Србија руши црногорску независност?

Да ли Србија руши црногорску независност

  • да

  • НЕ,Милу је одзвонило


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Султан Мило један од најбогатијих људи света директно оптужује Србију за рушење
црногорске независности.Својом пропагандом и страхом да ће изгубити оптужује Бориса Тадића да је у свом кабинету ујединио црногорску опозицију.

Да ли се султан Мило паши рекакције грађана Црне Горе на његове афере и повезаност са мафијом и тајкунима,па застрашује грађане да ће изгубити своју државност!

Да ли Србија руши црногорску независност или је Милу одзвонило?

GetImage.aspx
 
Poslednja izmena:
Srbiju bas mnogo ne zanima sad Crna Gora , a sta je sa Milom , ne zanima mene u opste .

Како кога,мене баш интересује!
Поготово што је признато Косово затим НАТО ПАКТ се доводи у Црну Гору ...

Многи фактори говоре да је Милу одзвонило и ја сам оптимиста ,те се надам да ће ускоро Србија и Црна Гора бити једна држава као што је било од вајкада!
 
da tadic [citaj srpski polticki vrh] voli da se mesa u unutrasnja pitanja bivse "srbije" to voli. ali osim nekih sitnih smetnji, sumnjam da moze "oboriti" bilo koju vladu, rasturiti neku drzavu i sl. mada ga ja razumem, treba dati narodu malo materijala za price, da ne kazem, malo podgrejati mitoloskih duh srba.

Дај ми неки пример да се Србија меша у одлуке Црне Горе?
 
da tadic [citaj srpski polticki vrh] voli da se mesa u unutrasnja pitanja bivse "srbije" to voli. ali osim nekih sitnih smetnji, sumnjam da moze "oboriti" bilo koju vladu, rasturiti neku drzavu i sl. mada ga ja razumem, treba dati narodu malo materijala za price, da ne kazem, malo podgrejati mitoloskih duh srba.

Srbija se mesa samo u unurasnje stvari u srbiji .
 
stavila si me u nezgodnu situaciju....ne znam koji da odaberem:hahaha::hahaha:

Молим вас да се уозбиљите!:rtfm:

Сасвим је јасно да вама одговра Мило јер је признао Косово и успут је мафијаш и тајкун ,једна од најбогатијих људи на свету.

Да,Црна Гора је добила независност али је исто тако ,од истог Миле, опљачкана и сиромашна да не говорим обрукана !
 
da tadic [citaj srpski polticki vrh] voli da se mesa u unutrasnja pitanja bivse "srbije" to voli. ali osim nekih sitnih smetnji, sumnjam da moze "oboriti" bilo koju vladu, rasturiti neku drzavu i sl. mada ga ja razumem, treba dati narodu malo materijala za price, da ne kazem, malo podgrejati mitoloskih duh srba.

Какве је то Тадић ситне сметње правио околним земљама због користи Србије? То што си сад рекао нема везе са мозгом. А о томе шта Тадић воли, како поступа, које особине поседује можеш прочитати овде:
 
Да ли Србија руши црногорску независност или је Милу одзвонило?

Могла си додати још пар опција у анкети, као што су ,,не знам" (углавном је нико не користи зато што је форум пун филозофа, али нека стоји као украс) и ,, све су то глупости које нам сервирају новинари да би имали чиме да се заносимо док нам властодршци пљачкају државу" (ово би била по мени идеална опција).
 
Podgorica – Čelnici ujedinjene opozicije poručili su sinoć da će u ponedjeljak, nakon pobjede na izborima, poći pred novu zgradu Vlade i tražiti od premijera Mila Đukanovića da ode, jer ga “većinska Crna Gora ne želi”. Uz poruku da “počinje oslobođenje”, predstavnici opozicije su ocijenili da je “režim pobijeđen onoga trenutka kada se ujedinio narod i kada su jedan pored druga zajedno stali i oni što su iskreno podržavali nezavisnu Crnu Goru i oni što su se zalagali za zajedničku državu”.„Ujedinili smo se se i to je naša pobjeda. Srbi su pružili ruku Bošnjacima, Bošnjaci Crnogorcima, Crnogorci Muslimanima, svi smo u jednom frontu. Nećemo im više nikada dozvoliti da nas svađaju. Imamo obavezu prema našoj djeci i omladini da radimo zajedno“, kazao je Andrija Mandić (Nova), na završnoj predizbornoj konvenciji koalicije „Bolja Crna Gora“.

Skup je održan u prepunoj kongresnoj sali u bivšoj zgradi Vlade, a novo je okupljanje opozicija, okupljena oko 12 političkih partija, zakazala je za ponedjeljak, 24. maja, kada će, kako su saopštili, osvojiti i novu zgradu Vlade. Političko oslobođenje, poručili su, počinje.

„Pobjedom "Bolje Crne Gore" prestaju podjele na naše i njihove, na centar i periferiju, na vlast i opoziciju, na Srbe, Bošnjake i Crnogorce. Svi su se ujedinili u želji da žive bolje. Promjene su dobre, a Crna Gora da bi bila evropska mora biti bolja“, kazao je nosilac liste „Bolja Podgorica“ Neven Gošović.

Gošović je dodao da se ne smije dozvoliti da građani koji su izgradili ovu zemlju danas žive na ivici bijede. Danas, kazao je, nema dječjeg dodatka, ali zato droge ima na svakom ćošku: „Najbogatiji ljudi u Crnoj Gori dio su režima. Takva situacija ponižava, zato je smjena vlasti pitanje časti i dostojanstva za svakog građanina“.

Mandić je rekao da će nova vlast zakonski urediti teren da se obračuna sa kriminalcima, da im oduzme nelegalno stečenu imovinu i da pohapsi narkobosove.

„Nema evropske Crne Gore koja slavi kokainske bosove, dok se građani muče da zarade koru hljeba za svoju djecu“, ocijenio je Nebojša Medojević (PzP).

Siromoštvo je najveći problem Podgorice i zato, prema riječima Gošovića, svako ko hoće da započne posao mora imati pomoć grada i države.

„Ne interesuju nas velike priče, hoćemo bolji život za svakog čovjeka. Došlo je vrijeme za promjene. Vrijeme je za nove ljude. Dosta je onih koji se bogate na muci ovog naroda“, kazao je on, dodajući da će u novoj, boljoj Crnoj Gori svi biti jednaki pred zakonom i da neće biti nedodirljivih.

Novi ljudi Podgoricu će osloboditi od korupciije i bahatosti, a Miomira Mugošu će, kako je kazao Predrag Bulatović, parkirati na mjesto za bivše i neuspjele gradonačelnike, kojima je završena politička i svaka druga karijera.

„Crna Gora je zarobljena država od Mila Đukanovića, čovjeka koji je odgovoran za posrtanje, propadanje i pljačkanje. Ovi lokalni izbori će biti pokretač promjena u Crnoj Gori“, kazao je Bulatović.

On je istakao da ujedinjena opozicija u ovom trenutku ima većinu, ali da moraju da nastave da rade neprestano do nedjelje u 21 čas, kako bi obezbijedili konačnu pobjedu.
 
crna gora je vazda bila srpska ,a ocel opet biti to je pitanje samo crnogorskog naroda ,nema srbija sa tim nista ...
Лепо речено. :)
Нико им ништа не намеће. У будућности ће сами одлучивати о својој судбини и свака евентуална идеја о повратку заједнице, која није ни на видику, мора да потекне управо из ЦГ, не из Србије.
Дакле, ствар је воље грађана Црне Горе у којој и каквој држави желе да живе. :)
 
da tadic [citaj srpski polticki vrh] voli da se mesa u unutrasnja pitanja bivse "srbije" to voli. ali osim nekih sitnih smetnji, sumnjam da moze "oboriti" bilo koju vladu, rasturiti neku drzavu i sl. mada ga ja razumem, treba dati narodu malo materijala za price, da ne kazem, malo podgrejati mitoloskih duh srba.

Tako je, ima tradicionalno Beograd određeni uticaj u Crnoj Gori, jeste manji nego ikada do sada doduše, ali ne vjerujem da Boris Tadić - i sam s patriotsim osjećajima prema svojoj djedovini Crnoj Gori - ima ikakve veze s time.
 
Лепо речено. :)
Нико им ништа не намеће. У будућности ће сами одлучивати о својој судбини и свака евентуална идеја о повратку заједнице, која није ни на видику, мора да потекне управо из ЦГ, не из Србије.
Дакле, ствар је воље грађана Црне Горе у којој и каквој држави желе да живе. :)

slazem se, treba ispostovati volju ljudi iz Crne Gore, ako im je dobar Milo, eto im ga, nama ni iz dzepa ni u dzep, samo je lose sto milo pravi taj crnogorski identitet blateci i pljuvajuci srbiju i njenu vlast
 
Управо због тога је добра ова коалиција српске умерено-националне опције и умерених националних Црногораца. Измириће се Црна Гора унутар себе, а после тога и са Србијом, када Мило оде.
Односи ће се нормализовати.
 
Poslednja izmena:
Сложно против кокаинске власти
Предсједник Покрета за промјене Небојша Медојевић поручио је са трибине у Пљевљима да ће удружена опозиција ,,разбити кокаинску власт'' у том граду.
-Нијесу Пљевља мафијашко гнијездо, овдје живе часни и поштени људи, добри радници, мајстори, одавде су наши најбољи спортисти и нико нема право да срамоти овај град и хеликоптерима овдје спушта бјелосвјетску олош, која се шета нашим улицама и која трује нашу омладину, рекао је Медојевић синоћ у Пљевљима на промоцији опозиционе коалиције.
Лидер ПЗП-а је нагласио да Пљевљима и Црном Гором не може да влада власт која дијели људе и шири вјерску и сваку другу мржњу.
-Ако има некога који је помислио да се овдје гаји кокаин и развија криминал, немојте повјеровати у ту лаж, јер нема среће тамо гдје цвјета мафија, тамо гдје влада криминал и гдје су лопови на челу државе, казао је Медојевић.
Уз подсјећање да су на претходним локалним изборима 2006. године дали глас човјеку ,,који их је лично и персонално терорисао и прогањао из овога града'', алудирајући притом на Филипа Вуковића, Медојевић је замолио Бошњаке и Муслимане ,,да се овога пута када пођу на биралиште сјете свега онога што је било у Пљевљима протеклих двадесет година и да се не брукају још једном''.
-Овдје сједе часни и поштени људи који ништа нажао нијесу учинили ни једном Муслиману ни Бошњаку. Зна се да у ДПС-у у Пљевљима сједе људи који су чинили сва недјела и сва злодјела у овом граду. Зато је вријеме да након 23. маја коначно и међу бошњачким и муслиманским народом у Пљевљима дође до подјела на оне који су за бољу и демократску Црну Гору и оне који желе да служе овом режиму, нагласио је Медојевић.
Лидер Нове српске демократије Андрија Мандић казао је да побједу треба бранити и подношењем кривичне пријаве против свих оних који врше притисак на грађане и раднике, и позвати на одговорност оне директоре који су одобрили да се државна возила у недјељу користе за превоз гласача ДПС-а.
-Позивао их да играмо фер и поштену утакмицу. Ми се не плашимо народне воље, ми немамо потребе некога да уцјењујемо, никога да подмићујемо, јер је боља Црна Гора са нама, а то је већина у Црној Гори и у Пљевљима. Пљевљима не требају коакин, нити младости Пљеваља требају радна мјеста код наркобосова који се шетају по Пљевљима и другим крајевима Црне Горе. То мора да се мијења, поручио је Мандић.
Истичући да носе бијеле кошуље како би показали противницима да оне нијесу крваве као што су крваве њихове руке, Мандић је рекао да хоће чисту и јасну будућност.
-Зашто је премијер баш из ове сале слао поруке пријетње комшијама у региону. Очекивао сам да ће Ђукановић предсједника општине Пљевља искључити из партије након онога што је изјавио. Међутим, када је дошао овдје није га ни укорио, него је послао поруку Борису тадићу и онима који се боре против нарко-кланова, рекао је Мандић, додајући да ће они градити боље односе са Србијом другим комшијама и границе учинити пропусним.
Лидер СНП-а Срђан Милић питао је Пљевљаке да ли је потребно да размишљају ко је Филип Вуковић, а ко је Милоје Пуповић, носилац опозиционе листе у Пљевљима.
-Пљевља никада пала нијесу. Неће ни овога пута и поново ће се вратити у руке онима којима припадају, а то је ова коалиција часних и поштених људи, истакао је Милић.
посланик НОВЕ Новица Станић казао је да Вуковић мора да оде са власти јер је он у Пљевљима ,,покровитељ, заштитник и саучесник у организованом криминалу''.
-Док радници ,,Вектре Јакић'' не примају плате, власник Вектре, премијеров кум, заказао је за 30. мај свадбу у хотелу ,,Сплендид''. Ако вас раднике позове на весеље немојте ићи празних руку, понесите по једну мотку са лагера у пљеваљским шумама, рекао је Станић.


ДПС наставља са уцјенама и пријетњама


Функционери удружене опозиције Велимир Голубовић и Новица Станић јуче су поднијели пријаву полицији у Пљевљима против одговорних лица из Рудника угља због уцјена и притисака на запослене уочи локалних избора. Они тврде да је члан Одбора директора Рудника Милослав Кастратовић пословођама Радоју Зуковићу, Добрилу Цмиљанићу. Ранку Клачару, Николи Бојовићу и Зорану Топаловићу пријетио да неће бити пословође ако не буду гласали за ДПС. Опомињани су, како тврде у опозицији, и Гојко Цвијовић и Жељко Гогић.
„Директор производње Стјепан Газдић и руководилац радне јединице Боровица Душко Тошић телефоном су позивали пословође Нола Стевановића, Драгишу Спајића и Михаила Прерадовића и пријетили у име Кастратовића да ће бити послати на годишњи одмор ако не изађу на изборе. Прије десетак дана, возач у Руднику Сенад Алиспахић изјавио је у аутобусу пуном радника да пословођа Миланко Милинковић након 23. маја неће радити, а да ће лидер ПзП бити ликвидиран", пише у пријави.
Кастратовић је пријаву назвао неозбиљном. Он је казао да се не зове Милосав већ Милан.
„Све што су написали је небулоза. Ја да хоћу некога да отпустим не бих га уцјењивао већ би им дао отказ истог момента. Гдје су били када је пет директора чланова ДПС у раднику смијењено на моју иницијативу", рекао је Кастратовић у телефонском разговора „Вијестима" док је давао изјаву у полицији.
На изборне нерегуларности упозорили су и опозиционари у Шавнику, истичући даје на Мљетичку мобилним телефоном снимљен разговор током којег се нуди новац за глас ДПС-у. У опозицији тврде да имају доказе да је тако и у Барама, појашњавајући да у уцјенама учествују радници Центра за социјални рад. Милија Ћеранић из опозиције казао је и да предсједник Општине Велимир Перишић потенцијалним гласачима ДПС-а додјељује помоћ из локалне касе. Перишић је „Вијестима" рекао да није чуо да „ико нуди новац пред изборе", тврдећи да као градоначелник помаже свима: „Познато је како људи тешко живе овдје, а када траже помоћ никога не питам за кога гласа".

http://www.nova.org.me/node/274
 

Back
Top