Koje boje su ,,moje ,, boje

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
da li ste drage moje primetile da u vasoj garderobi dominira jedna dve ili najvise tri boje

Uzela ja juce da spremem ormare u kojima je cudo nevidjeno i bammmmmmmm...vecina stvari mi je neka lepeza petrolej boja...jedine plave stvari su mi farmerice i po koja majica
u kojim bojama je vasa garderoba
koja je to boja za koju mozete da kazete...e ovo je moja boja:D
 
bela i crna
košulje su isključivo bele (do te mere prepoznatljivo da nosim bele košulje da pre par god. kad sam kupila jednu prugastu belo plavu i kažem ćerki da je pomeri ili nešto sl ona se zarvrće ne zna šta treba da mi doda da bi na kraju komentar njen bio ali to nije košulja - nije bela)
osim bele volim i crnu i kombibnacije te dve boje
ono malo različitih stvari su bež
 
Razne boje nosim, a preferiram tzv. hladne boje.

Sojevremeno sam citala interesantnu knjigu gde se svi, navodno, mozemo podeliti na prolecni, letnji, jesenji i zimski tip, kada je izbor boja garderobe u pitanju.

Definitivno mislim da spadam u tzv. "zimski" tip i da mi hladnije boje i zagasitije nijanse odredjenih boja (koje mogu biti i daleko "toplije") - najvise odgovaraju.

Iako nosim sirok dijapazon boja i ne orijentisem se uvek na iste, neke preferiram vise od ostalih, narocito u prilikama gde mislim da o tome treba posebno da povedem racuna (crno, belo, teget, kobalt plavo, zagasito crveno, sivo i sl.).
 
Poslednja izmena:
...volim sve belicaste tonove, bez, boju peska, cokoladnu braon, sve puder roze i sivkaste nijanse...samo su detalji u jarkim bojama i to mahom u ljubicastim ili bordo nijansama , retko nosim crnu, cini mi se jos redje crvenu...a kombinaciju te dve boje ne volim ni najmanje...
 
Imam dosta ljubičastih stvari, zatim sivu, tirkizno plavu, teget, a tu je i nezaobilazna crna boja. Skoro sve boje volim, naravno, kad je odgovarajuća nijansa u pitanju. Jedino ne volim narandžastu, žutu i senf zelenu. Imam i nekoliko roze, ružičastih stvari, samo nemojte da kažete Muvalo:tajna:, spaliće mi ih :lol:
 
Poslednja izmena:
bwahaha :D :p :D :p

2347784011_8d00a9d3e6.jpg
 
da li ste drage moje primetile da u vasoj garderobi dominira jedna dve ili najvise tri boje

Uzela ja juce da spremem ormare u kojima je cudo nevidjeno i bammmmmmmm...vecina stvari mi je neka lepeza petrolej boja...jedine plave stvari su mi farmerice i po koja majica
u kojim bojama je vasa garderoba
koja je to boja za koju mozete da kazete...e ovo je moja boja:D
moje boje-braon, zelena (obe u svim mogucim nijansama), bela i crna i pomalo plave
 
da li ste drage moje primetile da u vasoj garderobi dominira jedna dve ili najvise tri boje

Uzela ja juce da spremem ormare u kojima je cudo nevidjeno i bammmmmmmm...vecina stvari mi je neka lepeza petrolej boja...jedine plave stvari su mi farmerice i po koja majica
u kojim bojama je vasa garderoba
koja je to boja za koju mozete da kazete...e ovo je moja boja:D
Pink boja definitivno :))....A,osim nje volim i neutralne,bijelu i crnu,mada se one ne racunaju u boje,svjetlo plavu takodje volim....:P...Ne volim zelenu,zutu,kafenu :P...
 

Back
Top