Intimne frizure

Dunja jednom sam bila na brazilian i ni kada vise...
Bilo je ok u prvo vreme posle toga mi bilo muka kad sam trebala da idem da se tusiram i sve sam radila da se ne vidim slucajno, nisam mogla da docekam dok narastu dovoljno za sledecu depilaciju...
Sto se tice klasike to je po meni najbolje, za mene naravno svi smo razliciti...

DEGUSTIBUS NON EST DISPUTANDUM...


PS - hitlerka
:D
 
Joj sto mi je to obrijana odvratno...Rastu neke dlacice po komata 3 odjednom, grozno..
Ja najvise volim depilaciju...
Od prvo dana kada sam pocela da skidam dlacice pocela sam sa voskom, pa sa epilatorom, pa sada opet vosak i nijedna mi nije rekla gde da nabavim BRAUN-ov epilator u Toronto :cry:
 
evo sad jedno pitanje za dame!
... a sta vi kazete za musku frizuru dole? ... jel u redu uopste da se muskarac brija dole ili treba da ostavi sve onako zaraslo? .... ja licno mislim da je bolje da bar malo skrati.... npr. bar da nema dlake na jajaima (izvinjavam se)... :) ..i gore malo skrati... da ne bude shuma... I STA VI KAZETE NA TO?????????? aj da vas cujem sad :wink:
 
tajchi-:
Joj sto mi je to obrijana odvratno...Rastu neke dlacice po komata 3 odjednom, grozno..
Ja najvise volim depilaciju...
Od prvo dana kada sam pocela da skidam dlacice pocela sam sa voskom, pa sa epilatorom, pa sada opet vosak i nijedna mi nije rekla gde da nabavim BRAUN-ov epilator u Toronto :cry:
Boze Tajchi stvarno si smesna. :roll:
Idi u prvu elektro-prodavnicu na koju naidjes gde se prodavaju TV, frizideri, peci, fenovi, aparati za kafu......i sva druga elektricna pomagala i sigurna sam da ces naci i epiltor. Ne znam sta hoces, da te neko uzme za ruku i pokaze ti prstom?!
 
chokolada:
tajchi-:
Joj sto mi je to obrijana odvratno...Rastu neke dlacice po komata 3 odjednom, grozno..
Ja najvise volim depilaciju...
Od prvo dana kada sam pocela da skidam dlacice pocela sam sa voskom, pa sa epilatorom, pa sada opet vosak i nijedna mi nije rekla gde da nabavim BRAUN-ov epilator u Toronto :cry:
Boze Tajchi stvarno si smesna. :roll:
Idi u prvu elektro-prodavnicu na koju naidjes gde se prodavaju TV, frizideri, peci, fenovi, aparati za kafu......i sva druga elektricna pomagala i sigurna sam da ces naci i epiltor. Ne znam sta hoces, da te neko uzme za ruku i pokaze ti prstom?!


Hahhaahah daj sta ti je. Trazila sam nemas pojma gde nisam. Imam ja ovaj zepterov al je vise za nedaj Boze.
Nasla sam sinoc hvala Boguuuuuuuuuu.
Chokolada ne znas gde sve nisam otisla za taj epilator i na kraju sam nasla da ga prodaju skoro ispred moje zgrade, a ja prosetala celi Toronto.
:D :shock:
 
tajchi-:
Hahhaahah daj sta ti je. Trazila sam nemas pojma gde nisam. Imam ja ovaj zepterov al je vise za nedaj Boze.
Nasla sam sinoc hvala Boguuuuuuuuuu.
Chokolada ne znas gde sve nisam otisla za taj epilator i na kraju sam nasla da ga prodaju skoro ispred moje zgrade, a ja prosetala celi Toronto.
:D :shock:
Ovde kod mene ima svuda, prodaje se maltene kao paradajz, pa sam mislila...
Super sto si nasla! :wink:
 
dax-85-PANCEVO:
evo sad jedno pitanje za dame!
... a sta vi kazete za musku frizuru dole? ... jel u redu uopste da se muskarac brija dole ili treba da ostavi sve onako zaraslo? .... ja licno mislim da je bolje da bar malo skrati.... npr. bar da nema dlake na jajaima (izvinjavam se)... :) ..i gore malo skrati... da ne bude shuma... I STA VI KAZETE NA TO?????????? aj da vas cujem sad :wink:
Definitivno da bude sredjeno! Ili skroz bez dlaka, ili samo da bude gore. Nema niceg goreg od toga, kad tokom oralnog moram da mu polizem butine, da mi se tako skine dlaka sa jezika, a da on to ne primeti, jer mislim da bi bilo razocaravajuce da prestanem i da trazim dlaku na jeziku! :D :D :D
 

Back
Top