Umetnicko stvaranje u mladosti..

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Ovako.....

Da li ste upoznali(ili ste vi sami)...nekog jako umetnicki nadarenog.....slikara,pisca...koji prosto odusevljava i mlade i stare svojim talentom u svojim godinama....

recimo npr....Mihajl Solohov..je napisao prvi deo(ujedno i najbolji deo) Tihog Dona...sa 20 godina....knjiga koja je prosto genijalna...i jedan od najvecih domena knjizevnosti.....knjiga koju mnogi porede sa ratom i mirom.....
 
Ovako.....

Da li ste upoznali(ili ste vi sami)...nekog jako umetnicki nadarenog.....slikara,pisca...koji prosto odusevljava i mlade i stare svojim talentom u svojim godinama....

recimo npr....Mihajl Solohov..je napisao prvi deo(ujedno i najbolji deo) Tihog Dona...sa 20 godina....knjiga koja je prosto genijalna...i jedan od najvecih domena knjizevnosti.....knjiga koju mnogi porede sa ratom i mirom.....


Poznajem jednu devojku koja zaista divno crta.
Mislim da ce postati slikarka...

To je cool...

takođe... :mrgreen:
 
ja prepisujem odlicno..:lol:

istina...

I ja...:lol:

Imas neki rad?

A da, ima ovde na forumu dosta likova koji mnogo dobro crtaju...:D

Na primer , treba da nacisto fijuknes i odrezes sebi uvo ili neki drugi periferni deo tela i udjes u istoriju.

Potpuna istina...kolekcionari cene kad umetnik npr. umre za svoja dela...ili uradi nesto "zanimljivo"...:mrgreen:
 
I ja...:lol:

Imas neki rad?

A da, ima ovde na forumu dosta likova koji mnogo dobro crtaju...:D



Potpuna istina...kolekcionari cene kad umetnik npr. umre za svoja dela...ili uradi nesto "zanimljivo"...:mrgreen:

imao sam preko 50 radova..u corel drawu.. i photoshopu....i padne mi sistem i ja ga formatiram ....a zaboravio sam na radove..i sve u kura.c......
jako dobro radim u coralu...ono.....u skoli sam sigurno par godina ispred mojih sto se tice rada u istom...
 
Poslednja izmena:
Ovako.....

Da li ste upoznali(ili ste vi sami)...nekog jako umetnicki nadarenog.....slikara,pisca...koji prosto odusevljava i mlade i stare svojim talentom u svojim godinama....

recimo npr....Mihajl Solohov..je napisao prvi deo(ujedno i najbolji deo) Tihog Dona...sa 20 godina....knjiga koja je prosto genijalna...i jedan od najvecih domena knjizevnosti.....knjiga koju mnogi porede sa ratom i mirom.....

Imam drugaricu koja fenomenalno pise. Procitala sam dosta pesama koje je napisala i odusevljena sam. Mislim da ce imati divnu karijeru pisca, samo ako se upusti u te vode.
 
Ovako.....

Da li ste upoznali(ili ste vi sami)...nekog jako umetnicki nadarenog.....slikara,pisca...koji prosto odusevljava i mlade i stare svojim talentom u svojim godinama....

recimo npr....Mihajl Solohov..je napisao prvi deo(ujedno i najbolji deo) Tihog Dona...sa 20 godina....knjiga koja je prosto genijalna...i jedan od najvecih domena knjizevnosti.....knjiga koju mnogi porede sa ratom i mirom.....

moja drugarica mnogo lepo peva i odusevljava i stare i mlade svojim glasom.
 
slikanje nije samo stvar vestine crtanja...imas ti mnogo boljih crtaca od Pikasa....ali za slikarstvo treba vise od cistog talenta za crtanje..

recimo Frida Kalo je crtala bukvalno cica glise,a opet,svi(valjda?:lol:) znaju ko je ona.
Znajuci njenu biografiju,i samim povezivanjem sa njenim crtezima,uocava se njena velicina.
njene slike:
fridakahlowithouthope.jpg

kahlo460.jpg

manje-vise sve autoporterti.
 

Back
Top