Etalon lepote

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
Momci, šta je za vas "lepo"?
Kada za neku devojku kažete da je lepa, da li to znači da je lepa i kad spere šminku ili vam je lepa samo namunjena, tj. našminkana, kvarcovana devojka? Da li, uopšte, za nekoga ko je non stop našminkan i možemo da kažemo da je lep, jer mi u suštini i ne znamo kako on izgleda kad se umije?
I, generalno, da li ćete pre reći da je lepa devojka koja je umivena, čiste kose i uredna, ili su vam lepše prešminkane i prekvarcovane? ... namerno ne pitam za devojke koje se blago šminkaju, jer su mi ciljne grupe ove dve krajnosti...

Devojke, za kakvog ćete momka reći da je lep? Da li je dovoljno da ima lepe crte lica, ili treba još nešto?


Tema nije harizma niti pamet, ograničite se samo na fizički izgled.
Ne menjajte kanal.




:zcepanje:
 
Momci, šta je za vas "lepo"?

pa neam pojma...100-tka snega
e006.gif
 
neko je lep, ako ima lepo lice, ako su crte lepo raspoređene na tom licu...neko je zgodan kad ima lepo telo...kad je dobro zategnut:rumenko::rumenko::rumenko:
volim muške, oštre crte na muškom licu...crnu kosu, tamne oči, tamni ten...:D

mada je moj momak potpuno drugačiji od ovog što ja ,kao, volim:think:
 
neko je lep, ako ima lepo lice, ako su crte lepo raspoređene na tom licu...neko je zgodan kad ima lepo telo...kad je dobro zategnut:rumenko::rumenko::rumenko:
volim muške, oštre crte na muškom licu...crnu kosu, tamne oči, tamni ten...:D

mada je moj momak potpuno drugačiji od ovog što ja ,kao, volim:think:

nema ni moj dva metra u visinu i dva preko ledja...:lol:

ali sve mu je oproshteno ima dva metra negdje :zper:
 
neko je lep, ako ima lepo lice, ako su crte lepo raspoređene na tom licu...neko je zgodan kad ima lepo telo...kad je dobro zategnut:rumenko::rumenko::rumenko:
volim muške, oštre crte na muškom licu...crnu kosu, tamne oči, tamni ten...:D

mada je moj momak potpuno drugačiji od ovog što ja ,kao, volim:think:

sad mogu da te ucenjujem ovim postom :hahaha:
zaboravila si da kažeš da je dijametralno suprotan od ovog što si napisala :hahaha:
 
Momci, šta je za vas "lepo"?
Kada za neku devojku kažete da je lepa, da li to znači da je lepa i kad spere šminku ili vam je lepa samo namunjena, tj. našminkana, kvarcovana devojka? Da li, uopšte, za nekoga ko je non stop našminkan i možemo da kažemo da je lep, jer mi u suštini i ne znamo kako on izgleda kad se umije?
I, generalno, da li ćete pre reći da je lepa devojka koja je umivena, čiste kose i uredna, ili su vam lepše prešminkane i prekvarcovane? ... namerno ne pitam za devojke koje se blago šminkaju, jer su mi ciljne grupe ove dve krajnosti...

Devojke, za kakvog ćete momka reći da je lep? Da li je dovoljno da ima lepe crte lica, ili treba još nešto?


Tema nije harizma niti pamet, ograničite se samo na fizički izgled.
Ne menjajte kanal.




:zcepanje:

normalno, lepa je ona koja je lepa i bez šminke...
 
Ustanovio sam odavno da zena moze da ima najpravilnije crte lica, najlepsu kosu, najlepse usne, ali ako mi se njene oci i taj pojas oko ociju ne svidjaju.....sve ostalo mi se nece svideti i onda za mene nije lepa, mada je objektivno lepa
 

Back
Top