zasto nas muskarci ne uzimaju za ozbiljno

Slican problem :sad2:

Imam imam imam....

Ja uopste ne razumem ove muskarce sad ....kukaju da suzene ku.rve i da sve to oni nikad ne bi osim za jedno vece a za zenidbu ce da nadju neke fine .....a kad nadju fine onda beze glavom bez obzira i jure ku.rve.

I stvarno sam htela da se udam i decu da mu radjam al ne svidja mu se sto necu da izlazim a pre me voleo sto necu ...pa sad mi nista nije jasno i kako da ne budem :besna:
 
Jao, Boze, pa to je prica moga zivota.:sad2: Linda, hvala ti sto si otvorila temu, ja sam mislila da sam usamljena u svom problemu, ali vidim da ima jos neznih dusa koje pate, pa mi je barem malo lakse :sad2: Ja isto, za ljubav i brak sve bih dala. I studije bih napustila, kome treba fakultet, kad nema ljubav i porodicu, ali kad god mislim da sam u ozbiljnoj vezi, da se brak nazire i sitna decica su vec tu iza coska, odlucim se da se predam i opet ostanem sama :rida:
 
eto ja bih htela da se udam,da budem domacica,ali sam primetila da muskarci zele samo sex
skromna sam i ne trazim da me vodi na extra mesta,oblacim se pristojno,ali ne vredi
sta vi mislite i da li imate neki pametan savet
mogu da se jave i devojke koje imaju slican problem:sad2:

gde me nadje sa temom
došla sam samo da se javim, idem na pijac, pa da kuvam ručak, pa da perem veš, posle moram da peglam, ali doćiću u pauzi, al na brzinu, jer moram i wc da oribam

i ja tako. jako sam skromna i vredna, i taman kad pomislim da ce neki da me zeni, dam mu i tog sexa i on posle onda ode na neki sluzbeni put ili dobije prekomandu
Napishite da volite sve shto vole mladi i bichete ozbiljno shvachene.Dobro shto ste spaqovale sise u avatare,kazzu chiqa doce da je posmatranje takvih bujnih zzensqih eqstremiteta dobro za mushqo zdravlje.:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Nije to tako kako se prikazuje! :rtfm: Kao oce seljaci postene i vredne zene, malo sutra. Seljaci su me najvise povredjivali u zivotu, jer sam ocekivala sa su fini i neiskvareni. :sad2: Bila sam kod rodjaka na selu dva meseca. Bilo je organizovano branje malina i ja sam isla, da me momci primete kako sam vredna. Trudila sam se, radila, ustajala rano, posle branja spremala vecere i konacno nadjem jednog finog, kaze kako sam vredna, a gradska devojka, cudno mu. Kaze mislio je da su u gradu sve neke sponzoruse i da nikada ne bi dosle da beru maline... I ja, sta cu, zaigralo mi srce i predala mu se, a on, ne samo da me je ostavio, nego je rastrubio po selu, da smo vodili ljubav i osramotio me pred rodbinom. :rida:
 
:evil:
koliko vas je udavacha...a onoliko mesta u Srbiji u kojima ima neozhenjenih mushkaraca,zdravih,pravih,bogatih,sa imanjima,koji treba zhena...idite na selo,pa se udajte...recimo! ;)

Ocu ja ocu al ....
prvo nisam umela da kuvam
Onda sam naucila al onda ne umem da heklam
sad umem i da heklam al ne umem da stirkam
naucila sam da ustirkam u loncu milje al carsave ne umem.
:roll:

I tamo na selu uvek imaju zahtev vise , nikad nisi dovoljno dobar.
Te imas nokte, te nemas dlake, te mirises na bebi sapun, te kosa ti ofarbana .....

Aj i to bi nekako ...al ne mogu da ostavim ovog mog zao mi , ko ce posle da mu kuva. :sad2: Taman se sviko na moju kuhinju , znas bre ti koliko sam ja truda ulozila da ga naucim sta je musaka.???

Njegova keva neka sve fency zenturaca ide mi na nerve navikla ga da jede rimflajs :roll:
Cuj rimflajs i to mi je neko jelo , 5 minuta i gotovo.

I znas sta jos voli - paste !
Ebote paste voli.....

Sto ne kaze lepo makarone nego se folira , mamica to zove paste i on odma paste.

I vrh svega su kinezi ...i susi....

E necu mu susi praviti makar crko.
 
a ovo je primer!sram te bilo decko!ti pored sve moje domacinske price vidis na kraju sta?sise!!!i to jos moderator!!!
i kako da se nadas da ce da te primeti kao osobu,kad on gleda samo sise:(

:eek: pa stvarno !

Supku jedan moderatorski sram da te bude ! :evil:

Ja se ponadala taman da cu na jednoj temi na ovom glupom intranetu moci normalno bez pametnjakovica al neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....

Svi ste vi muskarci isti ! :evil:
 

Back
Top