Koje boje su ,,moje ,, boje

MOje boje bi se mogle definisati kao boje jeseni: razne nijanse crvene, zute, braon, narandzaste, i naravno nezaobilazna zelena. Jednom sam kupila zelene cipele i tako je sve pocelo... torba, esarpe, jesenji mantilic, majice...
E, jedno pitanje: prosle zime sam kupila teget somotske pantalone i uopste ih ne nosim jer imam utisak da mi se ne slazu ni uz jedne cipele (imam brao i crne zimske cipele, imam cak i jedne polu-patike koje idu na crveno), al nesto mi ne ide pa ne ide. Sta vi mislite u kojoj kombinaciji bi prosle?
 
da li ste drage moje primetile da u vasoj garderobi dominira jedna dve ili najvise tri boje

Uzela ja juce da spremem ormare u kojima je cudo nevidjeno i bammmmmmmm...vecina stvari mi je neka lepeza petrolej boja...jedine plave stvari su mi farmerice i po koja majica
u kojim bojama je vasa garderoba
koja je to boja za koju mozete da kazete...e ovo je moja boja:D
Dominira bela,cokoladno braon,roza.Najmanje imam crnih stvari.
 
U mojoj garderobi ima najvise stvari roze boje. Tu su i bela, ljubicasta, zelena, svetlo plava.... uglavnom sve svetle boje. Nemam ni jedan jedini komad crne ili braon garderobe. Ove boje se odnose na "gornje" delove garderobe. Od pantalona nosim samo farmerice, u razno raznim oblicima i boja, od skroz izbledelih do tamno plavih. Trenerke imam ljubicaste i crvene. Letnje papuce, sto elegantne sto sportske varijante, posedujem u svim mogucim bojama.... Sve u svemu najvise volim svetle boje, i stan sam opremila u "mojim" bojama...
 
Ma, ja se iznervirala- uvek, ali, u vek kupim crno- majica, dzemper, helanke, ma sve sto vidim- LEpSe JE U CRNOJ BOJI..
A, uvek kazem da necu kupiti crno..
Dakle, dominira crna i malko se izdvajaju bela i crvena..
Ali, na primer, nemam zutu, zelenu, plavu..
 
da li ste drage moje primetile da u vasoj garderobi dominira jedna dve ili najvise tri boje

Uzela ja juce da spremem ormare u kojima je cudo nevidjeno i bammmmmmmm...vecina stvari mi je neka lepeza petrolej boja...jedine plave stvari su mi farmerice i po koja majica
u kojim bojama je vasa garderoba
koja je to boja za koju mozete da kazete...e ovo je moja boja:D

zeleno volim te zeleno :heart:

stigla sam u fazu kad ne mogu da kombinujem stvari jer su mi sve u nekim nijansama zelene a ne ide vise od dve nijanse iste boje da se kombinuje, bude bljak....pa sam sad pocela da kupujem stvari u drugim bojama koje volim a slazu se uz zeleno (ljubicasta, narandzasta....) namerno da razbijem monotoniju, iako i dalje najcesce usmekam da mi se nesto svidi sto je zelene boje :lol:
 
volim sve boje... najvise imam belu, crvenu, rozu i tirkiznu boju :)
ali sve zavisi i sta je trenutno "in", sta ima po trgovinama i koje su nijanse boja... jer ne volim "svaku" crvenu na primer...

a i recimo, volim zutu boju - ali jos uvek nemam nista zuto, jer ne mogu nista lepo u toj boji naci :neutral: takodje volim i kraljevsku plavu - ali retko nadjem bas tu boju a i da mi se dopadne krpica...
 
Kupila sam omekšivač koji me je oduševio (Duel - Heavenly) i naveo me da osvežim svu letnju garderobu.

Tako sam, odvajajući stvari na gomile prema boji, kako bi ih tako selektovane u grupama slala u bubanj veš mašine, shvatila da u mom ormanu, bar što se sezonske odeće tiče, dominira snežno bela boja, koja sjajno ide uz preplanuli ten.

Bele pantalonice, beli šorčići, bele majice na rukave, bretele, topići, beli kupaći, a najviše haljinica belih. Tunika takođe.
 

Back
Top