Pljuvanje

chokolada

Iskusan
Poruka
5.251
Ne zelim nikoga da vredjam ovom temom, samo hocu da ukazem na to koliko su ljudi nerazumni svuda pa i ovde. Svako ko na ovom forumu postavi temu i objavi kako ne slusa metal biva kamenovan, ispljuvan, omalovazavan.... Cemu to, stvarno ne razumem? :? Morate shvatiti i prihvatiti da ljudi imaju razlicite ukuse, a ne vredjati njihovu licnost zato sto vole npr. Indiru. To uvek uradi bar jedna osoba dok ostali odobravaju i pljeskaju razdragano rucicama. :roll:
To mi je bas trulo i bezveze.... :roll:
Ja licno volim rock, onaj nas stari (Parni Valjak, Prljavo Kazaliste, Pilote, Bijelo Dugme, Crvenu Jabuku.... predpostavljam da mozete nabrojati ostatak), tako da se nekako uklapam skoro svuda (malo ljudi ne voli ove bendove), ali mi je ipak zao onih "jadnika" sto budu zesce izvredjani i isutani zbog njihovog muzickog ukusa.
Misli l jos neko ovde da ljudi na ovom forumu malo preteruju ili sam ja jedina :?:
 
bisam primetila da se to u skorije vreme desilo RoLL uostalom forum i sluzi da bi se raspravljalo onekim stvarim, p to mogu biti i muzicki ukus (; ako neko ima argumet zasto je turbo-folk dobar, a da ja nicim ne pobijem taj argument, ok prihvaticu ... u suprotnom ... (;

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
bisam primetila da se to u skorije vreme desilo RoLL uostalom forum i sluzi da bi se raspravljalo onekim stvarim, p to mogu biti i muzicki ukus (; ako neko ima argumet zasto je turbo-folk dobar, a da ja nicim ne pobijem taj argument, ok prihvaticu ... u suprotnom ... (;

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
Ma ne rasprava je OK (obozavam raspravu), ali to sto se desava jeste napad na licnost u stilu ti si najveci debil ikad rodjen zato sto slusas to i to. :roll:
 
chokolada:
mortishaaa:
bisam primetila da se to u skorije vreme desilo RoLL uostalom forum i sluzi da bi se raspravljalo onekim stvarim, p to mogu biti i muzicki ukus (; ako neko ima argumet zasto je turbo-folk dobar, a da ja nicim ne pobijem taj argument, ok prihvaticu ... u suprotnom ... (;

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
Ma ne rasprava je OK (obozavam raspravu), ali to sto se desava jeste napad na licnost u stilu ti si najveci debil ikad rodjen zato sto slusas to i to. :roll:
shvatam ja sta ti pricas ... ali kazem nisam u skorije vreme tako nesto vidjala ... sta znam zaasto ... nemaju argumenta, a jednostavno zele da vredjaju (;

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
:shock: pa zašto da nema pljuvanja? Ima ga svugde na forumu...I pljuvanja po drugima...Pa nije prijatno biti popljuvan ali život je surov...govorim iz ličnog iskustva...a znaš i sama...kada ovi tvoji drugari navale...nije prijatno ali OK,navikne se čovek i na to...Uostalom ne možemo svi isto da mislimo i volimo...A posebno muziku...a posebno pojave poput Indire...
Ono jeste malo...ali sve je stvar vaspitanja...
 
nisu svi na ovom forumu ISTI!!!!zavisi od vaspitanja i okruzenja koliko si postao tolerantan!
sta vise,svidja mi se indira :idea: decko mi je juce pustio i bash je simpa,mislim i nasa zabavna muzika jest smesna ali je OK mislim,ja najbolje kapiram zasto neki slusaju pooop itd. ali ebiga,nismo svi isti! i ne znam odakle ti ovo...iako,mene je isto jedan coban izvredjao u stilu mamicu ti ebem siptarsku :lol:
 
gigule:
:shock: pa zašto da nema pljuvanja? Ima ga svugde na forumu...I pljuvanja po drugima...Pa nije prijatno biti popljuvan ali život je surov...govorim iz ličnog iskustva...a znaš i sama...kada ovi tvoji drugari navale...nije prijatno ali OK,navikne se čovek i na to...Uostalom ne možemo svi isto da mislimo i volimo...A posebno muziku...a posebno pojave poput Indire...
Ono jeste malo...ali sve je stvar vaspitanja...
Gigule ako imas nesto meni licno da kazes molim te posalji mi pp, nemoj se ovde "praviti" pred svima i kvariti temu. :roll:
Ja te u zivotu nisam pljuvala, a ako su to uradili "ovi moji" ja nemam nista s tim (veruj mi).
P.S. Ti vidis samo kad tebe ljudi pljuju, kad se to meni desava samo zazmuris i pravis se da nista ne vidis! Bas bezveze... :roll:
 
E izeš ga Čokolado...poenta priče je bila da je sve stvar vaspitanja pa i način kako izlažemo svoje stavove. A pljuvačine ima svugde na forumu pa što sad tu tako smeta...Mislim,ajde onda daj isti post o pljuvanju tj.protiv njega,na ostale podforume...Ja ću biti prva koja će te podržati.
 
gigule:
E izeš ga Čokolado...poenta priče je bila da je sve stvar vaspitanja pa i način kako izlažemo svoje stavove. A pljuvačine ima svugde na forumu pa što sad tu tako smeta...Mislim,ajde onda daj isti post o pljuvanju tj.protiv njega,na ostale podforume...Ja ću biti prva koja će te podržati.
Ma znas sta?! Evo tebi cmok!
 
Nazalost takve stvari se ne mogu izbeci ni u realnom ni u virtuelnom svetu. Jednostavno, ljudi su netolerantni i nekulturni. Nema foruma bez pljuvanja i prozivanja, to je tako i tesko da ce se promeniti.
 
jos jedna tema...na isti fazon-prihvatiti, prihvatiti, prihvatiti...meni se pravo da ti kazem cini da ovde nema uopste toliko prozivke koliko bi moglo da bude, nema je skoro uopste...
tako da o prihvatanju sto se vise prica to smo dalje od njega...ako ga pominjes ponaosob, dovodis ga u pitanje...isto kao sto vise se vise prica o menjanju sveta-sve smo dalje od njega. danas ima mnogo vishe filozofa nego revolucionara i u tome je prob
 
Veldig bra.
Ali poenta kako ti nazivas "pljuvanje",sto po meni je samo termin za one nepoznavaoce koji ce uvek upotrebiti tu rec umesto svakog argumenta.
Nije pljuvanje,barem sa moje strane.
Nisam ja kriv sto mnogi ovde na forumu ne razumeju niti znaju da mi pariraju kada je muzika u pitanju.
Jos niko nije izasao sa argumentom protiv mene,nego se sve svodi na toleranciju izmedju njih,dok sam ja slucaj za pljuvanje samo zato sto me ne razumeju.
A to niko nece priznati,nego ce samo reci da Ja pljujem.
Pa tako je najlakse.
forstå?
 
chokolada:
Ne zelim nikoga da vredjam ovom temom, samo hocu da ukazem na to koliko su ljudi nerazumni svuda pa i ovde. Svako ko na ovom forumu postavi temu i objavi kako ne slusa metal biva kamenovan, ispljuvan, omalovazavan.... Cemu to, stvarno ne razumem? :? Morate shvatiti i prihvatiti da ljudi imaju razlicite ukuse, a ne vredjati njihovu licnost zato sto vole npr. Indiru. To uvek uradi bar jedna osoba dok ostali odobravaju i pljeskaju razdragano rucicama. :roll:
To mi je bas trulo i bezveze.... :roll:
Ja licno volim rock, onaj nas stari (Parni Valjak, Prljavo Kazaliste, Pilote, Bijelo Dugme, Crvenu Jabuku.... predpostavljam da mozete nabrojati ostatak), tako da se nekako uklapam skoro svuda (malo ljudi ne voli ove bendove), ali mi je ipak zao onih "jadnika" sto budu zesce izvredjani i isutani zbog njihovog muzickog ukusa.
Misli l jos neko ovde da ljudi na ovom forumu malo preteruju ili sam ja jedina :?:

Slazem se. ;)

U ostalom pogledajte temu "Ekv". Autor je "Karadjole de mirel"... U toj temi se pojavio Jugoslav (i u nekim drugima) u kojim je veoma netolerantno pljuvao po svemu i svacemu... Dobro sad se primirio. ;) Poz za njega. Ne vracaj se na stare staze, jugoslave. :lol: Toliko o tome da ovde nema pljuvanja...
 
iluzionista:
Slazem se. ;)

U ostalom pogledajte temu "Ekv". Autor je "Karadjole de mirel"... U toj temi se pojavio Jugoslav (i u nekim drugima) u kojim je veoma netolerantno pljuvao po svemu i svacemu... Dobro sad se primirio. ;) Poz za njega. Ne vracaj se na stare staze, jugoslave. :lol: Toliko o tome da ovde nema pljuvanja...
Pogledala, procitala i malo se nasmejala! :wink:
Stvarno svasta! :lol:
 
ja samo da malo upozorim neke clanove da se primire ... mislim nikog ne imenujem (neke jesam na nekim temama LoL), samo ko se nadje prozvan ... kao sto rekoh ja nemam nameru/zelju nikoga da izbacujem, OK su argumenti, ali nema pluvanja ... kada vidim cisto prozivanje radi prozivanja brisem postove i necu slati PP objasnjenja, jer ste upozoreni
Pozdrav svima!

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 

Back
Top