Zašto kažeš ljubav, a misliš na sex?

Iz seksa se ne rađa ljubav, jako rijetko,a zašto mislimo na seks a kažemo ljubav - jer muškarci
o svemu misle najprije međunožjem

nisi u pravu. seks je inicijator i odrzivac stvarne, telesne ljubavi. platonska ljubav je emotivna masturbacija. mada, u knjizi "muskarci su sa marsa, zene sa venere" autor govori da je zenama ljubav put do seksa, a muskarcima seks put do ljubavi.
znaci muskarci kazu ljubav da bi zene podstakli na seks, u stvari misle na seks a nesvesno prizeljkuju ljubav, dok zene pristaju na seks ali insistirajuci na ljubavi, nesvesno prizeljkujuci seks. jednostavno.
 
aj se gurkamo :zper:
kikikiki aj laku noch

AAAAAAAAAAA

Sad se setih, slagah najcrnje - imao sam jednu varijantu koja je volela ga govori: " 'Ajde da se mazimo!", a mene je to dovodilo do ludila (da ne razglabam zasto - udata ozb. zena i tako da...), elem, njoj (samo njoj) bi predlagao doticnu aktivnost na najpsovackiji dnoovski nacin... :twisted:
 
Poslednja izmena:
E da, a kako vi kažete? Koji termin koristite?

Ajde...
da vodimo ljubav
da se sexamo
da .....

Ajde da se sexamo :mrgreen:
_1_bed.gif

Mislim taj termin koristim a ako si shvatila i drugacije nije problem :lol:

Mislim u pocetku ajd da vodimo ljubav,a sada ajd sexamo se :D Mislim vodjenje ljubavi ok,onako nesto mi beze i zvuci i nekako me na misionarsku podsjeca koja mi je najmrza....
 

Back
Top