докле је велика Србија?СУТРА ОДГ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Liberal:
Velika Srbija jarane moj ti pocinje od Horgosa do Prijepolja, a ovi vasi politicari svim silama bore da je jos smanje i velika Srbija ce jednog dana bit oko Beograda samo.
Citam ovo i ne mogu da vjerujem da jos uvijek ima ljudi koji su zaludjeni idejom o velikoj Srbiji. Sanjaj jarane...
Hehe,ja mislim pak da ce se sve svesti opet na Uzicki pasaluk
 
Ljubljeni moji Liberali i ostali jadranski Srbi, kao i gastarbajteri svi dosadasnji odgovori apsolutno nisu tacni. Tako da se i dalje treba javljati. Dodatno objasnjenje pitanja: pitanje nije koliki je Seseljev stomak u smislu na kojoj geografskoj sirini i duzini bi puko da je i dalje ostao na tovu u Srbiji. Radi se o fundamentalnom pitanju na koje sve zemlje (globalno) Srbi imaju pravo po nekom logicnom i opsteprihvacenom kriterijumu po ugledu na ostale pametnije i naprednije nacije i drzave. Dakle pisite i dalje ljubljeni moji ali samo sa naucnim osnovama. :D
 
vsotirovic:
Dakle pisite i dalje ljubljeni moji ali samo sa naucnim osnovama. :D

Sa naučnim osnovama... Kriza identiteta gde se nedostatak snage sopstvene ličnosti pokušava nadoknaditi identifikovanjem sa snagom države i nacije i njihovim veličanjem. U suštini svoju nesigurnost i nebitnost vezuješ za državu i narod, i pokušajem pravljenja "velikog" naroda i države i sam dobijaš na značaju, stičeš identitet...

Rešenje. Probaj da se osamostališ kao jedinka, da "mi" postane "ja", da postaneš svestan svojih vrednosti bez obzira u kojoj i kakvoj zemlji živiš, narodu pripadaš, posao radiš itd...
 
e sad ti to lepotane moj sve lepo objasni siptarima, ustasama, balijama i ostalima koji nam uzese pola zemlje a mi jos uvek se bavimo licnom psihologijom i pronalazimo licni identitet dok ovi drugi grupno kradu ono sto im ni po grupnoj ni po licnoj osnovi ne pripada. dakle idemo dalje sa psiholoskom edukacijom svih okolnih naroda i njihovih pojedinaca. pa valjda kad ig budemo edukovali onda ce da nam vrate ono sto nije njihovo. samo ti to njima predlozi, bas me interesuje sta ce da kazu. srecno
 
A da mi smo nebeski narod ali i na Zemlji za cuda znamo...
No ako budemo imali srece velika Srbije ce imati otprilike sledece granice:
Na severu do Save i Dunava, valjda ce nam ostati Beograd.
Na istoku i zapadu neka ostane kako jeste, inace odoh i ja iz voljene mi Srbije :) .
E sto se tice juga, Najugozapadu sa RCG (Republika Crna Gora) koja ce kad se otcepi mnogo brze napredovati jer kako kazu, Srbija koci Crnu Goru. Pa neka idu kad im je vec do toga stalo. Opet ce im glavno zanimanje biti uzgoj stoke i pletenje dzempera od vune jadnih ovaca sto se lomataju po onim brdima. No ruku na srce imaju luku i brodogradiliste, mozda i prezive.
Na jugu granica sa Velikom Albanijom, a granicni prelazi Bujanovac, Presevo i Medvedja.....

Eeeee, crno namse pise.
Posle toga ce nastati regionalno cepkanje ili cemo potpuno kao rasa nestati, jer 'sve je manje Srba, vlada bela kuga'.

Mozda nas Treci sv. rat izvuce ako neko nesto zasere, samo kad bi se mi opametili pa da na vicemo opet 'bolje rat nego pakt' pa posle nase jadne heroje da trpamo u Hag ili neki treci medjunarodni sud za ratne zlocine govoreci kako su to zasluzili iako oni nisu ni zeleli taj rat.
 
vsotirovic:
Ајде бре народе пожури са одговорима. Ја не могу више да чекам. Имате форе до 10. октобра а након тога ја износим своје решење са непредвидљивим последицама. Ја се не зезам. "Шумадинац са Балтика"
Sta ne valja u mom odgovoru?
 
vsotirovic:
Да ли знате одговор на горе постављено питање? Или пак, како по Вама тај проблем треба да се реши. Ја имам решење које ћу саопштити након презентације Ваших мишљења кроз пар дана. Дотле размишљајте и шаљите предлоге како бисмо тај горући проблем решили што пре и што ефикасније на свеопшту корист. Живи били и "Без Краља не ваља!" :D [/i]
Od Vardara pa do Triglava :wink:
 
drago41:
vsotirovic:
Да ли знате одговор на горе постављено питање? Или пак, како по Вама тај проблем треба да се реши. Ја имам решење које ћу саопштити након презентације Ваших мишљења кроз пар дана. Дотле размишљајте и шаљите предлоге како бисмо тај горући проблем решили што пре и што ефикасније на свеопшту корист. Живи били и "Без Краља не ваља!" :D [/i]
Od Vardara pa do Triglava :wink:

Sanjao sam san, sanjao sam nocas opet isti cudan san...
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Кулиража:
A da mi smo nebeski narod ali i na Zemlji za cuda znamo...
No ako budemo imali srece velika Srbije ce imati otprilike sledece granice:
Na severu do Save i Dunava, valjda ce nam ostati Beograd.
Na istoku i zapadu neka ostane kako jeste, inace odoh i ja iz voljene mi Srbije :) .
E sto se tice juga, Najugozapadu sa RCG (Republika Crna Gora) koja ce kad se otcepi mnogo brze napredovati jer kako kazu, Srbija koci Crnu Goru. Pa neka idu kad im je vec do toga stalo. Opet ce im glavno zanimanje biti uzgoj stoke i pletenje dzempera od vune jadnih ovaca sto se lomataju po onim brdima. No ruku na srce imaju luku i brodogradiliste, mozda i prezive.
Na jugu granica sa Velikom Albanijom, a granicni prelazi Bujanovac, Presevo i Medvedja.....

Eeeee, crno namse pise.
Posle toga ce nastati regionalno cepkanje ili cemo potpuno kao rasa nestati, jer 'sve je manje Srba, vlada bela kuga'.

Mozda nas Treci sv. rat izvuce ako neko nesto zasere, samo kad bi se mi opametili pa da na vicemo opet 'bolje rat nego pakt' pa posle nase jadne heroje da trpamo u Hag ili neki treci medjunarodni sud za ratne zlocine govoreci kako su to zasluzili iako oni nisu ni zeleli taj rat.

Vala prijatelju, kada citam tvoje postove ponekad se pitam da nisam to ja napisao...

Svaka cast na zdravom i trezvenom razmisljanju
 
Kazanova:
Кулиража:
A da mi smo nebeski narod ali i na Zemlji za cuda znamo...
No ako budemo imali srece velika Srbije ce imati otprilike sledece granice:
Na severu do Save i Dunava, valjda ce nam ostati Beograd.
Na istoku i zapadu neka ostane kako jeste, inace odoh i ja iz voljene mi Srbije :) .
E sto se tice juga, Najugozapadu sa RCG (Republika Crna Gora) koja ce kad se otcepi mnogo brze napredovati jer kako kazu, Srbija koci Crnu Goru. Pa neka idu kad im je vec do toga stalo. Opet ce im glavno zanimanje biti uzgoj stoke i pletenje dzempera od vune jadnih ovaca sto se lomataju po onim brdima. No ruku na srce imaju luku i brodogradiliste, mozda i prezive.
Na jugu granica sa Velikom Albanijom, a granicni prelazi Bujanovac, Presevo i Medvedja.....

Eeeee, crno namse pise.
Posle toga ce nastati regionalno cepkanje ili cemo potpuno kao rasa nestati, jer 'sve je manje Srba, vlada bela kuga'.

Mozda nas Treci sv. rat izvuce ako neko nesto zasere, samo kad bi se mi opametili pa da na vicemo opet 'bolje rat nego pakt' pa posle nase jadne heroje da trpamo u Hag ili neki treci medjunarodni sud za ratne zlocine govoreci kako su to zasluzili iako oni nisu ni zeleli taj rat.

Vala prijatelju, kada citam tvoje postove ponekad se pitam da nisam to ja napisao...

Svaka cast na zdravom i trezvenom razmisljanju
Šta se ti ulizuješ moderatoru.
 
Љубљени моји, дан Д се полако приближава када ћете чути решење на енигму докле је велика Србија. Ѕа сада само један стих народног певача који пева:

"Да се Дражин барјак вије
не би било Албаније
и била би Равна Гора
на три српска јужна мора"


L E F T Y:
Kazanova:
Кулиража:
A da mi smo nebeski narod ali i na Zemlji za cuda znamo...
No ako budemo imali srece velika Srbije ce imati otprilike sledece granice:
Na severu do Save i Dunava, valjda ce nam ostati Beograd.
Na istoku i zapadu neka ostane kako jeste, inace odoh i ja iz voljene mi Srbije :) .
E sto se tice juga, Najugozapadu sa RCG (Republika Crna Gora) koja ce kad se otcepi mnogo brze napredovati jer kako kazu, Srbija koci Crnu Goru. Pa neka idu kad im je vec do toga stalo. Opet ce im glavno zanimanje biti uzgoj stoke i pletenje dzempera od vune jadnih ovaca sto se lomataju po onim brdima. No ruku na srce imaju luku i brodogradiliste, mozda i prezive.
Na jugu granica sa Velikom Albanijom, a granicni prelazi Bujanovac, Presevo i Medvedja.....

Eeeee, crno namse pise.
Posle toga ce nastati regionalno cepkanje ili cemo potpuno kao rasa nestati, jer 'sve je manje Srba, vlada bela kuga'.

Mozda nas Treci sv. rat izvuce ako neko nesto zasere, samo kad bi se mi opametili pa da na vicemo opet 'bolje rat nego pakt' pa posle nase jadne heroje da trpamo u Hag ili neki treci medjunarodni sud za ratne zlocine govoreci kako su to zasluzili iako oni nisu ni zeleli taj rat.

Vala prijatelju, kada citam tvoje postove ponekad se pitam da nisam to ja napisao...

Svaka cast na zdravom i trezvenom razmisljanju
Šta se ti ulizuješ moderatoru.
 
што се сексуалних потреба тиче ми Сораби се таквог бизниса не плашимо јер знамо да нам сида ништа не може обзиром да међу нама нико никог не ј...ва.
У ЗДРАВОМ СЕКСУ ЗДРАВ ДУХ
А што исто тако рече народни певач пре десетак година:
"Шаље вам Ратко гранате а ви се јебте како знате!"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top