Црна Гора у бој креће -робовати више неће!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824

:heart:

Моје срце стоји уз победу Црне Горе ,какву смо знали,поштене ,часне и одане!
Ускоро долазе резултатит ,ускоро ће Црна Гора да се огласи !

Она права Црна Гора која је отерале непријатеље ,која је рекла одлучно НЕ робовању
Она која ће да каже поновно одлучно НЕ!! Милу султану :heart:

Напред Црна Горо :brus:
Живела победа:vatromet:

SNP osvojila apsolutnu vlast u Plužinama


Socijalistička narodna partija Crne Gore - SNP - dr Petar Žulović osvojila je apsolutnu vlast u opštini Plužine. Na 100% obrađenog biračkog tijela u Plužinama Socijalistička narodna partija Crne Gore osvojila je 1.291 glas ili 17 mandata, Stranka srpskih radikala 56 ili 0 mandata, Jugoslovenska komunistička partija Crne Gore 131 glas ili 1 mandat, Koalicija NOVA, NS, DSS i PzP 416 glasova ili 6 mandata i Demokratska partija socijalista 433 glasa ili 6 mandata.

Izborni štab Koalicije "Bolja Crna Gora".
 
И у многим другим општинама и градовима,гласови се броје!
Ја верујем у победу!

Искрено једва чекам да оду са народом и нареде Милу да напусти владу!
хехехе

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Ti jadna nijesi normalna... :hahaha:
Mi smo osvojili 12 od 14 gradova u kojima su se održavali izbori... Uz to i Andrijevicu i Žabljak u kojima je vazda opozicija vladala
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Ti jadna nijesi normalna... :hahaha:
Mi smo osvojili 12 od 14 gradova u kojima su se održavali izbori... Uz to i Andrijevicu i Žabljak u kojima je vazda opozicija vladala

Pljevlja
Golubovci
Ulcinj

Једино је чудно да је султан Мило прогласио победу у Плужинама ,што наравно није истина!

Тако да могу да ти кажем уз песму

 
Pljevlja
Golubovci
Ulcinj

Једино је чудно да је султан Мило прогласио победу у Плужинама ,што наравно није истина!

Тако да могу да ти кажем уз песму


U Golubovcima je 11:11
Ulcinj je ubjedljivo naš, ne znam ko ti je te gluposti ispričao :hahaha:
A još veća glupost je da smo proglasili pobjedu u Plužinama, za Plužine smo znali da nećemo pobijediti :hahaha:
Nije tebi dobro :hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top