Za Oatha - recenzije...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Ajde da ne bude sve na recima, budi malo i koristan na ovom forumu. ;) Sta trazim od tebe... Izaberi nekoliko, po tebi, najznacajnih albuma izaslih u 2004oj (strane+domace) i napisi svoju recenziju za svaki od njih. Eto... Malo vise angazovanja na ovome, malo manje kritikovanja drugih i bices sasvim koristan clan drustva. :lol:
 
Ja da budem koristan clan drustva?????
:oops: :oops: :oops: :oops:
To mi nikada niko nije rekao,polaskan sam.

Mada vec dva albuma izdvajam kao najbolja u 2004,cekam da mi stignu jos.
A sigurno najbolji je Scorpions-Unbreakable,
pa posle njega Thunderball od U.D.O.,
a Motorhead,Judas Priest,Yngwie Malmsteen,Black Sabbath i ostali za koji dan ce biti ovde kod mene.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ja da budem koristan clan drustva?????
:oops: :oops: :oops: :oops:
To mi nikada niko nije rekao,polaskan sam.

Mada vec dva albuma izdvajam kao najbolja u 2004,cekam da mi stignu jos.
A sigurno najbolji je Scorpions-Unbreakable,
pa posle njega Thunderball od U.D.O.,
a Motorhead,Judas Priest,Yngwie Malmsteen,Black Sabbath i ostali za koji dan ce biti ovde kod mene.

Samo ti pisi. ;) Ove godine nisam kupio nista od muzike (ne racunajuci proslogodisnje albume Divljih Jagoda i Tribute album Milanu Mladenovicu). Tako da me zanima sta to ima zanimljivo i novo u ovoj godini. Da te vidimo na delu. ;)

I naravno da ces biti koristan. ;)
 
VisionOfDisorder:
Smeshno je da ga pitash za 2004 kad on zivi u sedamdesetim i osamdesetim.

To nije toliko los period u muzici... Ne volim 80te, ali ima i tu dobrih bendova... Eto, ja zivim u 60tim i 70tim, po toj racunici. :lol: Tako da bi to bilo veoma blizu onoga sto ja slusam...

Nego, Oath jesi li slusao novi album Jethro Tulla?
 
Sorry Joooooooooogooooooood,ali vidis,kada me mrze,onda hoce da me upotrebe,a ja sam inace jako naivna osoba i svakome verujem ko hoce da mi se priblizi.
Izgleda da sam ja budala koja jos veruje u ljudsku dobrotu,ali hajde,u ime ostalih,ja ti se izvinjavam sto sam ja,najomrznutiji clan foruma dospeo u centar.

Kladim se da vise od polovine vas bi zaista volelo da odem,zar ne?
Ali sta bi onda ja radio?Gde bi trosio svoje vreme i kako bi se opustao?Ljudi,mislite malo i na mene.
 
Dont_Break_The_Oath:
Sorry Joooooooooogooooooood,ali vidis,kada me mrze,onda hoce da me upotrebe,a ja sam inace jako naivna osoba i svakome verujem ko hoce da mi se priblizi.
Izgleda da sam ja budala koja jos veruje u ljudsku dobrotu,ali hajde,u ime ostalih,ja ti se izvinjavam sto sam ja,najomrznutiji clan foruma dospeo u centar.

Kladim se da vise od polovine vas bi zaista volelo da odem,zar ne?
Ali sta bi onda ja radio?Gde bi trosio svoje vreme i kako bi se opustao?Ljudi,mislite malo i na mene.

jadan ti...svi te mrze, niko te ne razume...ostani ovde, ovo je "slobodna" zemlja, zar ne? ko te tera? niko...
joogood, ja zaista mislim da ova tema ima pentu cak i bolju od nekih DRUGIH koje se bave predmeton proucavanja i epicentra cele nase zemljotresne sfere zvanim Oath...
shalim se, ali sta fali temi-lik ga je pitao za misljenje, i sad i dalje cekamo njegovo misljenje...sta fali?
 
iluzionista:
VisionOfDisorder:
Smeshno je da ga pitash za 2004 kad on zivi u sedamdesetim i osamdesetim.

To nije toliko los period u muzici... Ne volim 80te, ali ima i tu dobrih bendova... Eto, ja zivim u 60tim i 70tim, po toj racunici. :lol: Tako da bi to bilo veoma blizu onoga sto ja slusam...

Nego, Oath jesi li slusao novi album Jethro Tulla?

Christmas Album ? nije losh, mada to ipak nije brand new album kao j-tull dot com iz 1999 koji inace sux. Cim se pojavio christmas bio sam ga skinuo sa neta celog :) :) :) ali mi je pao sistem imao sam neke viruse i to se izgubilo sve :( :( :( da nemas mozda to? mislim ne skida mi se bas ceo :)

a sto se tiche tull-a trenutno sam na thick as a brick i gledam onaj dvd living with the past...
takodje me interesuju andersonovi solo albumi... to nigde ne mogu da nadjem, da nema neko to ?
 
Ernesto_Che:
Dont_Break_The_Oath:
Sorry Joooooooooogooooooood,ali vidis,kada me mrze,onda hoce da me upotrebe,a ja sam inace jako naivna osoba i svakome verujem ko hoce da mi se priblizi.
Izgleda da sam ja budala koja jos veruje u ljudsku dobrotu,ali hajde,u ime ostalih,ja ti se izvinjavam sto sam ja,najomrznutiji clan foruma dospeo u centar.

Kladim se da vise od polovine vas bi zaista volelo da odem,zar ne?
Ali sta bi onda ja radio?Gde bi trosio svoje vreme i kako bi se opustao?Ljudi,mislite malo i na mene.

jadan ti...svi te mrze, niko te ne razume...ostani ovde, ovo je "slobodna" zemlja, zar ne? ko te tera? niko...
joogood, ja zaista mislim da ova tema ima pentu cak i bolju od nekih DRUGIH koje se bave predmeton proucavanja i epicentra cele nase zemljotresne sfere zvanim Oath...
shalim se, ali sta fali temi-lik ga je pitao za misljenje, i sad i dalje cekamo njegovo misljenje...sta fali?

pa...nista :) zapravo ovo je jedna od boljih tema na podforumu muzika uopste...i nije oath u pitanju,nego albumi...a on treba da pise o njima....zapravo,iskorishcjavamo nejgovo znanje na pravi nachin.. :wink:
a oath....ma daj.....kako neko moze da te mrzi preko neta?? :roll: :roll: nisi ti ovde 'ugrozhen'....i,slobodno se 'opushtaj' i zabavljaj na ovom nashem forumu :wink: pa to ti niko ne brani....
 
Dont_Break_The_Oath:
Moon Child,tebe jako postujem,ali ne mogu da se osecam prijatno i opusteno kada mi Ernesto prebacuje zbog navodnog egoizma.Ipak je to pritisak na mene koji nisam bas drustven i ne znam drugacije sa ljudima,osim sa zaista bliskim.

hej, shalila sam se...nisam bash u potpunosti, ali preterivala sam namerno-izvini...samo se ti opusti, nemoj MOLIM TE da dopustis da te ja sprecavam u tome...
i kakvi su sad to izrazi nepostovanja prema MENI? :?
i slazem se sa Moon Child, ovo i nije tema o Oathu, nego o njegovom misljenju...dakle samnom je sve u redu...ali volela bih kad bi na kraju i VIDELI to njegovo misljenje...
zar ne, Oath?
 
E sacekacete malo sa recenzijama,posto mi jos nece stici ono sto treba,a kao drugo,nemam nameru da samo preslusavam stotine albuma izdate ove godine i da pisem o tome.Do kraja 2004 cete imati recenzije,pre toga ne.
Ipak sam i ja zaposlen covek.A i treba se brinuti o porodici.
 

Back
Top