SPARTACUS: BLOOD AND SAND

Kad kaže Spartak nešto kao ''Moja žena je verovala u bogove... Ali ja ne.'' A Batiatus: ''Cock on you!'' Hahahaha!

Ili kad Ašur priđe Barki i krene nešto da mu nudi, a ovaj besno ''You disturb my cock with empty hands?!'' Hahaha, zašto pobogu? Hahahaha!!!

Ali ono na početku... Oni goli, a onako nabildovani, stoje u onom kupatilu i čekaju da čuju ko će se sa kim boriti. I izvuku Kriksusa i još jednog lika, i kaže Kriksus njemu ''It will be an honor to fight against you'', a ovaj odgovori ''I will **** you dead body!'' i svi krenu da se onako ludački cepaju, da bi mu Kriksus odgovorio ''With what cock?!'' na šta svi nastavljaju da se cepaju. Hahahahahaha!!!

Ta scena je toliko da umreš od smeha da ja nemam reči. :D
 
Jaoj brate, kad se samo setim kako je skončao taj lik. :sad2:

To ti kao dama možda ne možeš da shvatiš, ali veruj mi da ortaci i ja samo što nismo doživeli traume. :sad2:

No, sećam se te scene i kako je Varo naglasio to ''cock''. Hahahaha! K'o da se cela serija vrti oko toga. :D Doduše, na neki način se i vrti. :D

A dobro mi je i ono kad Batiatus krene da slikovito dočarava kako je loše sreće, pa krene sa onim svojim ''Jupiter just spread my butt cheeks and rammed his COCK in my F'CKING ASS!'' Hahahahaha!
 
Svako koga znam, a ko je gledao tu seriju, je pao u bedak kad (i kako!) je Varo ''otišao''. I to je u pitanju mešavina bedaka i besa na... Nešto slično je bilo kad je otišla...

Inače, mislim da nam ne ide baš od ruke ovo kamufliranje fabule, al' ko ga šiša. :D

Ali moram priznati..malo mi bilo smesno kako strca krv (Sagovax)...jes,znam,ruzno od mene...:mrgreen:

Znači, promeniti naslov u SPARTACUS: BLOOD AND COCK i staviti u prvi post sliku iz te scene (u spojler, naravno, uz natpis ''samo za osobe sa jakim srcem ili vaginom''), tako da bude baš, ono, BLOOD i COCK (na neki način).
 
Ali zato je pobegla... :( Znači, ne pamtim kad sam poslednji put bio toliko kivan na neku ženu, pogotovo fiktivnu. :D

Onaj skok i Batiatusova faca kad ga lik ispred njega pogleda sa trećim okom u vidu hladnog čelika... :D

Mada sam se nadao da će više da izmuči Batiatusa, a i suprugu mu, što da ne.
 
Ekstra serija... Biće još sezona i ne mogu da dočekam... XDDD Sad Spartakus treba da osnuje vojsku od bivših robova i da divlja po Italiji koljući legionare.... Tek kreće ludilo... Pročitajte šta ima Wiki da kaže o njemu i Kriksusu i Doctoreu odnosno Onemaneusu ili kako već ide njegovo novo ime.... :mrgreen:

Inače, prema legendi i istorijskim spisima Spartakusovo telo nakon poslednje bitke nikad nije nađeno... To će biti ekstra kraj za seriju jer dozvoljava autorima i da ga snime u poslednjem kadru kako beži među planine da proživi svoje poslednje dane u miru... :PPPPPPPPPPPPPP
 
spartacus-season-2.jpg
 

Back
Top