SAVET

Nikad ne kupuj auto za sve pare,uvek ostavi 300-400e u rezervi za popravke ... ;) Moj predlog Fiat Punto mk1,za 2200e ima lepih primeraka godista 1996-1999...i obavezno benzinac...ja sam posle 40000km za godinu ipo dana prezadovoljan...
 
kaki crni kabrio i karavan..coek je 91` ima 2500 i oce auto..po principu sto lepse, bolje i ekonomicnije..:)
za te pare imas corolu staru, nznam kolko ti je to ruzno, punto..golfa neces, mpzda neki eskort..
 
Benzinac....hteo sam da dam vise i da uzmem Puntisu HGT-a,neko 2002,ali nema dobrih primeraka,izmuceni previse...razmisljao sam o Yulisi...ali nznm nesto...za 2000 mogu da uzmem neko 2004-05 sa 30 000 predjenih km...
 
Sta ces bolji shmek od Mercedesa ili BMWa?Od novijih ti onda nije puno preostalo da birash za te pare,Punto sa 1.2L motorom i to ti je,kako hoces tvoje su pare ali na kraju ces ostati sa nekim malim auticem i nesto malo konja u njemu.
Mada video sam da korisnik dule koji prodaje aute ima nekog finog Punta cini mi se bash za 2500 eura,fino izgledao.

Ali opet to jeste novije ali udobnost i nije neka.I sam kazes da bi auto za zezanciju,onda ti ovi noviji nisu za to. :D
 
Eve link od Punta shto sam gore pomenuo,malo je skuplji nego sto sam mislio,ali koza ga vadi :)
http://www.polovniautomobili.com/oglas472382/fiat_punto_12_8v/

Hvala Master Chief na reklami a kad bi mi sasuo tih 2500 na sto mozda bih ga i dao.
I sto je najvaznije dobio bi pristojan auto.A ona prica o HGT Puntu za te pare ne pije vode pogotovo sto je to sportska izvedba sa ful opremom. Mnogi su i rekli da je bolje uzeti 1,2 16V nego taj 1,8 16V koji ne ide mnogo bolje a vise trosi i skuplji za registraciju i nema 6 brzina.
I na kraju da zakljucim da jeftinijeg auta za odrzavanje(osim Yuga) nema a da je iznad 2000 godine.
 
Hvala Master Chief na reklami a kad bi mi sasuo tih 2500 na sto mozda bih ga i dao.
I sto je najvaznije dobio bi pristojan auto.A ona prica o HGT Puntu za te pare ne pije vode pogotovo sto je to sportska izvedba sa ful opremom. Mnogi su i rekli da je bolje uzeti 1,2 16V nego taj 1,8 16V koji ne ide mnogo bolje a vise trosi i skuplji za registraciju i nema 6 brzina.
I na kraju da zakljucim da jeftinijeg auta za odrzavanje(osim Yuga) nema a da je iznad 2000 godine.
Ma auto je ko bombona,auto nije skupo ni za cenu koju ti trazis nego sam ja nesto smetnuo sa uma da je 2500eura jer postavljac teme ima toliko.Iskreno da sad imam pare kupio bih ti tog Punta :) da imam nesto da teram kad sam u Srbiji
 
ej bre suni duletu 2500 i uzmi onog puntica..msm ja bi to uradio 95 %..2001, onakva unutrasnjost, mene bi samo klalo tih 60 konja, da je malo vise..
 
A i ja razmisljam o Sportingu.....posebno onoj plavoj boji...

blbi9.jpg

Nesto ovakvo? Prodao sam ga pre mesec dana za 3500 tako da za 2500 mozes da ga sanjas.Dobro je sto od obicnog punta mozes lako da napravis azdaju jedino sto to iziskuje jos novca.
 
au kako je leeeeep onaj beli punto...a jos i koza...vrhunski je!!
samo,jedna stvar mi nije jasna...zasto svi,ali SVI puntici imaju okrzane ratkapne??pa zar vas toliko mrzi da odete do buvljaka i kupitre 4 ratkapne za 15 evra..mislim koza,boja,izgled sve extra...al brate cim vidim te ratkapne,zapitam se KAKO VAM NIJE ZAOOO :D
ja kupih skuter i ulozio sam zadnji dinar u njega iako nisam morao ma bolji od bilo kog italijana u voznji 100 posto...!
preko 200e sam ulagao...i karburator i sva moguca creva i sve srafove i stavio halogene farove i ispolirao ga...ne mogu da verujem kako nekog bas boli uvo za ljubimca...al dobro...100 ljudi 100 cudi :)
 

Back
Top