rotiranje video snimka

barsa91

Zainteresovan član
Poruka
127
posto sam koristio neki program za rotiranje videa imam sada jedan mali problem....
npr. snimak koji traje 4 minuta do 1:00 ide normalno pa sledeci deo mi je naopacke pa se na kraju opet vrati u normalu...
mene interesuje da li postoji neki program na kojem cu moci da podesim npr. da do 1:15 bude rotirano na levo...a npr. od 1:15 do 2:00 da izrotiram na neku drugu stranu....
nadam se da ste razumel i da ce neko da mi pomogne.....
 
posto sam koristio neki program za rotiranje videa imam sada jedan mali problem....
npr. snimak koji traje 4 minuta do 1:00 ide normalno pa sledeci deo mi je naopacke pa se na kraju opet vrati u normalu...
mene interesuje da li postoji neki program na kojem cu moci da podesim npr. da do 1:15 bude rotirano na levo...a npr. od 1:15 do 2:00 da izrotiram na neku drugu stranu....
nadam se da ste razumel i da ce neko da mi pomogne.....
А да једноставно исецкаш све те делове, заротираш које треба и све поново спојиш.
 
Следећи појам би дакле био "video joiner".
@silovski ти је дао један конкретан предлог, тај програм има и ту опцију. ;)

format factory je jednostavan program ali kada sam podelio klip na 3 dela posle sam stavio 1 i 3 isecak za spajanje ali program mi je samo konvertovao prvi isecak a nije ga sastavio sa trecim...
u cemu bi mogao biti problem???
 
format factory je jednostavan program ali kada sam podelio klip na 3 dela posle sam stavio 1 i 3 isecak za spajanje ali program mi je samo konvertovao prvi isecak a nije ga sastavio sa trecim...
u cemu bi mogao biti problem???
Ма мора да га састави, ако си изабрао у програму картицу "Напредно" и у њој "Спајач видеа" не видим разлог зашто ти не би спојио фајлове у један. Прегледај ти тај фајл у целини још једном, можда си се прерачунао. :)
 
Ма мора да га састави, ако си изабрао у програму картицу "Напредно" и у њој "Спајач видеа" не видим разлог зашто ти не би спојио фајлове у један. Прегледај ти тај фајл у целини још једном, можда си се прерачунао. :)

e,dacu vam podatke o klipu koji sam "isekao" da biste mi pomogli da ga spojim ako vam nije tesko:
Klip sam podelio na 3 dela na sledeci nacin:
1 deo- 00:00:00:00 do 00:02:05:00
2 deo- 00:02:05:00 do 00:02:12:09
3 deo- 00:02:12:09 do 00:02:44:04
Sada hocu ovaj 2 deo da izbacim(znaci tih nekoliko sekundi) pa ako moze pomoc kako da postavim vreme(ono OD - DO) posto sam pokusavao na vise nacina i ne mogu da sastavim da dva dela (1 deo+3 deo)
hvala unapred...
 
Moraš prvo da isečeš delove koji ti trebaju.Isečeš prvi deo i sačuvaš u nekom fajlu,isečeš treći deo (pošto te drugi nezanima) i njega sačuvaš,klikneš na advenced pa izabereš video joiner.Sad dodaš delova za spajanje prvi pa treći i klikneš da sastavi.
 
Најпре, ради лакшег сналажења, изабери српски језик, уколико ти сам програм није већ пребацио.

Затим, клик на картицу "Напредно" и изабереш "Спајач видеа". У прозору који ти се отвори, под секцијом "Могућности", одабереш крајњи формат фајла и његов квалитет.

Онда, у следећој секцији, "Листа изворних фајлова", кликнеш на "Додај фајл", пронађеш та два фајла (1 и 3) и убациш их. Пошто си ти већ исекао те фајлове, не треба да их додатно дорађујеш (преко дугмета Могућности), него само да их спојиш и обрати пажњу како су поређани, тј. који је први а који други фајл (имаш ту 2 стрелице којима то регулишеш).

Кад си и то одрадио, кликнеш на дугме "У реду" и задатак се пребацује у главни прозор програма и само још што ти преостаје је да кликнеш на "Старт" и процес спајања (и евентуалног конвертовања) отпочиње.

Кад се заврши писаће ти "Завршено" и тек тада ћеш моћи да приступиш фајлу кликом на "Отвори излазну фасциклу".

И то ти је цела филозофија. ;)
 
Најпре, ради лакшег сналажења, изабери српски језик, уколико ти сам програм није већ пребацио.

Затим, клик на картицу "Напредно" и изабереш "Спајач видеа". У прозору који ти се отвори, под секцијом "Могућности", одабереш крајњи формат фајла и његов квалитет.

Онда, у следећој секцији, "Листа изворних фајлова", кликнеш на "Додај фајл", пронађеш та два фајла (1 и 3) и убациш их. Пошто си ти већ исекао те фајлове, не треба да их додатно дорађујеш (преко дугмета Могућности), него само да их спојиш и обрати пажњу како су поређани, тј. који је први а који други фајл (имаш ту 2 стрелице којима то регулишеш).

Кад си и то одрадио, кликнеш на дугме "У реду" и задатак се пребацује у главни прозор програма и само још што ти преостаје је да кликнеш на "Старт" и процес спајања (и евентуалног конвертовања) отпочиње.

Кад се заврши писаће ти "Завршено" и тек тада ћеш моћи да приступиш фајлу кликом на "Отвори излазну фасциклу".

И то ти је цела филозофија. ;)

Hvala ti na tako obimnom objasnjenju iako nisi trebao bas toliko detaljnO
Dovoljno je bilo ovo sto si mi rekao da ne treba vreme da podesavam
A mislim da je greska bila to sto je 3 deo bio ispred 1 dela pa nisam mogao da ih spojim
a inace mi je na srpskom pa sam se snasao lako ranije
hvala
 
...A mislim da je greska bila to sto je 3 deo bio ispred 1 dela pa nisam mogao da ih spojim...
Нема то везе који је део први, а који други (то само ако ти хоћеш да иду тачно одређеним редоследом), значи, програм је морао да ти споји фајлове без обзира којим си их редом поставио. Но добро, битно је да си одрадио то што си желео. Поззз ;)
 

Back
Top