tv karte

kasper_87

Zainteresovan član
Poruka
108
dragi poetioci ovog foruma imam jedno pitanje i molbu.... mozete li me posavetovati i dati neki predlog gde bih mogao i koju tv karticu da uzmem za komp. interesuju me cene i karakteristike isto tako i kako rade tv karte... poz za sve...
 
ja imam leadtek win fast 2000 expert.ona je kao bila ok(po recima drugih).i radi ok.ponekad,ali retko moras neki kanal da premestis,jer krene da susti.i radio mi nesto ne sljaka.radi,ali izgubi zvuk.i daljinski je konfuzan.inace je ok.radi vec par godina.i trosi se dosta...kakve li su ove jeftinije....ova je kostala oko 40 evra.tol'ko od mene..
 
ja imam leadtek win fast 2000 expert.ona je kao bila ok(po recima drugih).i radi ok.ponekad,ali retko moras neki kanal da premestis,jer krene da susti.i radio mi nesto ne sljaka.radi,ali izgubi zvuk.i daljinski je konfuzan.inace je ok.radi vec par godina.i trosi se dosta...kakve li su ove jeftinije....ova je kostala oko 40 evra.tol'ko od mene..

odlicna tv karta radi besprekorno,kod instalacije postuj postupak striktno i nema problema,koristim je najvise za prebacanje video zapisa sa vhs,vhs-c traka,preko daljinskog mozes da ukljucujes i iskl.komp
 
Sve preporuke za tu TV kartu. Problem sa sustanjem tona na pojedinim kanalima se resava tako sto u podesavanju drzave podesis na Netherlands i sve radi ok -to je samo ako koristis stari software za tu kartu (PWR) Mozes da skines noviji (PWR2) i novije drajvere sa Leadtek-ovog sajta i sve radi mnogo bolje. Inace,samo taj model (TV 2000 XP Expert) ima hardverski enkoding i podrzava direktno real-time snimanje gledanog materijala na DVD.Inace,kartica je PCI sa analognim tunerom

Postoje i PCI-e Leadtek TV kartice i sa digitalnim tunerom,hibridne (i analog i DVB-T) pa razmisli sta ti vise odgovara jer ako koristis obicnu antenu analogna ce ti biti neupotrebljiva za 2 godine
 
e, 'vako. promenim ja plocu, cpu, itd. metim gorenavedenu karticu al' zvuka nema sto i nije cudno s obzirom da sa nje zvuk ide kablicem na plocu. al na ovoj ploci nema prikljucka za nju. ima spdif out koji je isti ali, koliko znam, to nije to. ima li neko ideju kako dobiti zvuk..?
 

Back
Top