Sama al ne i usamljena

Poruka
20.421
I sad vi mislite pricacemo o tome kako je to biti bez partnera ....

E bas nije !

Nego muz i dete odose na river dance - hvala bogu to znaci da sam sama kod kuce i da mogu da uzivam u ........

......e tu nastaje tema .....u cemu da uzivam ???

Sad bi ja sve ...i da forumasim, i da citam knjigu , i da gledam film ...i da telefoniram dok ne rikne baterija ......a imam svega 3 h vremena za SVE to.

Znam da je nekad bila slicna tema ....secam se da je neko rekao da kad je sam riba kupatilo a i pretrazivala sam nije da nisam ( evo dokaz http://forum.krstarica.com/search.php?searchid=1206502&pp=25 ) al teme nema .....

Te prema tome ....sta je vas naj izbor kad nema nikog i mozete maximalno da se opustite i posvetite sebi?
 
I sad vi mislite pricacemo o tome kako je to biti bez partnera ....

E bas nije !

Nego muz i dete odose na river dance - hvala bogu to znaci da sam sama kod kuce i da mogu da uzivam u ........

......e tu nastaje tema .....u cemu da uzivam ???

Sad bi ja sve ...i da forumasim, i da citam knjigu , i da gledam film ...i da telefoniram dok ne rikne baterija ......a imam svega 3 h vremena za SVE to.

Znam da je nekad bila slicna tema ....secam se da je neko rekao da kad je sam riba kupatilo a i pretrazivala sam nije da nisam ( evo dokaz http://forum.krstarica.com/search.php?searchid=1206502&pp=25 ) al teme nema .....

Te prema tome ....sta je vas naj izbor kad nema nikog i mozete maximalno da se opustite i posvetite sebi?

e...."kad sam sama prvo.... procitam jednu... knjigu pa oribam kupatilo
pa... procitam drugu... knjigu pa oribam rernu....treca... knjiga pa objesim ves...
kod cetvrte...knjige sam vec malcice pripita...e, ondak sjednem za kompljutor...." :mrgreen:
 
Ja to vreme koristim za razglabanje sa drugaricom:telefon:,dok telefonu ne rikne baterija,onom bezicnom,pa se onda prebacim samo na zicni fiksni.... uz ozderavanje od cokolade,koju kao "umereno do nikako" jedem u prisustvu drugih:rumenko:
Eventualno sebi priustim manikir i pedikir i lakiranje uz udrogiravanje mirisima laka:mrgreen:...
 
...pustim Zravka Čoljavka, skuvam duplu crnu kafu, radim nešto "stručno" a sve sveme zvirkam oĐe...:lol:

P.S. ...a, da.. ako ostane koji minut- mentalno se opustim (telefonski) sa drugaricom-pretresemo ceo kolegijum...A i šire ponekad, ako je tu škakljivije...:mrgreen:
 

Back
Top