Sex i grad i možda sok : )

Koja projekcija vam više odgovara?

  • U 18.30h plus mogujnost ispijanja soka : )

  • U 21.00h


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tara

Buduća legenda
Poruka
35.576
e ovako, ideja je sledeća:
da prvog juna organizujemo kolektivno, forumaško gledanje premijere filma sex i grad, u sava centru..
elem, jeste da ima onih koje nisu gledale ni prvi deo, il im ovaj film nije posebno drag ili su mnogo visoke pa ne mogu dugo i mirno da sede na sedištu, al šta sad, stisnite se i izdržite to, pokažite malo forumskog duha : )
e sad, kao što rekoh premijera je 01. juna u 18.30 i 21.00 pa bi trebalo da oldučimo kada ćemo ići, i to što pre, da bismo kupile karte i sve po redu...
ajd izjasnite se, smilite, pa da utanačimo dogovr : )
 
E sad mi nesto palo na pamet.
Zadnji x kad smo se okupljali ovako ispala je posle neak kolektivna šorka sa tuznim krajem.

Aj sad lepo svecano da se zakunete i ja cu , da se posle filma necemo :

- ogovarati
- prozivati
- medjusobno svadjati
- omalovazavati
- odjavljivati sa foruma u znak protesta
- nastavite spisak .....ako zelite






tj da cemo se posle filma pa nadalje a vezano za okupljanje iskljucivo ....zezati , zezati i samo zezati a sve sto eventualno nije zezanje ostaviti za sebe van ociju forumske javnosti !
 
Poslednja izmena:
Kaze teta iz SC da karata jos nema mnogo a da ne moze da nam rezervise :roll:


Te prema tome ....il da se organizujemo za tu akciju koliko danas sutra il da se organizujemo za kolektivno gledanje pa ako ne uFaćimo sc onda neki biskis od 3.06. kad krene naveliko da se daje.

Za vas krakate pitanje- koji vam je bioskop ok da mozete da se smestite ???
 
e,pa da, ne mogu da rezervišu,ako se ne dogovrimo do npr sutra uveče, ondak pomeramo, al bilo bi kul da se organizujemo, da ne pomeramo svaki drugi dan: )
nego, kakav je to fajt bio na prošlom okupljanju?
ideja za fotke mi se posbeno svidja, a ogovranja ćemo ostaviti za pp, nekako je tako sladje i kulturnije : )
p.s. ušće, koliko ja znam, ima kul sedišta za dugonoge forumašice
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top