zasto nas muskarci ne uzimaju za ozbiljno

Ко ће нормалан данас да се жени?
Секс никад доступнији, агресивних удавача на све стране, тамо негде после 25-е почиње превише да им ради рацио (у руралним срединама и раније)...па се и оне дивне, емотивне претварају у вештице којима је у глави тика-така...

....једино су деца смисао свега....што значи....само да је нормална, да ми је забавно са њом, да буде брижна мајка....а о томе отом-потом..

Brižna mama je već zauzeta!!!
 
Kakve izbore prave zene, ozbiljnost bi dovela do netrpljenja.
Lakoca zivota i poroka osnovna je premisa u vecem delu zenskog zivota, samo eto zasmeta kod utrpavanja za brak.
Izvinjavam se malom ali cenjenom broju devojaka vaspitanih za neko drugo vreme koje naravno moraju imati vremensku masinu dovoljno snaznu da prizove, prebaci i vrati iz drugog vremena i izabranika odgovarajucih vaspitnih gledista. I princevi i balegari danas mirisu na isti parfem.
 
Ко ће нормалан данас да се жени?
Секс никад доступнији, агресивних удавача на све стране, тамо негде после 25-е почиње превише да им ради рацио (у руралним срединама и раније)...па се и оне дивне, емотивне претварају у вештице којима је у глави тика-така...

....једино су деца смисао свега....што значи....само да је нормална, да ми је забавно са њом, да буде брижна мајка....а о томе отом-потом..

Brižna mama je već zauzeta!!!

...ако је заузета....није одузета...;)
 
eto ja bih htela da se udam,da budem domacica,ali sam primetila da muskarci zele samo sex
skromna sam i ne trazim da me vodi na extra mesta,oblacim se pristojno,ali ne vredi
sta vi mislite i da li imate neki pametan savet
mogu da se jave i devojke koje imaju slican problem:sad2:
Evo ja sam udata, imam dvoje dece, nisam sponzorusa, pa cu ti izneti sopstveno misljenje iz licnog iskustva.
1) naglasavas da zelis da budes domacica. OK, ali odmah da ti kazem, to nije dovoljno
2) svako normalno ljudsko bice zeli sex bilo da je zena ili muskarac. Cinjenica je da su muskarci vise skloniji tome sto znaci, da ti nece nista faliti da i tu aktivnost cesto upraznjavas sa njim
3) rec skromna u usima muskarca , u vecini slucajeva zvuci sumnjivo. Niko nije skroman da se ne lazemo, svako od nas zeli nesto vise u zivotu. Osim toga, stidljive, skromne zene brzo postaju dosadne partneru jer jedino o cemu znaju da pricaju su domaci poslovi, ko je sta rekao, ili cute jer ne znaju sta bi rekle, pa ih samo kljukaju klopom i ciste kucu. To sto su neke zene naucile da odmalena prihvate celozivotnu ulogu domacice i majke, skromne i tihe je veliki hendikep za njih. Ne samo danas, vec odvajkada, muskarci traze zensko u zeni, odnosno : da imaju ne samo zenu koja ce da skuva, pocisti i cuva decu, vec i da cita knjige, ide sa njim u bioskop, restoran, da izadju sa drustvom (drustveni zivot), da znaju ili barem da se zainteresuju za ono sto partnera zanima, da budu konkretne a ne da dave, da budu dosledne a ne namcoraste, da vode racuna o svom izgledu (ne mislim na skupe haljine, dijamante i zlato !), da znaju da se sale, da imaju svoj stav a da ne budu tvrdoglave. Recju, da budu zanimljive. To ne znaci podilazenje partneru, vec oslobadjanje same sebe i stega koje su nametnute nekim stereotipom koji blage veze nema sa realnim zivotom.
4) Pristojno oblacenje je nesto sto mi same sebi nametnemo i smatramo kao jedino pravilno, dok sve one koje recimo nose minice, otvorene dekoltee, visoke potpetice, susponzoruse ili qrve, sto je krajnje kao prvo nekorektno, a kao drugo nije tacno.
Itekako sam imala prilike u zivotu, da vidim te zene/devojke "sumnjivog morala" kako verbalno vitlaju i nazesce frajere ne ustrucavajuci se , ukoliko postane krajnje drzak i nasrtljiv, da mu adekvatno vrate.
Sta sad recimo zgodan tip obuce farmerke bez maice, proseta Adom, naidje nekolicina devojaka i spopadnu ga na ulici govoreci mu da je *****. Naravno da ce barem jedna popiti batine. Isti slucaj je i sa zenama ili devojkama kada joj se kaze da je qrva, sponzorusa itd.
Cinjenica je da ima i takvih, ali zato ih procenis i odes dalje. Mangupiranje i dzekerisane ukoliko to zena ne voli neka izbegava.
Ono sto je bitno je biti, fer, negovana ( a za to ne trebaju ni solarijumi, ni skupa garderoba, ko sto rekoh), i zanimljiva.
Ozbiljne i smrknute retko ko voli, a one mutave jos manje.
Cak i ja licno izbegavam takve smorove, jer nista i niocemu ne znaju da pricaju osim kuce, poslova i rekla-kazala. A toliko je interesantnih tema koje mogu postati predmet razgovora, samo ako se malo potrudis.
 
Poslednja izmena:

Back
Top