Devojke da li se gadite muškaraca koji su olizali nekome pre vas

Devojke da li se gadite muškaraca koji su olizali nekome pre vas?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Devojke/žene/polužene/bivše žene/buduće žene, da li se gadite muškaraca koji su nekada nekoj olizali? Ili vas to uzbuđuje? Lično, imam iskustva sa onima koje su se uzbuđivale na to što sam nekoj pre nje dobro olizao/polizao/oblizao. Čak su tražile njene fragmente na mom jeziku. A vi?

A gadis li se ti kada pomislis kako ti je cura pusila nekom pre tebe? :evil:
 
Nemam pojma.
Ali mogu na nagadjam:
Znaci, ne da se gadim, nego...
:mrgreen:

Objektivno, mislim da necu najverovatnije nikad da se udam. Ali to je okej. Cula sam od starijih gospodjica i gospodja sa ljisa da od vas forumasa nema vajde i da se na vreme snabdem dildoom ili kako se to vec zove:
1 dildo ne prica, mutav je
2 ne zahteva nikakvo odobrenje i apaluz posle posla u vidu: ju, kako si odlican!
3 njegova velicina je cak i zadovoljavajuca.

Tako da me bas briga za takve a i za onakve druge muskarce,nisu mi neophodni ic, teoretski su mene pripremile iskusne tetke :)
 
Nemam pojma.
Ali mogu na nagadjam:
Znaci, ne da se gadim, nego...
:mrgreen:

Objektivno, mislim da necu najverovatnije nikad da se udam. Ali to je okej. Cula sam od starijih gospodjica i gospodja sa ljisa da od vas forumasa nema vajde i da se na vreme snabdem dildoom ili kako se to vec zove:
1 dildo ne prica, mutav je
2 ne zahteva nikakvo odobrenje i apaluz posle posla u vidu: ju, kako si odlican!
3 njegova velicina je cak i zadovoljavajuca.

Tako da me bas briga za takve a i za onakve druge muskarce,nisu mi neophodni ic, teoretski su mene pripremile iskusne tetke :)

e, ovo mu je mana... bolje da su napravili da senzualno dahće
 
Devojke/žene/polužene/bivše žene/buduće žene, da li se gadite muškaraca koji su nekada nekoj olizali? Ili vas to uzbuđuje? Lično, imam iskustva sa onima koje su se uzbuđivale na to što sam nekoj pre nje dobro olizao/polizao/oblizao. Čak su tražile njene fragmente na mom jeziku. A vi?

uzela uzorak tvoje pljuvačke i dok si ti tako razgaćen ležao i dirkao se da bi bio maksimalno zagrejan za nju, otrčala u obližnju ambulantu da uradi analizu da li je ostalo ponešto "njenog" - one od prošli put - sekreta ili belog pranja...
...misim...nije drugo, nego ona to zbog svog većeg užitka...

:dash:
 
Dokle ste stigle... :(
Sve sve slusam ja starije i to, al ovo bas preteraste, Ajde dildoi, oni imaju svoju funkciju i super zradjuje industrija dildoa, ali krastavci... to je ipak bozja hrana zna se koja mu je funkcija
Zamisli prolazis pored zelene pijace i dve tetke pricaju:
-E sta si radila danas?
- Ma nista usisavala sam, a sad idem da se poebem s kornishonom.

Mislim, tuga :(
 
Poslednja izmena:

Back
Top