fizička neaktivnost

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.496
nemar, lenjost il nešto treće?
znam da je bilo hiljadu sličnih tema ali, pre neki dan išla sa drugaricom u šoping...i dopale joj se neke haljinice, dužine do pola butina otprilike, i kažem joj ja pa ajd da probaš...a ona neće, kaže nije to više za nju( ima 25 godina btw)...pitam što nije, haljine su baš slatke i elegantne?

kaže, nije zadovoljna svojim telom...i da je meni lako jer ja redovno vežbam...ko ti brani da i ti radiš nešto za sebe, za svoje telo?
ne mogu ja to, prevelika obaveza...lakše mi ovako...da gledam al ne kupujem to što mi ne stoji...i naravno, nisam htela dalje da je ubeđujem u bilo šta...:think:

al me stvarno zanima, zašto ići linijom manjeg otpora?
to ste vi, vaše telo, vaše zdravlje, ma vaš život...:D

p.s. opet tema o haljinici:eek::eek::eek:

p.s.s. novac nije problem, ni vreme u ovoj priči;)
 
Ja nemam vremena. :(
Ali stvarno. DOlazim kasno kuci, umorna, a nije mi bas blizu teretana. Bas mi nedostaju treninzi, osecam se raspalo.
Mislila sam da kupim traku za trcanje, jer ovako vise ne moze.

Sto se tice perioda kad nisam ni pocela da vezbam...problem je bio bas u tome: poceti.
Te nemas kul trenerku, te patike...hladno je,vrucina je...ali kad krenes konacno, shvatis da ne mozes bez toga. :)
 
Verovali ili ne, na forumu, a i u RL postoje žene kojima nošenje haljinica dopičnjaka nije dovoljno bitno da bi se podvrgle svakodnevnom preznojavanju ili gladovanju.
Pogotovo kad već može lepo da izgleda i da bude primećena u pametno odabranoj garderobi koja odgovara njenoj figuri.
I ne, verovali ili ne, to nije linija manjeg otpora, samo drugačiji prioriteti.
 
Verovali ili ne, na forumu, a i u RL postoje žene kojima nošenje haljinica dopičnjaka nije dovoljno bitno da bi se podvrgle svakodnevnom preznojavanju ili gladovanju.
Pogotovo kad već može lepo da izgleda i da bude primećena u pametno odabranoj garderobi koja odgovara njenoj figuri.
I ne, verovali ili ne, to nije linija manjeg otpora, samo drugačiji prioriteti.

al ona voli da nosi haljinice...;)
 
Hehehe, da li će biti svađe na ovoj temi?:lol:

Elem, ja vežbam zato što mi prija i što me bole leđa kad ne vežbam, a zategnuto telo je samo jedan od posledica:cool:

Kad nekome kažem da se trudim da vežbam svako jutro, gledaju me ovako :eek: i ovako :roll: uz obavezno -kako te ne mrzi i kako imaš vremena?

Za sebe uvek nađem vremena tj ustanem pola sata ranije :)
 
Verovali ili ne, na forumu, a i u RL postoje žene kojima nošenje haljinica dopičnjaka nije dovoljno bitno da bi se podvrgle svakodnevnom preznojavanju ili gladovanju.
Pogotovo kad već može lepo da izgleda i da bude primećena u pametno odabranoj garderobi koja odgovara njenoj figuri.
I ne, verovali ili ne, to nije linija manjeg otpora, samo drugačiji prioriteti.

i ne znam što si se odmah uhvatila za dopičnjak?
kao da ne postoje haljine koje nisu...dopičnjaci:D?
 
elem, ne idem u teretanu, nemam kul trenerku i patike, fancy kucne spravice za vjezbanje i jedem tablu cokolade dnevno
kalorije odlaze na plesanje, hodanje i jutarnje/vecernje istezanje
cisto... mentalne higijene i opsteg zdravlja radi

i, da, da sam na mjestu te, kupila bih tu haljinicu.... nekoj super vitkoj curi ispred nosa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
nisam znala da je to dopičnjak...to je normalana dužina haljine, malo iznad kolena...do početka polovine butina...sad jel jasnije:lol::lol::lol:?

Ne znam, ja imam metar nogu, od "malo iznad kolena" do pola butine je, brat bratu, 20cm.
Odluči se, kad je već taj detalj toliko bitan.

Ona misli da joj to ne stoji dobro i kraj.
Njoj je smor da se preznojava i gladuje zarad tog ili nekog sličnog komada garderobe i kraj.
Ti redovno vežbaš i kraj.

Sve jasno k'o dan.
 
Ne znam, ja imam metar nogu, od "malo iznad kolena" do pola butine je, brat bratu, 20cm.
Odluči se, kad je već taj detalj toliko bitan.

Ona misli da joj to ne stoji dobro i kraj.
Njoj je smor da se preznojava i gladuje zarad tog ili nekog sličnog komada garderobe i kraj.
Ti redovno vežbaš i kraj.

Sve jasno k'o dan.

:eek:
pola butine je prakticno skolska uniforma, a dopicnjaci su odsjeceni odmah pri kraju dupeta
valjda vidite razliku?

da ne bude da sam ja u zabludi...:D

a taj detalj je izgleda tebi bitan, pošto si prva počela o dužini haljine...
 
da ne bude da sam ja u zabludi...:D
:D evo da se i slikovito izrazim za one koji ne razlikuju:

lijevo: dopicnjak
desno: mini suknja

miniskirt04.jpg
 
Verovali ili ne, na forumu, a i u RL postoje žene kojima nošenje mini haljinica nije dovoljno bitno da bi se podvrgle svakodnevnom preznojavanju ili gladovanju.
Pogotovo kad već može lepo da izgleda i da bude primećena u pametno odabranoj garderobi koja odgovara njenoj figuri.
I ne, verovali ili ne, to nije linija manjeg otpora, samo drugačiji prioriteti.

Evo, za ove što jure dlake :lol:
El' sad u redu?

Joj, što ja volim forum! :D
 
Ja nemam vremena. :(
Ali stvarno. DOlazim kasno kuci, umorna, a nije mi bas blizu teretana. Bas mi nedostaju treninzi, osecam se raspalo.
Mislila sam da kupim traku za trcanje, jer ovako vise ne moze.

Greota bre, sto ne trcis na otvorenom:think:

Meni je trcanje uvek bilo sinonim smaranja, al jedino za to imam vremena, a i sef nam trci maratone, pa je i pola instituta sad u tom fazonu:lol:
Spovodom poslednjeg, fali Lindin link za "Poltrona" :mrgreen:
 

Back
Top