ljubav, brak, deca, dosada, prezir, razvod, sta posle

vecavestica:
noisy:
ma to znam, ja sam odavno odmakla, samo me interesuje koliko kosta novi osmeh i samopouzdanje neke druge ljude, ja znam koliko je mene kostalo :lol: , i jos nesto, znam da nikad ne bih nazad...
Super.Nisi sigurna sta hoces ali sigurno znas sta neces.
Drage devojke i to je nesto, mislim to sto znas sta neces :lol: .Kazes sebi: ima vremena sve ce doci na svoje,niko nije vredan da zbog njega odlepim a i nemogu celog zivota biti u gov... Ja znam koliko moze da te kosta,veruj mi ne mnogo ako zaista prelomis i odlucis da krenes dalje i isti :lol: nabacis na facu. Smesak sam nabacila, pa i na samopouzdanju radim i znam da cu uspeti, bravo JA :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
elendil:
...oprastanje,oprastanje,oprastanje...lubav je beskrajna i bezuslovna...molitva...slediti svoju stazu...preko trnja do zvezdi...i opet oprastanje...
Reci mi molim te da li je to ona varijanta ,,ne mozes ti mene toliko da uvredis, koliko ja tebi mogu da oprostim,, Ako jeste onda bas i nisam za tu varijantu, cak imam osecaj da tu ima malo i mazohizma. Moje misljenje :!: :!: :!:
 
Oprasta se nekome zbog sebe,ne zbog njega.Oprastanje znaci rascistiti sa prosloscu,oprastanje je kljuc za srecu,jer kidamo niti koje nas vezuju kroz razna postojanja...istinski oprostiti je put u Raj...Poput Hrista,poput Gandija...oprastam ti...carobne reci,jos ako izlaze iz srca...Presek Horizonatele Putovanja na Stazi sa Vertikalom uznesenija Bozanskom...Oprostiti...
 
elendil:
Oprasta se nekome zbog sebe,ne zbog njega.
Potpuno se slažem. Kad bi ljudi na taj način razmišljali( kad bi ukapirali da će njima, a ne drugoj strani biti bolje , po principu -let it go-), mislim da bi više njih bilo spremnije na varijantu opraštanja(nije to mazohizam, nego olakšanje), nego osvete.A da je lako, nije, kao i sve dobro u životu
 
elendil:
...oprastanje,oprastanje,oprastanje...lubav je beskrajna i bezuslovna...molitva...slediti svoju stazu...preko trnja do zvezdi...i opet oprastanje...

Ма дај, једино је родитељска љубав бескрајна и безусловна!!!
Не опраштање, опраштање него ОДРАСТАЊЕ, ОДРАСТАЊЕ!!!Превазилажење и настављање даље!
 
Hellen:
elendil:
...oprastanje,oprastanje,oprastanje...lubav je beskrajna i bezuslovna...molitva...slediti svoju stazu...preko trnja do zvezdi...i opet oprastanje...

Ма дај, једино је родитељска љубав бескрајна и безусловна!!!
Не опраштање, опраштање него ОДРАСТАЊЕ, ОДРАСТАЊЕ!!!Превазилажење и настављање даље!

Znam decka koga su roditelji ostavili na rodjenju.Ima takvih puno.Da li je to po tebi bezuslovna Ljubav?I zasto mesas oprastanje sa ljubavlju?To su dve razlicite stvari?
 
Pellav:
Hellen:
elendil:
...oprastanje,oprastanje,oprastanje...lubav je beskrajna i bezuslovna...molitva...slediti svoju stazu...preko trnja do zvezdi...i opet oprastanje...

Ма дај, једино је родитељска љубав бескрајна и безусловна!!!
Не опраштање, опраштање него ОДРАСТАЊЕ, ОДРАСТАЊЕ!!!Превазилажење и настављање даље!

Znam decka koga su roditelji ostavili na rodjenju.Ima takvih puno.Da li je to po tebi bezuslovna Ljubav?I zasto mesas oprastanje sa ljubavlju?To su dve razlicite stvari?

Прво : не мешам ја опраштање са љубављу него Елендил.
А ако си хтео да питаш зашто мешам одрастање са љубављу, онда ћу ти одговорити : зато што права и зрела љубав може да опстане само између зрелих личности које су свесне да саме праве изборе у свом животу и спремне да прихвате одговорност за своје поступке.
А пример о остављеном детету не заслужује никакав коментар. Зар мислиш да тиме побијеш тврдњу да је родитељска љубав бескрајна и безусловна? О томе можемо да причамо кад будеш имао деце, пошто је очигледно да их немаш, јер не разумеш о чему говорим.
 
"Nije majka koja rodi-vec koja odgaja..."
Roditeljstvo nije sinonim za roditeljsku ljubav.
Biti fizicki roditelj ne mora nista da znaci. Zato ja ne bih mesala roditeljstvo i ljubav.
Ljubav roditelja bi TREBALO da bude bezgranicna ali ima previse primera koji to pobijaju...
A da bi neko zrelo razmisljao ne mora da bude roditelj. Nije se svaka opametila posle porodjaja...
 
krvolok:
vivana:
elendil:
...oprastanje,oprastanje,oprastanje...lubav je beskrajna i bezuslovna...molitva...slediti svoju stazu...preko trnja do zvezdi...i opet oprastanje...
OPROSTITI MOŽDA I DA ALI NE I ZABORAVITI!

Mmmmmm, da, a posle JESTI ĆEMO I KORIJENJE, Viviana SE SAGINJATI NEĆE, ( sem do izvesne tzv. ŠLIC point ! ), itd !!!
Ne moraš da se hvališ sa onim što ti baš i ne priliči! Ako se ti saginješ do šlic pointa ne mora da znači da to rade i ostali! Stvarno mislim da je ovaj put trebalo da prećutiš stvari... :lol: A ti nešto reče da mi se nećeš više obraćati...BAŠ SI KARAKTER...TO JE TRAJALO DO DANAS!
 

Back
Top