Da li je Tadiceva politika stetna za Srbe

Da li je Boris Tadic-ova politika stetna za Srbe?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ajde molim odgovore

u kom smislu stetna za srbe? pa srbi traze takvu politiku, "ocuvanje kosova" umesto evropskih integracija, busanje u junacke grudi umesto novih radnih mesta, ksenofobiju umesto kosmpolitizma..sta su trazili to su i dobili, i tek ce to dobijati..koliko ja vidim, boris tadic ne vodi ni mrvicu drugaciju politiku od one koju propagiraju toma nikolic, velja ilic, mladjan dinkic i ostali.. razlika je samo u nijansama
 

jos samo kad bi ukazala na to sta je to pozitivno i to taksativno navela...mozda bi me i ubedila...
-navedi mi ijedan spoljnopoliticki potez koji posle toliko vremena zavredjuje hvalu...
-navedi mi i jedan stub drzave koji je pravilno postavljen i funkcionise...
kad budes navodila uzmi u obzir koliko je toga pozitivnog uradjeno a koliko je kredita uzeto i drzava zaduzena zarad tih pozitivnih stvari...
 
u kom smislu stetna za srbe? pa srbi traze takvu politiku, "ocuvanje kosova" umesto evropskih integracija, busanje u junacke grudi umesto novih radnih mesta, ksenofobiju umesto kosmpolitizma..sta su trazili to su i dobili, i tek ce to dobijati..koliko ja vidim, boris tadic ne vodi ni mrvicu drugaciju politiku od one koju propagiraju toma nikolic, velja ilic, mladjan dinkic i ostali.. razlika je samo u nijansama

dobro a ja bas ni zajedan narod neznam koji se morao toliko odricati svoga zarad svega sto si naveo.......svaba je vazda ostao svaba a on je makar ispushijo sa adolfom.............ja ne kapiram sta ti ustvari hoces
 
dobro a ja bas ni zajedan narod neznam koji se morao toliko odricati svoga zarad svega sto si naveo.......svaba je vazda ostao svaba a on je makar ispushijo sa adolfom.............ja ne kapiram sta ti ustvari hoces

necu nista, samo caskamo, nemoj biti istripovana da svako od tebe "nesto hoce", kao sto te verovatno tipovi pumpaju da mislis..

naš predsednik spada u specifičnu vrstu političara, kako on radi
i šta radi to je samo njemu poznato, nismo mi dorasli da razumemo
tu vrstu visoke politike a šta će biti na kraju to nezna ni on sam mislim
da to zna samo onaj gore koji nas posmatra i čudi se.
ne radi nista bitno drugacije od onoga sto bi radili ( i sto su radili) toma nikolic, kostunica i ostala bratija..
 
sta ti to znaci "izdajica"?ja ne vidim da BT bilo sta izdaje, ponasa se isto kao slobodan milosevic, vojislav seselj, toma nikolic i ostali junaci i branitelji ponosa srBskog naroda...


zasto je obilazijo Mostar? Koji ce njemu randevu sa harisom!? zasto hvata srbe da ih salje u hag!?

i da pitam zasto je Zoran ubijen a Boris ziv!? (kad je to ista sorta)
 
necu nista, samo caskamo, nemoj biti istripovana da svako od tebe "nesto hoce", kao sto te verovatno tipovi pumpaju da mislis..


ne radi nista bitno drugacije od onoga sto bi radili ( i sto su radili) toma nikolic, kostunica i ostala bratija..

zamoljavam malo vishe respekta prema mojoj personi inace ce biti problema sa moje strane prema zli jezicima koji samo hoce da uvrede .............mozganje je vazda bilo na cijeni
 

Back
Top