prevara

marit

Početnik
Poruka
3
Zdravo drugari,

Prvi put se javljam, nadam se da cu cu razmeniti sa vama misljenje.

Kazu svi smo gresni, nismo savrseni...
Prastate li prevaru? Ukoliko vidite da se neko zaista kaje.

Da li ste ikada voljenu osobu prevarili? Da li sebi mozete oprostiti? Da li ste voljenoj osobi rekli? Ili taj teret nosite i dalje i vise to ne cinite?

Kazu ljubav, sve razume, prasta...
Da li volimo, ukoliko postavimo granice?
:D
 
Zdravo drugari,

Prvi put se javljam, nadam se da cu cu razmeniti sa vama misljenje.

Kazu svi smo gresni, nismo savrseni...
Prastate li prevaru? Ukoliko vidite da se neko zaista kaje.

Da li ste ikada voljenu osobu prevarili? Da li sebi mozete oprostiti? Da li ste voljenoj osobi rekli? Ili taj teret nosite i dalje i vise to ne cinite?

Kazu ljubav, sve razume, prasta...
Da li volimo, ukoliko postavimo granice?
:D

E, cao i tebi :D
Dobrodosla u klub:cool:
Jeste, tacno je da smo nesavrseni, ali opet mozemo da postujemo neki moral. Iskreno, nikada, ali nikada nisam prevario, ni mislju ni recima ni delom. I mislim da je to nesto jako ruzno sto mozes uraditi nekoj osobi, tj prevariti je. Kada se voli, tada se i prasta, bar u mom slucaju, ali zavisi od slucaja do slucaja, koji su motivi prevare i zasto se dogodila. U glavnom ljudski je gresiti, a je bozanski i prastati. Ali dve su razlicite stvari, prastati i zaboravljati. Oprostiti mogu, posebno kada mi je stalo do osobe, ali nikada ne zaboravljam. Granice uvek postoje, cak i kada ih nismo svesni, i treba voleti, i ne plasiti se tog divnog osecaja, pa makar bio totalni promasaj:bye:
 
Ako cemo realno ljubav ne poznaje razum. Covek prosto pobrljavi kad se nadje u ljubavi - Zeljko Bebek :D
Nikada u zivotu nisam pravio gluposti, ali sam se jednom (i to skoro) tako otkacio, da sam bas svasta radio, msm vise je simpaticno nego tragicno :) I znam da je ljubav jedna jako lepa stvar, a posebno kada si sa osobom koju bas iskreno volis, ali isto tako ume da bude bas bolna, posebno kada te prevare:worth:
 
Zdravo drugari,

Prvi put se javljam, nadam se da cu cu razmeniti sa vama misljenje.

Kazu svi smo gresni, nismo savrseni...
Prastate li prevaru? Ukoliko vidite da se neko zaista kaje.

Da li ste ikada voljenu osobu prevarili? Da li sebi mozete oprostiti? Da li ste voljenoj osobi rekli? Ili taj teret nosite i dalje i vise to ne cinite?

Kazu ljubav, sve razume, prasta...
Da li volimo, ukoliko postavimo granice?
:D

Ne praštam tudje prevare.Nisam bila u takvoj situaciji da me neko vara, ali i da se desi sa njegove strane, ne bih oprostila. To, bi mi bilo kao nož u ledja. Ne mogu,mogu da oprostim, ali ne i da zaboravim i onda na čemu smo? Nije to ,to. Lepo kažem, ne mogu, jer znam sebe, ne mogu opet da verujem.Nisam nikada varala.Da jesam, priznala bih i ne bih tražila oproštaj, otišla bih sama.
Možda sam ja prestroga...ne radim, što ne volim da mi rade.."jer ti možeš sve, ali to jedno, ne.. to nemoj da mi radiš, molim te.. - lepo kaže Čola" :cmok2:
 
Ко те једном превари, преварићете и други пут. Сад пре брака, после у браку. Не праштај, него бежи од те особе. Не постоји оправдање за превару!!!
 
Ко те једном превари, преварићете и други пут. Сад пре брака, после у браку. Не праштај, него бежи од те особе. Не постоји оправдање за превару!!!

Potpuno se slazem sa ovim sto je napisano...onaj ko prevari svog partnera ili kako god ga nazvali,nema apsolutno nikakvo opravdanje za taj svoj prljavi postupak...nikada nisam prevarila osobu sa kojom sam bila u vezi,a pogotovo sada ne planiram,jer nekako uvjek pomislim kako bih se ja osjecala da budem prevarena...mislim da to nije ni malo ugodan osjecaj...prevara,hmmm...znam da ljubav ne poznaje granice,ali opet kako nekome oprostiti prevaru,i ako se oprosti,nikada se nezaboravi...pozdravcic svima :)

p.s.zanimljiva temica
 

Back
Top