Srbi narod koji sve zna

re[ ]De

Aktivan član
Poruka
1.743
Iako prosao kroz vekove zatupljivalja i gazenja u srpskom narodu i dalje osptaju fragmentovani ostaci nekadasnjeg znanja i to kroz znakove koje gotovo niko ne razume.

1. Kad Srbi kazu mars u pi*ku materinu zapravo kazu da idu i da se ponovo rode jer znaju da je ovozemaljski zivot zatvor a sumirano vrlo cesto mucenje.
2. God na englezkom znaci bog a izgovara se gad - znaci njihov bog je gad!
3. Podignuta tri prsta se se pojavila niodkud ali simbolizuju jednu slovensku i nordijsku runu.
4. Ocila

[ spisak se nasavlja...]


94815.jpg
 
Iako prosao kroz vekove zatupljivalja i gazenja u srpskom narodu i dalje osptaju fragmentovani ostaci nekadasnjeg znanja i to kroz znakove koje gotovo niko ne razume.

1. Kad Srbi kazu mars u pi*ku materinu zapravo kazu da idu i da se ponovo rode jer znaju da je ovozemaljski zivot zatvor a sumirano vrlo cesto mucenje.
2. God na englezkom znaci bog a izgovara se gad - znaci njihov bog je gad!
3. Podignuta tri prsta se se pojavila niodkud ali simbolizuju jednu slovensku i nordijsku runu.
4. Ocila

[ spisak se nasavlja...]


94815.jpg

Ovo pod 2 je totalno nepotrebno i zesce glupo!!!!!!!!
 
evo neki primer koji mi je pao na pamet:
jedan covek - Srbin u mom kraju je na prost nacin bez ikakve skupe i komplikovane tehnologije napravio masinu za preradu trske, neka poznata strana kompanije za preradu iste je cula za njega, dosli su da cak da im pokaze princip rada, jra je masina bila efikasnija od njihovih fabrickih, mislim da ipak nije hteo da im poaze zato sto nisu hteli da stoji ;icenca da je un prvi izumeo - ima ponos
takodje isti taj covek je bez ikakave komplikovane tehnologije prepravio jedno vozilo tako da sa njim ide i po vodi, dubokom blatu, kopnu
taj covek ima samo osnovnu skolu
 
Poslednja izmena:
Iako prosao kroz vekove zatupljivalja i gazenja u srpskom narodu i dalje osptaju fragmentovani ostaci nekadasnjeg znanja i to kroz znakove koje gotovo niko ne razume.

1. Kad Srbi kazu mars u pi*ku materinu zapravo kazu da idu i da se ponovo rode jer znaju da je ovozemaljski zivot zatvor a sumirano vrlo cesto mucenje.
2. God na englezkom znaci bog a izgovara se gad - znaci njihov bog je gad!
3. Podignuta tri prsta se se pojavila niodkud ali simbolizuju jednu slovensku i nordijsku runu.
4. Ocila

[ spisak se nasavlja...]


94815.jpg

...jel' ti radish na normu...? :hahaha::rotf::hahaha:
 
evo neki primer koji mi je pao na pamet:
jedan covek - Srbin u mom kraju je na prost nacin bez ikakve skupe i komplikovane tehnologije napravio masinu za preradu trske, neka poznata strana kompanije za preradu iste je cula za njega, dosli su da cak da im pokaze princip rada, jra je masina bila efikasnija od njihovih fabrickih, mislim da ipak nije hteo da im poaze zato sto nisu hteli da stoji ;icenca da je un prvi izumeo - ima ponos
takodje isti taj covek je bez ikakave komplikovane tehnologije prepravio jedno vozilo tako da sa njim ide i po vodi, dubokom blatu, kopnu
taj covek ima samo osnovnu skolu
To nam je zapisano u genima. Svi ostali narodi su nastali mesanjem prvobitnih deset u razlicitm kombinacijama sem Srba! Srpski pragen je jedinstven.
 
evo primer za Srbi narod koji sve moze, zna, ima pravdu:
srpski vojni pilot velikom brzinom leteo 50 metara iznad mora sto je skoro neizvodljivo za coveka - psihicki , fizicki i sl., i uspesno izvrsio napada na agresora - radari ga nisu otkrili jer tako nisko ne otkrivaju,pretpostavlja se da jedan u milion moze to ili jos redje
srpski vojni pilot pilotirao na vezbi sa jednom povredjenom rukom (sloro da nije imala funkciju) plus imao je retke letove kao i svi nasi piloti, kasnije je prakticno spasao zivot mladjem kolegi i boreci se dao zivot za otadzbinu
 
jedan srbin je tvrdio da je napravio spravu koja gravitaciju jednog tela prebacuje na gravitaciju drugog tela tako da jedno gubi svoju gravitaciju, kaze da bi mozda telo moglo i da poleti brzinom svetlosti, bilo je na emisiji 5kazanje, primetio sam da covek lici na Ajnstajna ,: fizicki, ima dosta slicno lice, oblik lobanje i belu kosu
 
Престаните да каките по Српском народу, бубашвабе једне Идите на форум Б92 па њакајте до јутра. Модератори!!!!!
na koje si postove mislio, nisu valjda moji:( ,oni govore sve najbolje o nama srbima, neki od mnogih svetlih primera za koje mislim da ljudi nisu puno culi:)
nisu mozda kao Tesla, Andric, ....., ali ipak imaju znanje, vestine i druge pozitivne osobine:)
 
Poslednja izmena:
Cudna smo mi nacija, mislimo da sve znamo, da smo najapamtniji, a sto je najgore od svega imamo argumente za tako nesto! :D
Salu na stranu, pogledajmo samo nase sportise, oni su pravi primer toga da u nama nesto ima, oni su ljudi, bez ikakvih uslova postali vrhunski profesionalci u svojim oblastima... To je za svakaku pohvalu...
Drugo, muzicki talenti, glumci, naucnici, doktori... Ne postoji neka oblast u kojoj nemamo svetski poznatu licnost... To je vec cinjenica, ne argument... :)
 
Cudna smo mi nacija, mislimo da sve znamo, da smo najapamtniji, a sto je najgore od svega imamo argumente za tako nesto! :D
Salu na stranu, pogledajmo samo nase sportise, oni su pravi primer toga da u nama nesto ima, oni su ljudi, bez ikakvih uslova postali vrhunski profesionalci u svojim oblastima... To je za svakaku pohvalu...
Drugo, muzicki talenti, glumci, naucnici, doktori... Ne postoji neka oblast u kojoj nemamo svetski poznatu licnost... To je vec cinjenica, ne argument... :)

Da da sve imamo a nista ne umemo da iskoristimo, to je najveca mana ovog naroda i taj inat koji teramo nas uvek skupo kosta i da verovatno je to razlog medjusobnog nepostovanja i razumevanja jer smo mali narod koi je zavidan i kji se cesto bije medjusobno dok drugima pa cak i onima koji nas mrze pruzimo veliku ljubaznost i gostoprimstvo...
 
Salu na stranu, pogledajmo samo nase sportise, oni su pravi primer toga da u nama nesto ima, oni su ljudi, bez ikakvih uslova postali vrhunski profesionalci u svojim oblastima... To je za svakaku pohvalu...
Drugo, muzicki talenti, glumci, naucnici, doktori... Ne postoji neka oblast u kojoj nemamo svetski poznatu licnost... To je vec cinjenica, ne argument... :)

Ko da drugi narodi sve to nemaju..Budimo objektivni. Da ne bi dosli do onoga: Srbi, amebe, pa ostala boranija..:manikir:
 
Ko da drugi narodi sve to nemaju..Budimo objektivni. Da ne bi dosli do onoga: Srbi, amebe, pa ostala boranija..:manikir:

sad vec ne znas sta pricas, pa pogledaj nase tenisere, kosarkase, odbojkase, fudbalere, rukometase, da ne pricam o drugim sportovima...
Ne gledas finansijsku situaciju nase zemlje, ostale zemlje u ravoju ili u tranziciji nisu nam ni do kolena u sportu, a mi smo u rangu sa Amerikom, Rusijom, Kinom... pa ti gledaj da li svi narodi imaju taj pobednicki mentalitet i talenat koji ima nasa nacija... ;)
 
sad vec ne znas sta pricas, pa pogledaj nase tenisere, kosarkase, odbojkase, fudbalere, rukometase, da ne pricam o drugim sportovima...
Ne gledas finansijsku situaciju nase zemlje, ostale zemlje u ravoju ili u tranziciji nisu nam ni do kolena u sportu, a mi smo u rangu sa Amerikom, Rusijom, Kinom... pa ti gledaj da li svi narodi imaju taj pobednicki mentalitet i talenat koji ima nasa nacija... ;)

Ti si izgleda neki sportski tip :zper: ..Pazi sad. Nemacki filozofi:Kant, Seling, Nice, Lajbnic, Ekhart, Hegel, Sopenhauer, Hajdeger,Marks..ima jos.Nemacki pisci: Gete, Breht, Man,Gras,Remark, Siler..jel' treba jos..? Nemacki kompozitori: Betoven, Vagner, Brams, Straus, Suman, Hendl, Mendelson...ima jos. Ovo je samo jedan primer..jedne zemlje..Nemacke sportiste mozes ti da dodas :mrgreen: !
 
Ја обично кад некога терам у пи.чку материну не размишљам о целом том процесу његовог поновног рађања, него нешто сасвим друго.
 
Ја обично кад некога терам у пи.чку материну не размишљам о целом том процесу његовог поновног рађања, него нешто сасвим друго.
A sta drugo? Nije ni bitno sta ti razmisljas nego ono sto stvarno jeste a to sto jeste je zaboravljeno.
 
Па да. То је и суштина онога што сам хтео рећи. Више нико не размишља о томе шта говори...док изговара горе поменуту псовку наравно.
 

Back
Top