kako pronaci decka u ns-u

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
elem izasla sam sinoc u ns-u, i videla decka koji mi se jaaako svideo, medjutim on je muvao moju drugaricu. Sta da radim ada ga smuvam i kako da ga nadjemm?
mada mislim da je to nemoguce naci ga u ns-u

Ako vas je obe video i odabrao tvoju prijateljicu bolje je da ga ne juris..nema koristi od toga...decko je izabrao...ne brini, naicice on sam ako zeli...
 
elem izasla sam sinoc u ns-u, i videla decka koji mi se jaaako svideo, medjutim on je muvao moju drugaricu. Sta da radim ada ga smuvam i kako da ga nadjemm?
mada mislim da je to nemoguce naci ga u ns-u

Ako ne uspes sa svojom potragom javi se da te kontaktiram sa mojim ortakom iz NS 82g lik je za ljubav majstor inace skolovan i veoma kulturan decko radi za UN a u slobodno vreme je pro haker ma jednom je lik :super:
 
elem izasla sam sinoc u ns-u, i videla decka koji mi se jaaako svideo, medjutim on je muvao moju drugaricu. Sta da radim ada ga smuvam i kako da ga nadjemm?
mada mislim da je to nemoguce naci ga u ns-u

Najbolji nacin da se dodje do momaka jeste da prestanes da ih odbijas. To obicno upali. Od tih sto ne eliminises u prvih par minuta mozda ti se neki svidi, verovala ili ne. Taj savet vazi za ove mladje.
Kad je o starijima rec, one vise nisu u stanju da odbijaju pa ako u tu grupu spadas moras da primenis drugaciju taktiku, a ona podrazumeva da ti prilazis muskarcima, da ti iniciras i tako rizikujes odbijanje. Jednom recju, da iskusis sta muskarci trpe celog svog zivota. Srecno.
 
elem izasla sam sinoc u ns-u, i videla decka koji mi se jaaako svideo, medjutim on je muvao moju drugaricu. Sta da radim ada ga smuvam i kako da ga nadjemm?
mada mislim da je to nemoguce naci ga u ns-u

A isto kao u i svakom drugom gradu. Pridji tipu i reci mu da nisi iz toga grada nego si dosla u njegov istorbat se ko prasica, od njih 10 jedan ce te odvesti nekud i istorbat.
 
Ako ne uspes sa svojom potragom javi se da te kontaktiram sa mojim ortakom iz NS 82g lik je za ljubav majstor inace skolovan i veoma kulturan decko radi za UN a u slobodno vreme je pro haker ma jednom je lik :super:

Al ovo mi najbolji odgovor.. :hahaha: pa sto ga ti provodadzises onda kad je tako dobar frajer?
@tema
A u Ns ne mozes pronaci izgubljenog decka, ko igla u plastu sena se izgubi, a tek u Bg ko igla u 5 plastova sena covece..pa sad ti pogodi u kom je ..u svakom slucaju ne mozes pronaci izgubljenog decka, trazi novog :lol:
 
Al ovo mi najbolji odgovor.. :hahaha: pa sto ga ti provodadzises onda kad je tako dobar frajer?
@tema
A u Ns ne mozes pronaci izgubljenog decka, ko igla u plastu sena se izgubi, a tek u Bg ko igla u 5 plastova sena covece..pa sad ti pogodi u kom je ..u svakom slucaju ne mozes pronaci izgubljenog decka, trazi novog :lol:

bože Sally... pa 2 forumska pravila:
svi forumaši imaju 22cm
dobri frajeri ne mogu da nađu devojku :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top