Rusija razvija novi stealth super-helikopter

Ne boli me uopšte, ja kao ljubitelj vojne tehnologije pozdravljam razvoj tog helikoptera i baš me zanima kako će konstruktori izaći na kraj sa mnogim problemima. A komentar o tenku sam dao jer je neko napisao kako se Objekt 669 još uvek razvija, što je general Popovkin demantovao.


Наравно да ће да демантује.

Нема потребе да се знају ствари које нетреба да се знају.

Најважније је кад одједном измили 1000-2000-3000 комада као на полигону ..... па онда газе ли газе .....

брррррр .... боље да не знаш како ће да прегазе све што смрди......
ето их за пар дана да се брчкају на Ламашу..... или Босфору..... са запада а може и са истока....
 
Наравно да ће да демантује.

Нема потребе да се знају ствари које нетреба да се знају.

Најважније је кад одједном измили 1000-2000-3000 комада као на полигону ..... па онда газе ли газе .....

брррррр .... боље да не знаш како ће да прегазе све што смрди......
ето их за пар дана да се брчкају на Ламашу..... или Босфору..... са запада а може и са истока....

Misliš ne treba da se znaju?:mrgreen:
Bojim se da vojnu tehnologiju poznaješ isto kao i srpski jezik.:mrgreen:
 
E jedno prosto pitanje: ako je taj Ajrun tenk bolji nego T-90 zasto onda Indijci kupuju T-90 koji je skuplji a "losiji"? Nije racionalno uopste. I zasto kupuju licencu za domacu proizvodnju 1000 komada T-90 do 2020? :think: Pa to uopste nije jeftino.

Ta licenca uopšte nije potvrđena. Postoji sukob između proizvođača Arjuna i generalštaba koji ne želi da Arjunima opskrbi oklopne jedinice A kategorije.
 
Misliš ne treba da se znaju?:mrgreen:
Bojim se da vojnu tehnologiju poznaješ isto kao i srpski jezik.:mrgreen:


Па ето ... сад си ме нашао ..... не познајем је.

Само знам да је користим.

ПС
Видиш да више не користим срБско писмо и језик... прешао сам на хрватску ћирилицу.
 
Poslednja izmena:
Wikipedija je odlizna baza znanja, podaci koje sadrzi su uglavnom prilicno tacni i podaci uvek pogadjaju sustinu, na fakultetu iz finansija pola od svega sto sam naucio je iz Wikipedije koja uvek 100 puta bolje pogadja sustinu stvari nego knjige, zato se meni Wikipedija veoma svidja.

Pa dobro, ali wikipediju uređuje ko stigne. Zato, na primer, na wikiju nema vesti o tome da se stalo sa razvojem tenka T-95.
 
Само док нађем упутсво па ћу да напуним цевку.

Ako nađeš, prijavi kome treba toga koji ti je dao, jer je iznošenje uputstava za rukovanje vatrenim oruđima u civilstvo krivično delo, kao i pokazivanje istih neovlašćenim licima. A i ne možeš ti da puniš, no automatski punjač, to jest ako te najobičniji ATGM ne probije s boka oklopljenog samo laminiranim čelikom, pa udari pravo u spremište municije i detonira istu, pa odletiš u vazduh zajedno sa kupolom.
 

Back
Top