Lepe, zgodne i zanimljive zene me inspirisu

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Podstaknuta mojom prethodnom temom dodjoh do zakljucka da su lepe, zgodne i(ili) zanimljive zene nekima inspiracija, a drugima povod za vredjanje istih, ogovaranje i smisljanje raznih smicalica i spletkarenja...
Ja licno kada vidim zenu koja drzi do sebe dobijem inspiraciju da i ja budem bolja...I trudim se da se drzim samo sa takvim zenama i devojkama, jer ih smatram mentalno zdravijim...
Koliko je jos takvih zena? Sta zene tera da toliko mrze nekoga samo zato sto je bolji od njih? Umesto da se potrude da daju sebi i svetu najbolje od sebe?
 
Hmm, ja nemam dubokih misli na temu.

Uvek mi prija da vidim lepu i zanimljivu zenu (kao uostalom i muskarca) i nemam problem sa tim da priznam i pohvalim tudje kvalitete.
Iako sama bas i nemam mnogo samopouzdanja .
Samopuzdanje se stice na neke druge nacine ne unizavanjem drugih u svoju korist.


Trudim se da vodim racuna o sebi zarad sebe i zarad toga sto mi prija kada dam maksimum od sebe tako da nemam potrebu da se poredim sa drugima pa me mozda s te strane ni ne inspirisu.

Druzim se sa zenama koje su mi intelektualno i karakterno zanimljive, fizicki izgled mi nije preterano bitan .

Nisam tacno sigurna kako se lepa osoba racuna u mentalno zdravu osobu ali ok...
 
Podstaknuta mojom prethodnom temom dodjoh do zakljucka da su lepe, zgodne i(ili) zanimljive zene nekima inspiracija, a drugima povod za vredjanje istih, ogovaranje i smisljanje raznih smicalica i spletkarenja...
Ja licno kada vidim zenu koja drzi do sebe dobijem inspiraciju da i ja budem bolja...I trudim se da se drzim samo sa takvim zenama i devojkama, jer ih smatram mentalno zdravijim...
Koliko je jos takvih zena? Sta zene tera da toliko mrze nekoga samo zato sto je bolji od njih? Umesto da se potrude da daju sebi i svetu najbolje od sebe?


hm... naslov teme je drugachiji, ali mi deluje da je tematika slichna.
ne opterecujem se ljudima :). volim prirodne i iskrene ljude, kakvi god bili, ali da su u tome shto rade iskreni. nekada me previshe "nabedjeni i prepotentni ljudi" zamaraju sa njihovom savrshenoshcu, i oduzimaju mi previshe energije.
 
Ја кад видим неку лепу и згодну, ома гледам како да јој напакостим и да јој се осветим што ме Бог створио овако никакву...:(:rumenko:

Znaci, ja moram da se cuvam od tebe... :roll:
Jer kao sto svi znate, ja sam najlepsa, najzgodnija, a o pameti da i ne govorim... :rumenko:
Zivela JK! :mrgreen:
 
neka može da ima duge noge a da bude niska, pa da vizuelno ne bude vitka...šta onda:D?

ako ima vitke i dobro oblikovane noge,kukove i stomak,zena ce biti vitka,bez obzira da li je visoka 160 ili 180.......

nema veze visina,vazno da je to sve lepo oblikovano i upakovano :)

mada naravno,retko koja zena je bas takva rodjena........pokretacica teme je u pravu sto se toga tice......vezbom se stize do savrsenstva (manje-vise)
 
vežba da pomogne može al ne i da čini čuda...ne može neko vežbanjem da izgleda ko Naomi Kempel recimo( lupila sam prvu koja mi pala na pamet) a ima potpuno drugačiju građu od nje...

i da, divim se i ja tim zaista lepim i zgodnim ženama...al da se ne lažemo, takvih je malo...neki prosek je ipak najzastupljeniji...:D
 
Mislim da ljudi retko kada reaguju samo na izgled, uglavnom reaguju na ličnost, ili na ego.
I mene naravno inspiriše kada vidim nekog lepog, ali ličnost je to što će oslučiti na šta me ta osoba inspiriše - neko fin će me inspirisati za fine stvari i fin odnos (i postaće mi lep iako objektivno, recimo, nije), nadobudan ili uobražen će me inspirisati za sprdačinu, neko glup će me inspirisati da ga žalim, a ako je neko bezobrazan ili zao - pa, insirisaće me za svađu ili prezir... i tako.
 
Podstaknuta mojom prethodnom temom dodjoh do zakljucka da su lepe, zgodne i(ili) zanimljive zene nekima inspiracija, a drugima povod za vredjanje istih, ogovaranje i smisljanje raznih smicalica i spletkarenja...
Ja licno kada vidim zenu koja drzi do sebe dobijem inspiraciju da i ja budem bolja...I trudim se da se drzim samo sa takvim zenama i devojkama, jer ih smatram mentalno zdravijim...
Koliko je jos takvih zena? Sta zene tera da toliko mrze nekoga samo zato sto je bolji od njih? Umesto da se potrude da daju sebi i svetu najbolje od sebe?
Lepota=mentalno zdravlje :think::mrgreen:
Zato sam ja ovako lepa...:manikir::malav:
Ja sam lepa, zgodna i zanimljiva. Drago mi je sto smo se upoznale;)
Od sad se, samo s tobom družim... :D
Ја кад видим неку лепу и згодну, ома гледам како да јој напакостим и да јој се осветим што ме Бог створио овако никакву...:(:rumenko:
To je zato što si mentalno ne zdrava!:rtfm::mrgreen:
 
Podstaknuta mojom prethodnom temom dodjoh do zakljucka da su lepe, zgodne i(ili) zanimljive zene nekima inspiracija, a drugima povod za vredjanje istih, ogovaranje i smisljanje raznih smicalica i spletkarenja...
Ja licno kada vidim zenu koja drzi do sebe dobijem inspiraciju da i ja budem bolja...I trudim se da se drzim samo sa takvim zenama i devojkama, jer ih smatram mentalno zdravijim...
Koliko je jos takvih zena? Sta zene tera da toliko mrze nekoga samo zato sto je bolji od njih? Umesto da se potrude da daju sebi i svetu najbolje od sebe?
pohvale za redovna vjezbanja i biranje dobre hrane, bices zdravija
ali kakve to veze ima sa ljepotom?
 
Podstaknuta mojom prethodnom temom dodjoh do zakljucka da su lepe, zgodne i(ili) zanimljive zene nekima inspiracija, a drugima povod za vredjanje istih, ogovaranje i smisljanje raznih smicalica i spletkarenja...
Ja licno kada vidim zenu koja drzi do sebe dobijem inspiraciju da i ja budem bolja...I trudim se da se drzim samo sa takvim zenama i devojkama, jer ih smatram mentalno zdravijim...
Koliko je jos takvih zena? Sta zene tera da toliko mrze nekoga samo zato sto je bolji od njih? Umesto da se potrude da daju sebi i svetu najbolje od sebe?

e sad si me stvarno zabrinula :(
mislila sam da se salis na onoj temi :(
 

Back
Top