Smestaj u NYC

Ayrfon

Početnik
Poruka
10
Voleo bih da mi neko iz iskustva preporuci hotel u NYC...naravno sto bolji za sto manje pare :lol:
Cuo sam da je Hotel Carter solidan...ako je neko bio...

Da li je moguce eventualno iznajmiti neki stan ili sobu na 10-15 dana?


Hvala unapred
 
:) verovao ili ne, upravo taj hotel smo rezervisali (na preporuku prijatelja)!!
stvarno deluje ok po slikama, a i cena mu je korektna...

reci mi molim te, ako si boravio tamo, kakvi sa ti iskustva...okruzenje...?

hvala puno!
 
Hotel je dobar. Jedino kupatilo nije u sobi vec je zajednicko sto je tipicno za veci broj hotela u NYC koji nemaju 4 ili 5 zvezdice (ovaj ima 3 ili 3 1/2 cini mi se). To i nije neki problem jer cini mi se 3-4 sobe dele kupatilo ali obzirom da smo ga mi koristili ujutru pre nego odemo i uvece, nikada nikog nisam cekao. Hotel je izuzetno cist i to je najbitnije. Subway stanica je udaljena nekih 200m (na Broadway Ave) sto je jako bitno, jer za par minuta si tamo i mozes da uhvatsi liniju 1 ili 2 koje te vode do centra i tamo si za par minuta.
U toj istoj ulici gde je subway (Broadway) imas dosta prodavnica, restorana itd. Tako da u pola noci mozes da kupis sta ti zatreba. ili jos bolje u povratku iz setnje NYC. Sve u svemu pristojan hotel i dobar izbor po pitanju lokacije, cene.

Jos nesto voznja Taxijem od JFK aerodroma do bilo kog hotela ili adrese u NYC je 50$ + tip. Tako da znas to je fiksna cena i najlakse ti je dati adresu taksisti i nemas brige.
 
hvala ti PUNO!!!

mi smo uzeli sobu koja ima private bath...bila je malo skuplja,ali...u poredjenju sa ostalim hotelima ipak jako povoljna...
najvaznije mi je da je cist...prijatelju su preporucili Hotel Carter, pa se ispostavilo da su sobe pune buba, pod tj tepih katastrofa prljav i slicno...

postajem dosadan, ali stvarno hvala! :)
 
Zivis kod Marsala?

Tacno tako, a u Marshall ne odlazim, "izbacili su me", suvise sam ja Luuud za njih, xaxaxa
Poenta je: ja sa Mojim Parama idem gde su Moje Pare dobrodosle, a Marshall ti je slika i prilika nase Srbije
Cure koje rade su u prolazu, tek se izlegle ovde, studentkinje na 2-3 meseca, pa idu kuci
nisu ni svesne da se nalaze u najludjem gradu na svetu, u New Yorku,a one ponele onaj namrsteni mentalitet iz Srbije, xaxaxa
I ne moze meni iskusnom konobaru/bartenderu koji je dugo godina ovde, da soli pamet neko ko je doso ovde juce!
A ako mi se jede pljeskavica ili sarma, ima drugih mesta, gde je mozda cak i ukusnije, a i prijatnije se i osecam.....
 
Poslednja izmena:
koliko su sigurno hosteli u njujorku? hotelski smestaj je uzasno skup, a meni bukvalno treba prenociste za vikend jer dolazim u sightseeing tour i nemam nameru da provodim vreme u sobi.
 
Kvinsi, ne znam sto se tice hostela koliko su generalno sigurni, jednom mi je prijatelj bio na 2 dana i bilo je sve u redu, i to je sve sto znam. Ako ostajes za vikend ili tako nesto, javi se na private, moze se nesto naci ovako da ne platis.
 

Back
Top