Ati radeon hd 4670 1gb pomoc

Ati4670

Početnik
Poruka
2
Ovako vec duze vrijeme imam probleme oko moje graficke kartice ati radeon hd 4670 imam cd s driverima koji je izgledao propao... a njemu pise nessto oko 5.4 version i kad ga instaliram vrati mi rezoluciju na minimun al bas minimum te je nemogu ni da promijenim no da je to jedini problem lako bi nasao rijesenje naravno ovaj problem bi se trebao rijesiti novim driverima te sam i uzeo nove drivere i instalirao sve savrseno radi ati catalist control center sve imam max rezoluciju koju mogu postaviti je 1280 by 1024 mislim da je to radi monitora..:d
No medjutim sad nastupa jedan veoma ogroman problem za mene kad instaliram igre i kad krenem igrati strategije mi rade bez problema no kad igram akcione igre i slicno... Poput sledecih igrara
crysis,desert storm, nfs undercover, nfs carbon,cabal,swat i slicnih tako igara dobijem sledece sve ove igre pokrenem bez problema.. Ali desi se sledece:
Npr. carbon pocne mi se desavati da mi nestane dio ULICE dok vozim ili da mi se kao pojavi zgrada ispred auta kroz koju mogu da prodjem ili neke slicne rupe na putu,
Kad igram desert storm:
Iz covjeka kojim se krecem izbacuje mi neke sjenke koje lete na sve strane odjednom mi nebo nestane a pojavi se neka druga boja te mi u drugih ljudi izbacuje neke sjenke neke glupoti.
U igri S.T.A.L.K.E.R Je isto slican problem kad se okrenecem onim vojnikom isto mi se desavaju slicne stvari te mi se ispred vojnika stvori neki zid te nevidim ga te mi se na pola njega stvori neki zid pa mi kao razdvaja covjeka totalni caos...:d
Strategije igram bez problema warcraft i sve druge strategije ali kad su akcije u pitanju i igre u 3-cem licu onda su ogromni probao sam sa skoro svim mogucim driverima
10.4,
10.3
9,2
I jos mnogo njih ali stvarno me nervira neznam sta da radim molim za pomoc to su samo neki od navedenih drivera koje sam probao mada je njih jos bilo nisam ja nesto iskusan sa racunarima stvarno mi je ovo ogroman problem moj komsija je uspio rijesiti problem na mojoj grafickoj u svom racunaru ali nece da mi pokaze trazi mi malo vise para, a ja nisam sad dobar sa lovom pa je i tu belaj evo konfiguracije pa da nije do toga..:d


System: widows xp [ uz to pokusavao na nekim drugim sistemima isti problem samo jos nisam na visti pokusavao]

Computer Intel[R]
Pentium[R] 4 CPU 3.06GHz
3.08GHz, 1,00 GB of RAM

Sad za ostatak konfiguracije neznam ali ako zatreba mogu pokusati naci sad trenutno koristim driver:
10-4_xp32_dd_ccc_wdm_enu
Neznam da li se treba nesto da radi po catalist control centru nemam pojma o tome neznam ni kako mi radi racuanr a kamoli da oko toga petljam molim za pomoc...Samo da se rijesim ovog molim vas pomozite.....:worth::worth:
 
Tvoja grafika ne radi dobro u 3D okuženju. Da bi bio 100% siguran, reinstaliraj Win , instaliraj drajvere od ploče, drajvere od grafičke, neku igru i probaj. Ukoliko su simpromi isti, iz tvog posta mogu da zaključim da je VGA za reklamaciju. Što se samih drajvera tiče, skini ih sa AMD sajta ili pak sa Sapphire-ovog jer su to u principu originalni drajveri sa kojim rade sve grafičke.
 
Tvoja grafika ne radi dobro u 3D okuženju. Da bi bio 100% siguran, reinstaliraj Win , instaliraj drajvere od ploče, drajvere od grafičke, neku igru i probaj. Ukoliko su simpromi isti, iz tvog posta mogu da zaključim da je VGA za reklamaciju. Što se samih drajvera tiče, skini ih sa AMD sajta ili pak sa Sapphire-ovog jer su to u principu originalni drajveri sa kojim rade sve grafičke.

Au tome je brate problem jer sam izgubio ideje za drivere a sto si tice drivera za maticnu neznam niti sta je to niti sam dobio nekakve cd-ove jer nisam uzeo now racunar a graficka je vec starija a ona mi je dosla uz pc.. :d
Ako imas koji link za drivere a ako ti treba naziv ploce i slicnih stvari ja sam stvarno previse se iznervirao oko ovog sranja da kad samo pomislim na drivere pocne glava da me boli... :d

:dash::dash::dash:
 

Back
Top