Up or down...

traumland

Aktivan član
Poruka
1.015
Da li nekada koristite neka (ne)dozvoljena sredstva u svrhu brzeg opustanja ili produzetka drame u krevetu...(ne govorim naravno o alkoholu).Kako to na vas utice...baca te u down ili te zakucava u plafon?
 
Korisitim samo dozvoljena sredstva, na primer. Mentol bombonu, pa kada poljubim mog decka, on kaze da se oseca kao da je poljubio izvor mladosti, a koristim i sjaj za usne sa vocnim ukusima. To mu se mnogo svidja, kada se ljubimo.
 
Da li nekada koristite neka (ne)dozvoljena sredstva u svrhu brzeg opustanja ili produzetka drame u krevetu...(ne govorim naravno o alkoholu).Kako to na vas utice...baca te u down ili te zakucava u plafon?

a koristim pivo bre..kako sad ne govorish o tome..
pa pomazze mi da se bolje naguzim :mrgreen:
inache, ne koristim nikakve psihoaktivne supstance :)
 
Korisitim samo dozvoljena sredstva, na primer. Mentol bombonu, pa kada poljubim mog decka, on kaze da se oseca kao da je poljubio izvor mladosti, a koristim i sjaj za usne sa vocnim ukusima. To mu se mnogo svidja, kada se ljubimo.

Tebi bih sa posebnim zadovoljstvom napravio zurku na ledjima(rizikovao bih takav blam),nafilovao bih te takvom hemijom da bi ti od svog odraza u ogledalu opala kosa.
Naravno tvoj decko bi mogao da gleda i da te kasnije poljubi u izvor mladosti.sta mislis o tome?
 
Ili to,ili pusti pricu da boluje od neke venericne bolesti,ali izleciva je,nije nista strasno:lol:
I eto ga tebi nazad podvijenog repa:lol:

Koji ce mi moj nazad..:roll:? Jedva sam ga se otresla, da nije bilo tog meda i jos..poneceg :rumenko:, jos bi mi se motao..Ova ideja o venericnoj bolestini ti je diiiivna:mrgreen:, samo..u koji polozaj to mene postavlja :think:u polozaj Venere :rumenko::mrgreen: me, breee..niko mi ne bi prisao narednih 50 godina :sad2:
 

Back
Top