Da li biste...

iron

Početnik
Poruka
43
...pre bili sa osobom koja vam skida zvezde s neba ali u koju niste zaljubljeni ili sa onom koja je poprilicno stedljiva kada je pokazivanje emocija u pitanju ali vas ipak voli.Znam da je malo glupo pitanje ali me zanima da li devojke pre pristaju na vezu bez ljubavi samo da bi ih neko tretirao kao princeze ili se ipak odlucuju za osobu koju vole iako ta veza moze nekad da bude strasno komplikovana?
 
Ne znam da li je glupo pitanje ili nije
ali ja sam se vec opredelila za ovu drugu varijantu i bas je komplikovano, ali je mnogo jako!

Necu da mi skida zvezde s neba (he he he) neko do koga mi nije stalo :lol:
 
iron:
...pre bili sa osobom koja vam skida zvezde s neba ali u koju niste zaljubljeni ili sa onom koja je poprilicno stedljiva kada je pokazivanje emocija u pitanju ali vas ipak voli.Znam da je malo glupo pitanje ali me zanima da li devojke pre pristaju na vezu bez ljubavi samo da bi ih neko tretirao kao princeze ili se ipak odlucuju za osobu koju vole iako ta veza moze nekad da bude strasno komplikovana?

Ako te neko voli zašto bi to bilo komplikovano.
 
kučka:
iron:
...pre bili sa osobom koja vam skida zvezde s neba ali u koju niste zaljubljeni ili sa onom koja je poprilicno stedljiva kada je pokazivanje emocija u pitanju ali vas ipak voli.Znam da je malo glupo pitanje ali me zanima da li devojke pre pristaju na vezu bez ljubavi samo da bi ih neko tretirao kao princeze ili se ipak odlucuju za osobu koju vole iako ta veza moze nekad da bude strasno komplikovana?

Ako te neko voli zašto bi to bilo komplikovano.

Mozda im brane roditelji ili je neko HIV+...?
Ko zna... :roll:
 
Pa da sam u situaciji da biram izmedju ove dve varjante verovatno bih se opredelila za drugu,jer ljubav je ipak ljubav,jer biti sa ossobom koju nevolim,a ona mene voli .......takva veza nemoze da opstane,jer bi jedna strana bila nezadovoljna.
 
Opcija br. 1 bi mi brzo dosadila i definitivno me ne bi ucinila srecnom i zadovoljnom. Opcija br. 2 je moj izbor, a ako je komplikovano, mozda bude jos sladje kad resimo komplikacije.
 
snoshaj efendija:
Zene vole jedan jak hibrid a to je:

DA IH MUSKARAC TRETIRA KAO PRINCEZU POD PAROLOM LJUBAVI KOJA U STVARI NIJE LJUBAV KAKVU SVAKA ZENA PRIZELJKUJE NEGO NJENA VESTA SIMULACIJA. PRI TOME JAVNO TO IZGLEDA KAO IDEALNA LJUBAV ALI SAMO DVOJE UNUTAR TAKVOG ODNOSA ZNAJU DA ZENA U TAKVOM ODNOSU DOBIJA SAMO MRVICE.
IPAK, S OBZIROM DA JE VELIKOM BROJU ZENA BITNO 'KAKO TO OKOLINA VIDI' OVAKVE VEZE MOGU DUGO, DUGO DA OPSTANU.CESTO SE ZAVRSAVAJU I BRAKOM JER SE TESKO RASKIDAJU.BRAKOVI IZ OVAKVIH VEZA BRZO PUCAJU.
 
Kad god želim nešto da odgovorim, pitam se da li ja skrećem sa teme, ili je tema odavno iskrivljena...
Jedino je važno da ja volim... To je ono što me ispunjava...
Slušala sam rečenice: NIKO TE NEĆE VOLETI KAO JA, i jedini odgovor je uvek: NIJE VAŽNO KO KOLIKO MENE VOLI, NEGO KOGA JA VOLIM...
 

Back
Top