WTF?

mala vestica

Aktivan član
Poruka
1.671
....Imala sam prije nekolika dana situaciju da me musko udari...Izasla sam u jedan kafic sa 2 drugarice,i sa jednom drugaricom otisla u wc.Posle 2 minuta ispred wc a sam cula kako neki muskarac vristi *****,izlazite...Majku vam *****,i lupa svom snagom na vrata wc a ...Izasle smo iz wc a,i ja sam,posto mi je to uzrecica rekla WTF(what the **** :P ) ..On me je tu osamario.Malo je reci da sam se izgubila...Jedinica sam u porodici,malko razmazena,nikada me niko nije osamario,a ne neki gradski klosar...U bijesu sam ga opsovala,kad sam izasla iz kafica sa drugaricama on me je ponovo udario 2 puta,od jednog njegovog udarca sam i pala na zemlju...Ja sam samo otisla,nisam ga prijavila u policiju jer mu je brat policajac,ponovo,ako ga neko moj izbije i ovaj ce sa drustvom njega,ili mene (narkodiler je),i to ce ici tako u nedogled...Jos uvijek ne znam sta da radim,ne mogu ovo da iskuliram...Sta biste vi uradili?I da li biste ikada udarili zensko??
 
Zensko ne bih udario ali to jeste za prijavu, ako je ovaj narkodiler a ovaj drugi policajac, onda mislim da se oni i ne mirisu nesto :think: Ne verujem da brat rizikuje posao zbog idiota . Mislim da trebas da porazgovaras sa njegovim bratom . :neutral:
 
Desilo se meni da me mushko prebilo u diskoteci,u WC-u,isto nepoznati....znam kako ti je
a i znam da su ostali p.cke j.edne i samo stoje i nishta ne rade,to mi nije jasno,kakav si ti to mushkarac gledas kako ribu lemaju i ti nishta
 
u stvari,desilo mi se dva-tri puta slicna situacija..nisi ti kriva vec drugi mushkarci koji ocigledno nemaju ni malo muda da reaguju, i pi.cke ja nikad ne bih mogla,i kad sma videla da tip tuche devojku ja sam stala da je branim od njega fizicki,jer mi je to jadno

nemoj dici prijavu,maani se tih,znam da je teshko progutati ja sam uvek za osvetu,al diler je,ako je bio tolko lud da te raspali pred svetom shta bi ti tek uradio da ga prijavis

moja drugarica je isto zamalo prosla kao i ti,i taj like je danas u zatvoru,ubio svog najboljeg druga
 
Ja nisam mogla da vjerujem da su oni samo stajali,pi.ke...I,kasnije opravdanje jednog zasto je samo stajao,kao MA,ONA JE BILA SA NJIM U VEZI,PREVARILA GA JE,ZBOG TOGA JE ON UDARIO....Strasno... ;))....Ne znaju kako da opravdaju to sto su pi.ke ,pa izmisljaju price....Jesu njega drugovi drzali,kao NEMOJ,nemoj,ali niko nista konkretno nije uradio....
 
A jel sada vama lakse to jes obrisani su ti shamari kad ih okarakterisete kao ******..godinama sam po klubovima i znam devojke koje su dobijale samare kao i 99% onih koje se nikad nisu nasle u takvim situacijama
 
lol znala sam da ce to reci, , veruj sve bih ja to da imam snage tukla
al kad su te situacije u pitanju mushkarci su kukavice, mi smo u stvari mnogo jache od njih po mnogo cemu,kakav kvazi slabiji pol ;)
zene trebaju same da se brane od takvih
mislim ***** kakva god da je situacija ti si mushko,ona zensko,pa makar shta da je uradila,engo se oni useru i lakse im je da se sakriju u cosak i da tebe krive
eto,shteta shto decko nije bio sa tobom
kazem,znam da ti je teshko da ocutish,jel kad cutis onda to ispada da si progutala takvo ponashanje,i ja sam uvek za vracanje al kazem,iako mi je mrsko,vidis da je lud,iz cista mira udariti ribu pred svetom
 
Poslednja izmena od moderatora:
A jel sada vama lakse to jes obrisani su ti shamari kad ih okarakterisete kao ******..godinama sam po klubovima i znam devojke koje su dobijale samare kao i 99% onih koje se nikad nisu nasle u takvim situacijama

Cekaj,ne razumijem te....?Nisu obrisani,ponos je to ;)....Nego sta je neko ko udari djevojku,nego *****?i neko ko stoji sa strane,nista ne uradi,a kasnije izmisli neku glupu pricu???sta je?ux,dusa ,ljubi ga majka...
 
Poslednja izmena od moderatora:
aj ti cuti sad
nema niko ralzoga da nepoznatu osobu iz cista mira udari
Mozda je budala koje se treba kloniti i ne pokazivati zube bez pozadine:idea:
Cekaj,ne razumijem te....?Nisu obrisani,ponos je to ;)....Nego sta je neko ko udari djevojku,nego *****?i neko ko stoji sa strane,nista ne uradi,a kasnije izmisli neku glupu pricu???sta je?ux,dusa ,ljubi ga majka...

Dobro jeste ali kako je sad tebi lakse..oces i sledeci put kad vidis da se neko tako ponasa..nezavisno ko mu je u blizini..TI naci pametna da komentarises..misleci da ako si zensko neces dobiti packu?
 
Mozda je budala koje se treba kloniti i ne pokazivati zube bez pozadine:idea:


Dobro jeste ali kako je sad tebi lakse..oces i sledeci put kad vidis da se neko tako ponasa..nezavisno ko mu je u blizini..TI naci pametna da komentarises..misleci da ako si zensko neces dobiti packu?

Da komentarisem??Rekla sam WTF,on nije znao sta to znaci...Mislio je da sam rekla Fuc. you,ili sta li...A,ti kazes da sam trebala da precutim samar?On me udari,ja se nasmijem..To nisam mogla,niti cu ikada moci ;))..
 
Devojko imas li ti turpiju za nokte .Naspori ga u oko :)
Pazi narko diler ne povlaci paznju na sebe taj moze samo da je neko smece koje se drogira a da bi imao za drogu prodaje onoj zadnjoj bagri ljudi.
tako nesto bez razloga nebi uradili.Mesate narko dilere sa narkomanima. :D
 
Devojko imas li ti turpiju za nokte .Naspori ga u oko :)
Pazi narko diler ne povlaci paznju na sebe taj moze samo da je neko smece koje se drogira a da bi imao za drogu prodaje onoj zadnjoj bagri ljudi.
tako nesto bez razloga nebi uradili.Mesate narko dilere sa narkomanima. :D

On je narko diler plus narkoman :)
 
....Imala sam prije nekolika dana situaciju da me musko udari...Izasla sam u jedan kafic sa 2 drugarice,i sa jednom drugaricom otisla u wc.Posle 2 minuta ispred wc a sam cula kako neki muskarac vristi *****,izlazite...Majku vam *****,i lupa svom snagom na vrata wc a ...Izasle smo iz wc a,i ja sam,posto mi je to uzrecica rekla WTF(what the **** :P ) ..On me je tu osamario.Malo je reci da sam se izgubila...Jedinica sam u porodici,malko razmazena,nikada me niko nije osamario,a ne neki gradski klosar...U bijesu sam ga opsovala,kad sam izasla iz kafica sa drugaricama on me je ponovo udario 2 puta,od jednog njegovog udarca sam i pala na zemlju...Ja sam samo otisla,nisam ga prijavila u policiju jer mu je brat policajac,ponovo,ako ga neko moj izbije i ovaj ce sa drustvom njega,ili mene (narkodiler je),i to ce ici tako u nedogled...Jos uvijek ne znam sta da radim,ne mogu ovo da iskuliram...Sta biste vi uradili?I da li biste ikada udarili zensko??

trebala si da kazesh bratu da mu pregleda bubrege i ostatak tela detaljno
 
Evo zamislila sam da sam na tvom mestu bila i bas sam se sad iznervirala. :evil:

Nemam pojma, smislila bih vec nesto, ali ne presla preko toga ni u ludilu.
Na neki nacin bi vec bio na zemlji, polumrtav.

Ups
 
Svi pominju nekog brata,a,fino sam napisala da sam jedinica :))...A,momak je zelio da to uradi sto vi govorite da uradi moj brat,ali samo cu uci u jos vece probleme,i u taj zacarani krug....Mada,on jos nije odustao od svoje ideje ...
 
aj ti cuti sad
nema niko ralzoga da nepoznatu osobu iz cista mira udari

nije da nisam na zenskoj strani i ne bih da se mesam preterano ali nije bez razloga ...opsovala je on shvatio da je njemu bilo upuceno i dodajmo tu malo bezobraznog zenskog stava param nosicem oblake ....eto samara niotkuda.....

a sad na datu temu......
ja razumem da si verovatno dobila samar iz tvoje perspektive bez razloga ....i verovatno ces biti u pravu i ja te podrzavam.....medjutim iz njegove perspektive nije tako, drugo za prijavu kasno je malo kasno, trece nikada ne ocekuj da ce ljudi reagovati ....zentaju se a i retko ko hoce u takvim situacijama da se mesa jer ne zna u kom ste vi odnosu a imamo i one koji se nekada negde jesu umesali pa na*ebali......

a sada savet....sa subjektivnim dodatkom.....
za pocetak posto ti znas ko je lik znaci znas ga iz kraja grada ili vec....nemoj ici na takva mesta i ako je to mesto da pretpostavim dobro mesto u kraju za pronalazenje decka, mozda gresim oprostices mi, no da nastavim da li zaista zelis da se svidis nekome ko tu bleji, sa takvim likovima, ili jos gore takvim likovima?????
A moje iskustvo je da kada god izbije neko huskanje ili tuca obicno ima veze sa zenama a moje misljenje o tim zenama (mozda zato sto imam previse drugara pa usvojila njihovo) je da su razmazene, traze paznju, nadrkane i glume ribetine, umisljenje ili pak nevaljalice koje ocijukaju naokolo....ili jedno od toga ili sve u kompletu.... sto se muskaraca tice ne moze ona da bude lepa koliko ja mogu da budem pijan i pobijem se niokocega.... tako da cak i da ih je vise u grupi jedan je mozda krenuo sa razlogom a drugi samo krenuli za njim.... kada je solo muskarac koji zapocinje tucu ili udari zensko - pijan/trezan - da definisemo isto je... misli za sebe da je mnogo jak i dokazuje to na svakom cosku jer ga onda prati dobra reputacija kad se pridruzi coporu....
takodje shodno iskustvu glupa ili previse ponosna je zena koja ne moze da iskanalise napetost copora i izbegne sve to / tacnije da izmanipulise da se ne pobiju oko nje, ista takva zena je i ona koja kada vec dozivi uvredu od jednog muskarca ne ume da okrene stvar tako da mu ukaze da ga nije uvredila prva ili drugim recima izvuce iz njega (cak i da jeste) izvinjenje sto je reagovao kako jeste....
no mozda nisam upravu ali moje iskustvo se tako pokazalo do sad ....
 
Poslednja izmena:
i da dodam .......(sad nevezano za sve ovo sto sam vec rekla - a nadam se da nisi shvatila ko uvredu mlada si polako godine ce ti pokazati isto)......

najlakse je nekom namestiti batine samo budi svesna kome ih namestas i da li zelis kada ga isprebijaju kao macku da mu kazu zasto i osvetlaju ti obraz ili precute pa nek se misli ...pa makar i ne saznao ...ti znas dovoljno je....

ali nemoj namestati svoje drugare moja preporuka, namesti nekog ko nema veze sa tobom.... klasicno pranje ruku :)

a ako ne nadjes resenje ....ni drugare za batine uvek ti ostaje bejzbolka na soferku i karminom sastrane jel boli ko moj obraz:zcepanje:

- mada to stvara nove posledice:sad2:
 
Poslednja izmena:
Sledeci put drzi jezik za zubima pa neces dobiti po nosu,diskoteka je to,ima svakakvih ljudi,nikad ne znas kako ce ko odreagovati pod dejstvom alkohola.
To sto je taj uradio je za svaku osudu i trebala si ga odmah prijaviti.
 
....Imala sam prije nekolika dana situaciju da me musko udari...Izasla sam u jedan kafic sa 2 drugarice,i sa jednom drugaricom otisla u wc.Posle 2 minuta ispred wc a sam cula kako neki muskarac vristi *****,izlazite...Majku vam *****,i lupa svom snagom na vrata wc a ...Izasle smo iz wc a,i ja sam,posto mi je to uzrecica rekla WTF(what the **** :P ) ..On me je tu osamario.Malo je reci da sam se izgubila...Jedinica sam u porodici,malko razmazena,nikada me niko nije osamario,a ne neki gradski klosar...U bijesu sam ga opsovala,kad sam izasla iz kafica sa drugaricama on me je ponovo udario 2 puta,od jednog njegovog udarca sam i pala na zemlju...Ja sam samo otisla,nisam ga prijavila u policiju jer mu je brat policajac,ponovo,ako ga neko moj izbije i ovaj ce sa drustvom njega,ili mene (narkodiler je),i to ce ici tako u nedogled...Jos uvijek ne znam sta da radim,ne mogu ovo da iskuliram...Sta biste vi uradili?I da li biste ikada udarili zensko??

Pa vidish da je lik bio ''uradjen''..i sta ima da se muvash po javnom toaletu,pishki kuci i stavi pampur.Dobro si uradila,paljba...da l bih udario zensko?pa ako bi me zamolila,zasto ne...
 

Back
Top