nesto sam u romanticnom fazonu

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
misli o tebi...kao senke prelaze mojim umom, dok se podnevno sunce gasi...
misli, tako slatke i u isto vreme tako gorke...
tvoj osmeh je uvek tu, zraci kao potajna nada...tvoje oci kao dve sjajne zvezde oznacavaju put kojim putuje moje srce do tvoje istine..
misli o tebi...osecanja tako iskreno bogata da se ni svo Aladinovo blago ne moze porediti sa tvojim osmehom i trenucima srece koje mi pokazujes...
misli o tebi...padaju kao senke u popodnevnom suncu...i nalazim te obavijenog zlatnim zracima koji padaju po meni...tako topli a opet tako nestvarni...
ne zelim se probuditi iz sna u kome postojis ti...
jer san je sve sto imam...
 

Ne,ne mora biti,mada je većina pravih nažalost takva.Sećam se da sam nekada negde pročitao da su samo prave ljubavi tužne.Zaista ni dan danas ne razumem zbog čega.Jedino što znam je da je ta teorija prokleto tačna.
Uostalom i pesma koju sam ostavio na topiku pored tvog sama ukazuje na to.
 
JAGGE®™:

Ne,ne mora biti,mada je većina pravih nažalost takva.


Vidim da ste vas dvoje u raspolozenju koje brzo treba popraviti! :wink:
Ne navlacite se na caku da su prave ljubavi nesrecne i tuzne!Doduse , ima takvih!
PRAVE LJUBAVI OPSTAJU! PRAVE LJUBAVI IZDRZE SVE! Ali bukvalno SVE! I JESU RETKE, JER SU LJUDI SLABICI! A za PRAVU LJUBAV potrebna su DVA SNAZNA BICA! VELIKA I SNAZNA, KAO DIVOVI! :)
 
divlja-u-srcu:
JAGGE®™:

Ne,ne mora biti,mada je većina pravih nažalost takva.


Vidim da ste vas dvoje u raspolozenju koje brzo treba popraviti! :wink:
Ne navlacite se na caku da su prave ljubavi nesrecne i tuzne!Doduse , ima takvih!
PRAVE LJUBAVI OPSTAJU! PRAVE LJUBAVI IZDRZE SVE! Ali bukvalno SVE! I JESU RETKE, JER SU LJUDI SLABICI! A za PRAVU LJUBAV potrebna su DVA SNAZNA BICA! VELIKA I SNAZNA, KAO DIVOVI! :)


I ti to pricas osobi koja je svasta prosla u zivotu 8) Stavise, nisam rekla da su prave ljubavi nesrecne (za mene je prava ljubav ona koja traje) ali da jesu I tuzne, jesu. Objasnjenje je vec napisano u mom prethodnom postu. Ljubav je kombinacija i lepih i tuznih osecanja, ali i ta tuzna su na neki nacin prijatna.
 
Big Log

My love is in league with the freeway
Its passion will ride, as the cities fly by
And the tail-lights dissolve, in the coming of night
And the questions in thousands take flight
My love is a-miles in the waiting
The eyes that just stare, and the glance at the clock
And the secret that burns, and the pain that grows dark
And it's you once again
Leading me on - leading me down the road
Driving beyond - driving me down the road

My love is exceedingly vivid
Red-eyed and fevered with the hum of the miles
Distance and longing, my thoughts do provide
Should I rest for a while at the side
Your love is cradled in knowing
Eyes in the mirror, still expecting they'll come
Sensing too well when the journey is done
There is no turning back - no
There is no turning back - on the run
 
I can't fight this feeling any longer.
And yet I'm still afraid to let it flow.
What started out as friendship,
Has grown stronger.
I only wish I had the strength to let it show.

I tell myself that I can't hold out forever.
I said there is no reason for my fear.
Cause I feel so secure when we're together.
You give my life direction,
You make everything so clear.

And even as I wander,
I'm keeping you in sight.
You're a candle in the window,
On a cold, dark winter's night.
And I'm getting closer than I ever thought I might.

My life has been such a whirlwind since I saw you.
I've been running around in circles in my mind.
And it always seems that I'm following you,
Cause you take me to the places,
That alone I'd never find.

And even as I wander,
I'm keeping you in sight.
You're a candle in the window,
On a cold, dark winter's night.
And I'm getting closer than I ever thought I might.

And I can't fight this feeling anymore.
I've forgotten what I started fighting for.
It's time to bring this ship into the shore,
And throw away the oars, forever.

Cause I can't fight this feeling anymore.
I've forgotten what I started fighting for.
And if I have to crawl upon the floor,
Come crashing through your door,
Baby, I can't fight this feeling anymore.
 
JAGGE®™:

Ne,ne mora biti,mada je većina pravih nažalost takva.Sećam se da sam nekada negde pročitao da su samo prave ljubavi tužne.Zaista ni dan danas ne razumem zbog čega.Jedino što znam je da je ta teorija prokleto tačna.
Uostalom i pesma koju sam ostavio na topiku pored tvog sama ukazuje na to.

Sad cu ja da ti kazem zasto je to tako.
Nadjemo nekoga zaljubimo se, volimo (uglavnom traje kratko).... Desi se nesto i mi izgubimo tu osobu. Posto smo jos uvek zaljubljeni, idealizujemo tu osobu i nasu ljubav. Citav zivot je se secamo sa osmehom i suzama na licu. A da smo mozda bili samo malo duze pored te osobe, verovatno bi poceli vidjati mane, ruzne navike itd. Mozda bi raskinuli u mrznji i svadji, i tada ne bi gledali na te dane kao na dane prave, jedine i istinske ljubavi, vec mozda kao na gubljenje vremena.
Evo naprimer ja imam jednog bivseg (ako se tako moze nazvati, jer nikada nismo bili par) kojeg vidjam svakog leta. Svaki put se proklete emocije probude (obostarno) i svaki put imam osecaj da bi otisla s njim na kraj sveta. A kad dodjem kuci i prodje mnogo vremena od naseg poslednjeg vidjenja, vidim kakav je, vidim sve njegove mane i znam da ne bi bila srecna s njim i da je on samo moja iluzija. Ali opet znam da cu citavog zivota misliti na njega..... :cry:
Na njega cu misliti zato sto nam okolnosti ne daju da budemo zajedno, a nekog bivseg s kojim sam raskinula zato sto sam spoznala da je kreten (a bio je nekad predivan) necu se ni setiti.
Pouka je ono sto je neostvarivo deluje nam pravo, ono sto jeste vremenom izbledi i izgubi svoj sjaj.
P.S. Malo sam se zapetljala, nadam se da si shvatio sta sam htela da kazem. :wink:
 
A ja kazem:

KAD IDEALIZUJES- ONDA SI ZALJUBLJEN!
KAD PRIHVATIS SVE MANE, ONDA POCINJES STVARNO DA VOLIS! 8)

Secate se filma NAPUSTAJUCI LAS VEGAS?
Ona je *****, a on alkos na putu da se ubije!
I zaljube se jedno u drugo! Ona ga je volela i kad je povracao i kad je padao u delirijum! On od nje nikad nije trazio da prestane sa prostitucijom! A VOLELI SU SE UZASNO! E to je LJUBAV! Na kraju filma, kad on umre ona kaze: " DA, VOLELA SAM GA! VOLELA SAM NJEGOVU DRAMU!
Najjaci ljubavni film ikad! 8)
 
Pa cisto me interesuje, da li pricas iz svog iskustva jer vec imas doticni broj godina ili iz tudjih, posto se iz tvojih tvrdnji nekako jasno vidi da si prilicno neiskusna (iliti premlada). Kad porastes, budes imala ozbiljnu malo duzu vezu i prihvatis nekog lika i sa manama a ne samo sa vrlinama pa se desi raskid a ti se ipak secas samo lepih stvari iako je bilo mnogo i ruznih, i ne budes sve to smatrala za gubljenje vremena, moci ces reci da si imala zaista pravu ljubav.
 

Back
Top