Zanima me vase misljenje!!!!

betty bettika

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
205
Evo ovako....Muz mi se dva meseca dopisuje sa zenom od njegovog dobrog druga,inace sa njima se druzimo vec neko vreme.Ja nisam znala za to,a nije mi ni on rekao nego sam uzela listing!!!!!Nikad mu nisam ceprkala po telefonu,niti sam ga proveravala.Znali smo da se dopisujemo sa njima preko skype-a,a onda sam primetila da je ona prestala meni da pise i pisala je samo njemu i to kada ja nisam kuci a to mi je bilo cudno.Jednostavno mi je doslo da uzmem taj prokleti listing.Kad sam videla njen broj dobro se nisam slogirala.Dajte neko vase misljene.Molim vasssssssssssss!!!!!
 
Pitala sam i kaze da mu je jednostavno bilo dosadno,i da nije znao da ce mi toliko zasmetati jer nije radio nista lose.A sto se tice njenog muza,mislim da ni on nije znao jer smo se cesto vidjali,pa valjda bi neko spomenuo to dopisivanje.A kad sam ja saznala dobila sam ne jedan,nego tri nervna sloma i napravila sam haos.Zahtevala sam da se to dopisivanje prekine odmah,a uvece mi je rekao da joj je samo poslao poruku da sam ja saznala i da sam poludela,a ona mu je ne to rekla sto me nije sprecio.STRASNO!!!I posle ga je nazvala da je ona javila svom muzu da su se oni dopisivali dva meseca.Kravetina se sigurno uplasila da ga ja ne zovem,a ja to nikada ne bi uradila !
 
Da li si ga pitala lepo, ili si mu odmah nabila listing u usta da ga sažvaće i proguta pa da kaže šta ima?
Nije ti rekao...
Prestala je ona da ti piše...
Sve se dešava samo kada nisi kući...
:think:
Na listingu je samo njen broj..(da nije od njenog muža njegovog dobrog druga Hosea? )

Uf, zapetljano majku mu...
Ne mogu,ništa mi se ne javlja, ne vidim celu sliku, daj još neki detalj...
 
Naravno da sam reagovala KATASTROFA.Sve sam ga pitala i rekao je da nije nista imao sa njom niti bi,gledao me je u oci i delovao mi je iskreno.Pa 11 godina smo zajedno,valjda bi videla da me laze.A sto se tice nje,zasto me nije nazvala da vidi u cemu je problem???Mislim da je zato sto zna da sam je provalila jer ja mislim da je htela da mi rasturi brak.Ona je njemu prva pisala a sve je pocelo par dana nakon sto sam ja glupaca pricala njoj koliko sam srecna i da je on nesto najbojle u mom zivotu,koliko je dobari kako me pazi i kako me uvek iznenadi nekim sitnicama.
 
pa šta se onda uzbudjuješ toliko?
prvo si reagovala katastrofa i to smatraš isparvanim, što je skroz bzv, ako već veruješ tom čoveku i ako je toliko divan i bajan i nešto najlepše što ti se desilo zašto mu nisi pružila šansu da normano razgovarate?
a kao drugo ako vidiš da te ne laže(kako sama kažeš osećaš tako i smtraš da bi ga provalila da laže) zašto dramiš toliko?
 
To je jako neugodno sto ti se desilo.
Imate li decu?
Ne znam za druge, ali meni bi to uzasno zasmetalo i morala bih to da isteram do kraja.
Znaci, taj par bi dosao ili bi mi otisli kod njih ili bi se nasli na nekom neutralnom terenu i svako bi rekao svoju pricu.
Ti kazes kako je on dobar i sve, ali neki muskarci ,,polude,, da se tako izrazim. Mozda ih uhvati kriza srednjih godina, ko bi ga znao. Jer najlepse je ono zabranjeno voce. Kapiras.
Samo u ovakvoj situaciji moras da postupas pametno i strpljivo i sama da izvedes zakljucak sta ti je dalje ciniti.
Posle ovoga sigurno nista vise nece biti isto izmedju vas, a mozda, ko zna, sve zaboravis.
Sve zavisi kakav je on covek, sta zeli od zivota, znas te fore.
Znam kroz kakav pakao prolazis i da ti je mnogo tesko. Nadam se da ces naci neko resenje.
Ja kakav sam temperament sigurno bih se odmah spakovala i otisla od njega. Pogotovo sto znam kakva sam i koliko dajem sebe kada sam sa nekim.
 
Kaze o glupostima su pisali,pa i da su pisali nesto ozbiljno sigurno mi ne bi rekao ako mu je stalo da ostanemo zajedno.Poznavajuci njega da sam to ja uradila letela bi odavnooooo!!!!!!Ne znam,meni je jednostavno to sve cudno i praticu situaciju.Sta drugo mogu???Stalo mi je do njega,sa njim sam od svoje 17 godine,svasta smo prosli zajedno.
 
Nemoj da trazis izgovore za njega.
99 % lazova gleda u oci kada laze.
Sta, sada je ona kriva za sve, a on je jadnicak naseo na nesto?
Hajde, molim te...
Pogledaj stvarnosti u oci.
Prvi put je najteze, svaki sledeci ide lakse. To moze da se ponovi, sa nekom koju ne poznajes.
Ukoliko stvarno zelis da spasis svoj brak, popricaj sa njim otvoreno.... i pokusaj da razumes.
Ako krenes sa osudjivanjem u startu pozdravi se...
Dugo ste zajedno... ko zna kako se covek oseca, monotonija... zapostavljeno mozda?
To sto si ti zadovoljna vasim zivotom ne mora da znaci da je i on!
Mozda mu fali nesto.
Otvoren razgovor.... i poradite na tome....
I pre svega pokusaj da razumes.
Puno srece. :)
 
Mozda sam bila preostra.... ako jesam zao mi je...
Znam da ti je tesko... ne znam koliko... ali imam prijateljice... medju njima i jednu slicnu tebi... trazila je izgovore, gurala pod tepih... bolje da nije...
Otvoren i iskren razgovor... dugo ste zajedno.. imate dete.... do sada si bila zadovoljna... uz malo truda, moze biti i bolje u buducnosti :)
 

Back
Top