Najmlađi registrovani narkoman u Srbiji ima 12 godina

Atreides

Ističe se
Banovan
Poruka
2.736
Najmlađi registrovani zavisnik od droga u Srbiji je dečak koji još nije napunio 12 godina, saopštila je danas beogradska bolnica "Rus medik", specijalizovana za lečenje svih bolesti zavisnosti, koja do 1. juna sprovodi besplatno testiranje na opojne droge.
"Sve činjenice nažalost ukazuju na to da se približavamo epidemiji narkomanije i da se starosna granica zavisnika spušta sve niže i niže zbog čega hitno mora da reaguje ceo društveni sistem", rekao je direktor te bolnice, dr Milenko Savić.


Najmlađi zvanično registrovani narkoman u Srbiji, prema rečima dr Savića, otkriven je prilikom testiranja na opojne droge koju bolnica "Rus medik" organizuje besplatno za sve zainteresovane, u okviru preventivne akcije pod sloganom "Vrati sebi život".
Inicijali dečaka i identitet njegovih roditelja nisu saopšteni zbog lekarske etike i okolnosti koje bi mogle još više da naškode detetu i njegovoj porodici.


Besplatno testiranje pod rukovodstvom prof. dr Miodraga Blagojevića, prof. dr Tomislava Tomića i dr Milenka Savića trajaće do 1. juna, a detaljni rezultati obimnog istraživanja biće javnosti saopšteni 9. juna.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/190792/Najmladji-registrovani-narkoman-ima-12-godina


Znaci lideri smo i u narkomaniji. :D
 
Najmlađi registrovani zavisnik od droga u Srbiji je dečak koji još nije napunio 12 godina, saopštila je danas beogradska bolnica "Rus medik"
, specijalizovana za lečenje svih bolesti zavisnosti, koja do 1. juna sprovodi besplatno testiranje na opojne droge.
"Sve činjenice nažalost ukazuju na to da se približavamo epidemiji narkomanije i da se starosna granica zavisnika spušta sve niže i niže zbog čega hitno mora da reaguje ceo društveni sistem", rekao je direktor te bolnice, dr Milenko Savić.


Najmlađi zvanično registrovani narkoman u Srbiji, prema rečima dr Savića, otkriven je prilikom testiranja na opojne droge koju bolnica "Rus medik" organizuje besplatno za sve zainteresovane, u okviru preventivne akcije pod sloganom "Vrati sebi život".
Inicijali dečaka i identitet njegovih roditelja nisu saopšteni zbog lekarske etike i okolnosti koje bi mogle još više da naškode detetu i njegovoj porodici.


Besplatno testiranje pod rukovodstvom prof. dr Miodraga Blagojevića, prof. dr Tomislava Tomića i dr Milenka Savića trajaće do 1. juna, a detaljni rezultati obimnog istraživanja biće javnosti saopšteni 9. juna.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/190792/Najmladji-registrovani-narkoman-ima-12-godina


Znaci lideri smo i u narkomaniji. :D

Чекај, ако кажеш да није још напунио 12, онда значи да најмлађи регистровани наркоман у Србији заправо има 11?!
 
Ja lično mislim da mu Tadić lično dotura drogu. Šta mislim, uveren sam. Em deesovac, em Crnogorac :lol:, em Francetić :hahaha:

xayj6b.jpg
 
Пре неку годину су причали да наркомана има и међу четвртацима (дакле, 10 година)...

Jeste. i ja sam citao o tome!

Kod nas u Crnoj Gori postoji takozvana KIDS DROGA koju vjerovatno daju djeci umjesto dorucka. Vjerujem da je ima i u Srbiji jer kako kaze u tekstu:


"Policija upozorava . . . Crnogorska Uprava policije upozorila je roditelje da raspolaže saznanjima da se u jednoj susednoj državi, a verovatno i u regionu, pojavila droga u obliku žvake, poznatija kao kids droga koja je, nažalost, postala i pravi hit među školarcima."

evo i :arrow: link
 
Mozda je duno u kesu par puta na odmoru pa ga matorci odmah prijavili i registrovali .:mrgreen:
Svi te pretekoše.Ovaj mali najmladji registrovani narkos,Rastko je najmladji registrovani neo intelektualac,a ti?!Kaskaš za eu vrednostima,ali ima i za tebe nade,još jedno mesto je u eu vozu ostalo upraznjeno.Ti ćeš da budeš najmladji registrovani homoseksualac.
:hahaha:
 
Svi te pretekoše.Ovaj mali najmladji registrovani narkos,Rastko je najmladji registrovani neo intelektualac,a ti?!Kaskaš za eu vrednostima,ali ima i za tebe nade,još jedno mesto je u eu vozu ostalo upraznjeno.Ti ćeš da budeš najmladji registrovani homoseksualac.
:hahaha:
Tu si me ti prestigao sa onim tvojima avanturama sa turskim kamiondzijama ko propali gastos . :sad2:
 

Back
Top