Puder

Najbolji puder na planeti je chanel, novi neki, ne znam kako se zove, znam samo da je u pakovanju kao teglica, dosta je mali. Fenomenalan je, koza izgleda neverovatno, prosto isijava zdravljem iako je prekrivena puderom. Neverovatan je zaista ali kosta oko 3000 dinara.
 
Za mene je Clinique ne prevazidjen,tecni ili u prahu a takodje sam jako zadovoljna Cashmir perfect-om,L'oreal,zaista imas utisak kao da ti je koza obucena u najlepsi kasmir...
Za dnevne varijante dobar je Nivea ten,bronze,cena odlicna rezultat jos bolji...
 
E sada ću ja da odvalim nešto potpuno seljački ali boli me baš ovo moje veliko hm...znate šta...Pošto smatram da je glupo dati 3000 din za puder.To vam je skoro tona uglja npr. a više volim da mi je toplo nego...
Elem,Orifame puder za mešovitu kožu potpuno odgovara mom standardu i licu.Svaka krpa nađe zakrpu...
 
zasto opterecujes kozu puderom?
probaj nijansiranu kremu (oriflame , nivea..) ujedno hrani i neguje , a izgleda sasvim prirodno ...
probaj , neces se pokajati
 
Ja koristim "Lancome Adavtive" tecni ali vise kao korektor na pojedinim mestascima na licu i kameni Max Factor... rezultati su super osim u momentima kad sam ultra nervozna pa su mi ruke neprestano na licu i uvek nadju da nesto cackaju.. e tad mi ni krecenje ne bi pomoglo da izgledam normalno :lol:
 
Anja :*:
MaxFactor Colour Adapt!

Skup jeste, ali vredi!

ubedljivo najbolji maxfactor puder,i smatram da mu je cena veoma pristupacna...

ja se sminkam svaki dan,tako da za dnevne varijante koristim Nivea visage kremu u boji,koju imas u dve nijanse...a puder za vece...
 
Teki:
zasto opterecujes kozu puderom?
probaj nijansiranu kremu (oriflame , nivea..) ujedno hrani i neguje , a izgleda sasvim prirodno ...
probaj , neces se pokajati


Probala sam i to koristim preko dana , ali treba mi neki odlican za vece...Koristila sam i neki revlonov colorstay pa bih da promenim.. :)
 
preko dana ne koristim puder,a uvece stavim samo malo rumenila ili ako je bas nesto vazno trunku pudera u prahu,ali retko jer imam svetao ten i malo pegica i kad stavim puder izgledam ko porcelanska lutka
 
bojim se da posle niveine kreme ne izgledam kao cigla u licu? Da nije malo crvena? Idem u solarijum pa se bojim da necu izgledati cudno sa njom, malo mi deluje neprirodna.
 
miss:
Jelena7:
Micotakis:
Ako ne znas sta je dobro, pitaj sta je skupo!


Uverila sam se da je to cesto pogresno razmisljanje.
u nekim situacijama da,ali kod kozmetike vazi to zlatno pravilo

Da li ti stvarno verujes da ces kremama spreciti ili slucajno skinuti bore, celulit, strije i ne znam sta jos sve te kozmeticke kuce obecavaju...
Za neke stvari npr. maskare definitivno su bolje firmirane(po meni Maximeyes C.Dior) ali neke su precenjene.......
 
littlefoot:
Možda probaš PUPA 3in1
Savršen ten i ne skida se sem bebi uljem:)

Da, probaj PUPA "kreč" ako želiš da za najkraće vreme uništiš kožu lica...Džaba mi trenutni perfect ten, kad je na duže staze smrt za moje lepo & osetljivo lice...Koža MORA da diše...

Imam 2 ruke, 2 noge, 2 bubrega, 2 oka, 2 jajnika, 20 prstiju...ali SAMO JEDNO LICE

I zato - oprezno sa experimentima...uči se na tudjim greškama
 

Back
Top