Timbaland

0913_timbaland.jpg


timbaland.jpg
 
Poznat producent,u pesmama nikad nista konkretno nisam video da potvrdi neki kvalitet ali da smek pesmi :) Uglavnom se pojavi na tim komercijalama,promovise sebe i tako to... bzvz
 
Hm... i zvezde koje ce da sijaju preko njegovih dosadnih bitova su takodje krs.
Justin, Hamiltonova riba, One Republic... kuku :roll:

Jedino mi bezveze to sto je Nelly Furtado imala jako fin pop album (mislim da je prvi),
a sad je radila ove gluposti samo da bi dobila svojih 15 minuta. :(
 
NIsam vredjala Timbalana, samo ne volim njegovu muziku. Meni su sve njegove pesme iste. Lice jedna na drugu. A kada saradjuje sa nekim, kao sto je Madona, Neli, Dzastin i sl. Stalno mumlja i to je sve sto on zna da pokaze. Poznato je da je u jednoj pesmi od Neli optuzen za plagijat.
 
Riječ čamuga nema veze sa muzičkim kvalitetom.

Ima, jer se on tako naziva sa svojim muzickim kolegama. Inace, Timbalan ne producira to sto potpisuje, vec to radi Djastin, a on hoce da se uvuce medju tu crnacku publiku, koja je veoma rasisticka, koja ga ne prihvata, jer je belac. Ipak, morate da priznate da stalno nesto mumlja onim njegovim debelim usnama. "Tik,tik, taaaa!"
 
Ima, jer se on tako naziva sa svojim muzickim kolegama. Inace, Timbalan ne producira to sto potpisuje, vec to radi Djastin, a on hoce da se uvuce medju tu crnacku publiku, koja je veoma rasisticka, koja ga ne prihvata, jer je belac. Ipak, morate da priznate da stalno nesto mumlja onim njegovim debelim usnama. "Tik,tik, taaaa!"

Kako se naziva??? :dash:
 

Back
Top