21.05.2010 SREĆAN DAN NEZAVISNOSTI SVIM CRNOGORCIMA!!!

komso sve cestitke za pametnu odluku :worth::worth:
inace sam bas citao vest

Đukanović priredio prijem povodom Dana nezavisnosti
Beta | 20. 05. 2010. - 22:30h | Foto: O. Bunić | Komentara: 0

Predsednik Vlade Crne Gore Milo Đukanović priredio je večeras na Cetinju prijem povodom 21. maja, Dana nezavisnosti Crne Gore.

Prijemu su, pored domaćih zvaničnika, prisustvovali i ambasadori akreditovani u Crnoj Gori.


U čast Dana nezavisnosti, po naredbi predsednika Republike Filipa Vujanovića, na Cetinju je izvršena počasna paljba deset plotuna iz šest artiljerijskih oruđa.


Na referednumu 21. maja 2006. godine 55,5 odsto birača u Crnoj Gori glasalo je za nezavisnost, a protiv 44,5 odsto.

Skupština je 3. juna te godine posebnom odlukom ozvaničila rezultat referenduma i proglasila nezavisnost Crne Gore koja je mesec dana kasnije, 28. juna 2006. godine, postala članica Ujedinjenih nacija.
 
Браћо Црногорци срећно Ви било. Желим Вам све најбоље, а и нама желим да нам не желите и не чинитите лоше (лошије од овога тешко може бити) кад се доброме очигледно не можемо надати. Чувајте своју земљу, а сачуваћете је ако је будете чували од правих непријатеља (за које мислите да су Вам пријатељи), а не од нас који Вам непријатељи никада били нисмо (ма колико се Ви трудили да постанемо)!
Још на крају Зике ако ти је до славља слави, ал ружно је да овим видеом провоцираш људе, а плашим се да једини смисао ове теме и јесте била провокација!
 
A ti zini, pa da imamo i kanalizaciju :hahaha:

Да сте то рекли Милу сада бисте седели у затвору,
али ја сам цивилизовани грађанин једне заиста демократске земље и сматрам да то што сте рекли говори више о Вама него о мени.
Мој став је да ништа не пријављујем директно али рачунам
да има одговорних људи на овом форуму
који су надлежни и који ће ово санкционисати.
 
Браћо Црногорци срећно Ви било. Желим Вам све најбоље, а и нама желим да нам не желите и не чинитите лоше (лошије од овога тешко може бити) кад се доброме очигледно не можемо надати. Чувајте своју земљу, а сачуваћете је ако је будете чували од правих непријатеља (за које мислите да су Вам пријатељи), а не од нас који Вам непријатељи никада били нисмо (ма колико се Ви трудили да постанемо)!
Још на крају Зике ако ти је до славља слави, ал ружно је да овим видеом провоцираш људе, а плашим се да једини смисао ове теме и јесте била провокација!

Vjeruj mi, ni na kraj pameti mi nije bilo da nekoga vrijeđam... Kako bi ovaj video nekog vrijeđao?
 
Да сте то рекли Милу сада бисте седели у затвору,
али ја сам цивилизовани грађанин једне заиста демократске земље и сматрам да то што сте рекли говори више о Вама него о мени.
Мој став је да ништа не пријављујем директно али рачунам
да има одговорних људи на овом форуму
који су надлежни и који ће ово санкционисати.

Na provokaciju si kao odgovor dobio provokaciju :bye: Neka ti je sa srećom nezavisna Srbija!
 
Браћо Црногорци срећно Ви било. Желим Вам све најбоље, а и нама желим да нам не желите и не чинитите лоше (лошије од овога тешко може бити) кад се доброме очигледно не можемо надати. Чувајте своју земљу, а сачуваћете је ако је будете чували од правих непријатеља (за које мислите да су Вам пријатељи), а не од нас који Вам непријатељи никада били нисмо (ма колико се Ви трудили да постанемо)!
Још на крају Зике ако ти је до славља слави, ал ружно је да овим видеом провоцираш људе, а плашим се да једини смисао ове теме и јесте била провокација!

ma oni se raduju što je dan kad ne rade a spremaju se za glasanje 23 o5 i ne nasedajte
zike je provokator...
 

Back
Top