Ovaj da se obesi za primer...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

stella93

Ističe se
Poruka
2.948
Đavo dolazi po svoje
CECIN ASTROLOG PREDVIĐA: NEKO ĆE UMRETI NA FARMI

Četvrtak, 20. Maj, 2010.| Autor: M. Videnović (0) Send to friend Print
Zlatko Jeftić Šumadijski, lični astrolog Cece Ražnatović i Danice Drašković, kaže da će nekog od učesnika popularnog rijalitija zadesiti tragična sudbina

Na Farmi će neko umreti - kaže astrolog Zlatko Jeftić Šumadijski, koji već godinama predviđa budućnost Ceci Ražnatović i Danici Drašković.

Tumač sudbine mnogih javnih ličnosti tvrdi da je tragedija neizbežna jer je ova „Farma“ počela na veoma loš dan, baš kao i „Veliki Brat 2“, čijih je troje ukućana poginulo u saobraćajnoj nesreći.

- Čim je krenula ta sezona „Velikog Brata“ u kojem je stradalo troje ukućana, znao sam da će se nešto strašno desiti! To je bio mnogo loš dan. Svi aspekti su bili loši, baš kao i u ovom serijalu „Farme“ - započinje priču Zlatko i dodaje da su ugroženi žitelji najpoznatijeg seoskog imanja u Srbiji:

- Moguća je teža bolest sa smrtnim ishodom u toku rijalitija ili ubrzo po njegovom završetku.

S obzirom na to da se poslednjih dana naširoko pričalo i pisalo o Milošu Bojaniću, koji svakodnevno trpi veliki stres, mnogi su se zabrinuli za njegovo zdravlje. Međutim, Jeftić kaže da on uopšte nije u opasnosti.

- Milošu neće ništa faliti! Taj će dočekati duboku starost, sigurno preko 82 godine. Na svoje zdravlje treba da obrate pažnju Maca, Zorica, Maja, Raka, kao i Firči, koji boluje od visokog krvnog pritiska. Kada uporedim dan ulaska na Farmu s ličnim horoskopom učesnika, najnezgodnije aspekte po zdravlje imaju Maca i Zorica - kaže jedan od najpoznatijih srpskih astrologa, kome poverenje ukazuju brojne slavne ličnosti.

Nadamo se da njegove crne prognoze ovog puta neće biti tačne.


ovo gore je citat iz kurira
 
Шта ако крава ритне неког по сред тинтаре???
Или још горе, полуди па порока све на фарми?????
Или се отргне контроли, изађе на Ибарску и настави масакр????????
:eek::eek::eek:
 
3299.jpg
 
Kud god se okrenem, cujem: Jesi li videla, video, ajoj, sram ga (ih) bilo, pa odgledah par "epizoda"

Sta tamo Firci (kako sam kaze "vojvodjanski Madjar) radi, Makedonka Odzaklijevska, Albanac Gazmen Djogaj, dve Romkinje - jednom Srbinu, ono je strasno!

U mojoj kuci se ne gleda "Farma", jer stariji clan zamalo da dobije infarkt, a onaj krezavi, debeli i prosti politicar Raka, onO je za posmatranje!

Ne, hvala, mada...poslacu najmanje 10 glasova za SRBINA, toliko mogu da ucinim!

P.S. Gazmena Djogaja policija morala spasavati od razjarenih ljudi na pijaci (Press), i opet je dobio nesto trulo u glavu kao "dopunu"!
 
Kud god se okrenem, cujem: Jesi li videla, video, ajoj, sram ga (ih) bilo, pa odgledah par "epizoda"

Sta tamo Firci (kako sam kaze "vojvodjanski Madjar) radi, Makedonka Odzaklijevska, Albanac Gazmen Djogaj, dve Romkinje - jednom Srbinu, ono je strasno!

U mojoj kuci se ne gleda "Farma", jer stariji clan zamalo da dobije infarkt, a onaj krezavi, debeli i prosti politicar Raka, onO je za posmatranje!

Ne, hvala, mada...poslacu najmanje 10 glasova za SRBINA, toliko mogu da ucinim!

P.S. Gazmena Djogaja policija morala spasavati od razjarenih ljudi na pijaci (Press), i opet je dobio nesto trulo u glavu kao "dopunu"!

Колко сам гледао фарму, тај твој Србин је за посматрање и дугогодишње лечење у некој од установа затвореног типа...
 
Kud god se okrenem, cujem: Jesi li videla, video, ajoj, sram ga (ih) bilo, pa odgledah par "epizoda"

Sta tamo Firci (kako sam kaze "vojvodjanski Madjar) radi, Makedonka Odzaklijevska, Albanac Gazmen Djogaj, dve Romkinje - jednom Srbinu, ono je strasno!

U mojoj kuci se ne gleda "Farma", jer stariji clan zamalo da dobije infarkt, a onaj krezavi, debeli i prosti politicar Raka, onO je za posmatranje!

Ne, hvala, mada...poslacu najmanje 10 glasova za SRBINA, toliko mogu da ucinim!

P.S. Gazmena Djogaja policija morala spasavati od razjarenih ljudi na pijaci (Press), i opet je dobio nesto trulo u glavu kao "dopunu"!
Stariji gospodin zamalo da dobije infarkt , ti saljes po 10 poruka i znas geneologiju svakog ucesnika , al se to uospste ne gleda u vasoj cenjenoj kuci , zanimljivo nema sta . :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top