TV kartica.....problem sa slikom

General Dus@n

Iskusan
Poruka
6.505
Dakle...imam ASUS My Cinema-P7131...kupio sam je pre dve god. i jos od tad me muci problem sa slikom...Kad god udenem koaksijalni kabl u kuciste slika na monitoru (samsung SynicMaster 2220lm) pocne da treperi...nekad vise,nekad manje,nekad UOPSTE...Menjao sam
kabl vise puta ALI NISTA!!! I dalje ista stvar...
U cemu moze da bude problem??? U monitoru ili TV kartici ili nesto trece????
Hvala unapred..
Usput ako neko ima drugi softver za ovu karticu neka mi kaze...posto power cinema je zesce grozan....
 
Poslednja izmena:
znaci probao si da menjas drajver ili jok?
ovde bi neki dobar elektronicar dobro dosao..

pa to ti najlakse da proveris..posle toga ide da uzmes od nekog karticu pa da probas sve isto samo sa tom karrticom..

a pazi.....samo kad privucem koaksijalni kabl (valjda se tako zove:mrgreen:) zadnjem delu kucista pocinju smetnje...tacnije kad onaj ulaz dodirne metalnu povrsinu kucista sa zadnje strane...na bilo kom mestu tad treperi slika,nekad manje,nekad vise.....zato mislim da nije drajver u pitanju.....dosta sam sad ovo zbrkano rek'o...ne znam da li me razumes...
 
Problem ti je sto nemas dobro uzemljenje na kompu!! I ja sam imao ovih problema i resio sam sa dovodjenjem dobrog uzemljenja do uticnice od kompa!!!
A za softver skini Chris tv, snadji se za SN ili creck! Ima savrsenu sliku i sve ostale funkcije savrseno rade(teletext, radio, rec i ostalo)
 
a pazi.....samo kad privucem koaksijalni kabl (valjda se tako zove:mrgreen:) zadnjem delu kucista pocinju smetnje...tacnije kad onaj ulaz dodirne metalnu povrsinu kucista sa zadnje strane...na bilo kom mestu tad treperi slika,nekad manje,nekad vise.....zato mislim da nije drajver u pitanju.....dosta sam sad ovo zbrkano rek'o...ne znam da li me razumes...

aaa..onda jes, uzemlji kuciste i resio si se smetnji..
i jes za tv ide koaksijalni..:)
 

Back
Top