Pozeli ono sto je tudje....

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Sta me je inspirisalo da otvorim ovu temu...pa ovako......

Ortak iz odeljenja sledece godine ide u majami..da zavrsi srednju i upise koledz(ima tamo neku tetku).......on ide u majami a ja ostajem u jeben.oj serbiji jos minimum 6-7 godina....

on ide u grad u kojem je sniman majami vajs...u kojem se odvija skarfejs..u kojem se snima majami ink(hator on moze da ode kod ejmija da ga istetovira).u kojem se odvija prva sezona rezi me....kako njega boli kura.c....evo priznajem...ljubomoran sam..preko svake jeb.ene mere.....kako je njemu dojaja....
ocu ja u majami...:besna::besna::besna::besna:

da li ste vi nekad pozeleli nesto sto je tudje....i bili veoma ljubomorni na to...

ja nikad u zivotu nisam bio ljubomorniji...
 
Poslednja izmena:
Sta me je inspirisalo da otvorim ovu temu...pa ovako......

Ortak iz odeljenja sledece godine ide u majami..da zavrsi srednju i upise koledz(ima tamo neku tetku).......on ide u majami a ja ostajem u jeben.oj serbiji jos minimum 6-7 godina....

on ide u grad u kojem je sniman majami vajs...u kojem se odvija skarfejs..u kojem se snima majami ink(hator on moze da ode kod ejmija da ga istetovira).u kojem se odvija prva sezona rezi me....kako njega boli kura.c....evo priznajem...ljubomoran sam..preko svake jeb.ene mere.....kako je njemu dojaja....
ocu ja u majami...:besna::besna::besna::besna:

da li ste vi nekad pozeleli nesto sto je tudje....i bili veoma ljubomorni na to...

ja nikad u zivotu nisam bio ljubomorniji...

Au buraz, znam kako ti je. Gledaj to sa vedrije strane, zamisli kako bi bilo da zivis u Etiopiji, imas sidu i umires od gladi...:hahaha:
 
naravno to je sasvim legitimna želja i ljubomora i kako već da anzoveš... dok nije patologija

mada kad pogledam... nije da sam se nešto emocionalno stresirao zbog nemanja nečega što neko drugi ima...

jel ti lepše ako si ljubomoran?
 
verovatno zato shto






poslednji razlog ti je najbolji :lol:

brate....ako si stvarno mislio...da je to jedini razlog..onda si posteno ogranicen.....

evo ti razlog

rsc_miami2.jpg


miami.jpg


Miami_fl.jpg
 
kako klinja voli da vredja, pa to ti je :lol:
i onda kao okachi 2,3 slike da mi pokazhe zashto :lol:
ja realno ne vidim razlog svejedno. ima mnogo lepih gradova na ovom svetu, jel treba da budem ljubomoran na svakoga ko zhivi tamo ili ide tamo?
Imam pametnija posla u svom zhivotu.

de de krepto.....
poenta je da je to mnogo lep grad i da on ima samo 16 godina....i da ide tamo..i da ima sansu da ga vidi i da zivi u njemu...a ja ostajem u ovom sranj.u.....
prosto..data mu je mnogo lepa zivotna prilika koju bi ja jako rado voleo da imam..
 
Sta me je inspirisalo da otvorim ovu temu...pa ovako......

Ortak iz odeljenja sledece godine ide u majami..da zavrsi srednju i upise koledz(ima tamo neku tetku).......on ide u majami a ja ostajem u jeben.oj serbiji jos minimum 6-7 godina....

on ide u grad u kojem je sniman majami vajs...u kojem se odvija skarfejs..u kojem se snima majami ink(hator on moze da ode kod ejmija da ga istetovira).u kojem se odvija prva sezona rezi me....kako njega boli kura.c....evo priznajem...ljubomoran sam..preko svake jeb.ene mere.....kako je njemu dojaja....
ocu ja u majami...:besna::besna::besna::besna:

da li ste vi nekad pozeleli nesto sto je tudje....i bili veoma ljubomorni na to...

ja nikad u zivotu nisam bio ljubomorniji...


mamu mu ebem
monomaxe,kido,ne brini
sad ce hator da resi stvar
daj mi njegov broj:trep:
 
Ima dosta stvari na koje sam ljubomoran, i onda shvatim da veliki deo njih mogu i sam postici ako se potrudim naravno, i onda mi bude lakse, i manje vise i sama ljubomora nestane...

A sto se tice manjeg dela "stvari" na koje sam ljubomoran a ne mogu da ih ostvarim ili postignem, tu se obicno s*****m na nekoliko dana, a onda i to biva potisnuto...


@Monomax

***... razumem te... mada moj primer nije isti, ali da se porediti...
 
Ima dosta stvari na koje sam ljubomoran, i onda shvatim da veliki deo njih mogu i sam postici ako se potrudim naravno, i onda mi bude lakse, i manje vise i sama ljubomora nestane...

A sto se tice manjeg dela "stvari" na koje sam ljubomoran a ne mogu da ih ostvarim ili postignem, tu se obicno s*****m na nekoliko dana, a onda i to biva potisnuto...


@Monomax

***... razumem te... mada moj primer nije isti, ali da se porediti...

ma procice i ovo mene...al ono....tuzan je zivot nas sto nemamo rodbinu po majamiju...
 

Back
Top