2012.

Neko je negde izjavio da posle tog dana, ako ne bude smak sveta, svi koji su verovali u to izvrše kolektivo samoubistvo...
Ja se solidarišem sa njim...:ok:
 
Smak sveta ce biti kada se: -Delije izljube sa Grobarima, -Milka Canic kaze dobro jutro, -Valter odbrani Sarajevo, -Sasa Popovic u GRAND dovede Michael Jacksona, -Chuck Norris dobije batine, -Partizan osvoji Ligu Sampiona, -Srbija udje u Evropsku Uniju, -Siptari se isele sa Kosova, -Pink pusti film bez reklama, -Zvezda udje u Evroligu, -Zorica Brunclik ofarba u zuto, ...zato samo opusteno ;D
 
Smak sveta ce biti kada se: -Delije izljube sa Grobarima, -Milka Canic kaze dobro jutro, -Valter odbrani Sarajevo, -Sasa Popovic u GRAND dovede Michael Jacksona, -Chuck Norris dobije batine, -Partizan osvoji Ligu Sampiona, -Srbija udje u Evropsku Uniju, -Siptari se isele sa Kosova, -Pink pusti film bez reklama, -Zvezda udje u Evroligu, -Zorica Brunclik ofarba u zuto, ...zato samo opusteno ;D

:rtfm: Smiri se malo...:rtfm:
 
Smak sveta ce biti kada se: -Delije izljube sa Grobarima, -Milka Canic kaze dobro jutro, -Valter odbrani Sarajevo, -Sasa Popovic u GRAND dovede Michael Jacksona, -Chuck Norris dobije batine, -Partizan osvoji Ligu Sampiona, -Srbija udje u Evropsku Uniju, -Siptari se isele sa Kosova, -Pink pusti film bez reklama, -Zvezda udje u Evroligu, -Zorica Brunclik ofarba u zuto, ...zato samo opusteno ;D

Sve je tacno ali ovo za partizan nije :p
 
Verujem u smak sveta jednog dalekog dana, ali po ko zna koji put, decembra 2012. svet ima sanse da nestane koliko i sutra, dakle jako malo. Citao sam da ce tog dana doci do nekih magnetih promena u zemlji, i energetskih promena kod ljudi, i u to ima osnova da se veruje.... ali glupost o smaku sveta za 2 god je beeesmislena.
 
pa i nije bas.
magnetno polje Zemlje ce tada biti gotovo jednako nuli,pa ce kao posledica toga i zastita ozonsknskog omotaca biti znatno oslabljena,pa moze da bude svasta:lol:
Cini mi se da sam citala da su takve promene kroz istoriju Zemlje bile propracene izumiranjem pojedinih vrsta.
price podgrejava i to sto se magnetni polovi Zemlje pomeraju mnogo,mnogo brze nego sto je to normalno.
 
Ima na diskaveriju emisija gde neki ljudi nalaze nacin da sprece te toplotne udare koji ce nastati nestajanjem ozonskog omotaca...
rade na mnogo svetskih problema...zanimljivo...
 
Da se magnetni polovi pomeraju znamo... al' da se pomeraju tol'ko brzo da bi za 2 godine uzrokovali anomaliju (kao sto se npr. desilo na Veneri, pa se okrece suprotno od onoga kako se okretala pre), svet bi bio u panici... daleko vecoj nego sto je pokretanje besmislenih tema kao posledicu bezrazloznog straha...
Nema razloga za brigu, stvarno... :)
 
Da se magnetni polovi pomeraju znamo... al' da se pomeraju tol'ko brzo da bi za 2 godine uzrokovali anomaliju (kao sto se npr. desilo na Veneri, pa se okrece suprotno od onoga kako se okretala pre), svet bi bio u panici... daleko vecoj nego sto je pokretanje besmislenih tema kao posledicu bezrazloznog straha...
Nema razloga za brigu, stvarno... :)

recimo da je to tacno oni bi kao odma' to na CNN i BBC objavili kao udarnu vest da se to desava i da nam nema spasa :think: :mrgreen:


neke velike katastrofe(ili vazne stvari za covecanstvo) koje odredjeni ljudi strucni ljudi znaju da ce recimo da se dese samo ne zele javno da to potvrde jer nikome nije u interesu da zna 100% ce da se to nesto desi ovako mi nagadjamo i svako ima neko svoje tumacenje ;)
 

Back
Top