Koji reket kupiti???????

exe.ZP

Početnik
Poruka
1
Pozz svima,hteo bih da kupim reket ali ne mogu da se odlucim koji.Trenutno se dvoumim izmedju Head Youtek speed mp i Babolata Aeropro drive GT.Dali mi mozete pomoci oko odabira,igram kao rekreativac i zanima me vase misljenje oko ova dva reketa...PozZ ;)
 
Moja topla preporuka ti je da kupis FISCHER-ov BLACK GRANITE CALIBUR.Izuzetan ALL AROUND reket za rekreativce.Mozes ga naci u INTERSPORT-u u Rodicu na Novom Beogradu.Trenutna cena je oko 4500 dinara a inace je kostao 7000 dinara.Svi se po DEFAULT-u "loze" na HEAD, BABOLAT,WILSON, ali reket treba videti na licu mesta.Odlicno je naspanovan, kvalitetne su zice.Ja sam prezadovoljan
 

Prilozi

  • Blackgranite.jpg
    Blackgranite.jpg
    12,4 KB · Pregleda: 59
evo otoplilo pa doslo vreme da se igra tenis samo sto mi pukao reket od prosle godine pa moram da kupim novi. E sad tu i nastaje probjem jer igram rekreativno i ne nameravam da dam mnogo para oko 2500 do max 3000 din. Ima li sta pristojno u tom cenovnom rangu?
 
Pozz svima,hteo bih da kupim reket ali ne mogu da se odlucim koji.Trenutno se dvoumim izmedju Head Youtek speed mp i Babolata Aeropro drive GT.Dali mi mozete pomoci oko odabira,igram kao rekreativac i zanima me vase misljenje oko ova dva reketa...PozZ ;)

Reket treba osjetiti...moras probati par reketa i onda se odluciti na onaj koji ti najvise lezi.
 
I ja mislim kao Boris. Moras da ga probas kako ti ``lezi``... to je primarno.
Eto Novakovog primera. Dok je igrao sa JJ reketom, videlo se da nikako nije zadovoljan.
Kad je promenio, preporodio se i vise ne lomi rekete kao pre :)
 
ja planiram da kupim reket...ima li neko neki savet...


Ja sam prije 5 mjeseci kupio Wilson BLX Pro Open. Tezak je 299 grama i ja sam odushevljen sa reketom. Kad sam gledao po netu kakve su mu karakteristike, vidio sam da se preporuchuje za aggressive baseliners, shto meni u potpunosti odgovara.. Dobar je i za servis takodje. Glava mu je 100'', balans 32. Sve preporuke. Platio sam ga 150 eura. Poz
 

Back
Top