"V" - Visitors (2009)

Zlatooki

Domaćin
Poruka
3.530
"V" - Visitors (2009) - Novi rimejk SciFi serije iz osamdesetih

v-2009_tv_series_logo.png


V odnosno Posetioci su američka naučno fantastična serija koja je počela da se emituje u novembru 2009. godine. Rimejk starije serije iz 1983. prati dolazak tehnološki naprednije rase koji deluju kao ljudi i navodno dolaze u miru ali to nisu njihovi pravi motivi...

Prva sezona je završena pre par dana (18. maja) i mislim da se otpočetka emitovanja serija znatno popravila u kvalitetu i tempu priče. Krenulo je malo sporije, ali poslednjih par epizoda su bile sjajne, finale pogotovo.

Seria je obnovljena za iduću godinu, druga sezona očekuje se u 2011. Kako su najavili tvorci serije duža pauza je određena kako bi imali više vremena da pristupe kreiranju nastavka koji će još više nadmašiti prvu sezonu.:mrgreen:

E sad, ko prati ovu seriju i kako vam se dopada?

Moja ocena prve sezona je 8/10, zbog malo sporijeg početka, ali sve u svemu odlična serija sa dosta potencijala.

Thoughts? Anyone? :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Prva sezona je završena pre par dana (18. maja) i mislim da se otpočetka emitovanja serija znatno popravila u kvalitetu i tempu priče. Krenulo je malo sporije, ali poslednjih par epizoda su bile sjajne, finale pogotovo.
Slazem se..epizode koje su krenule posle cak cetvoromesecne pauze su odlicne.
Ostaje mi jos samo to finale da odgledam.:)
 
Poslednja izmena:
Dobro u svakom slucaju strpicemo se jos mesec 2, bolje da je i u Januaru nego da uopste i ne bude nastavka.
Takodje 10 epizoda moze da buse sasvim dobro ako sse odradi kako treba, takodje nadam se bice i trece sezone i verujem da nece biti tako duga pauza izmedju druge i trece sezone kao sto je bila izmedju prve i druge.
 
Citao sam danas neku analizu da bi trebalo da ukinu V po gledanosti, ali fora je u tome da je V jos i dobar kakve su im ostale serije. Tako da ima neke sanse da pretekne. A kad su ukinuli The Gates posle prve sezone onda me nista vise ne cudi od njih.
 
Zavrsetak druge sezone je bio vrhunski i pomalo sokantan i tek sad zapravo pocinje pravi rasplet , ovo je sve bilo zagrevanje samo.

Bice trece sezone , samo je pitanje kad, ja se nadam tamo na jesen.

U svakom slucaju moraju da zavrse seriju , ne mogu da je ostave ovako.

Cak i onaj lik sto glumi Cad Dekera kaze da nista jos nije gotovo i da svi imaju velika ocekivanja za trecu sezonu.

http://blog.zap2it.com/frominsideth...happening-scott-wolf-says-hopes-are-high.html
 

Back
Top