Alldays uloske za svaki dan

ja sam cula da ne bi trebale da koristimo ni Allways u vreme ciklusa...nije me ta prica interesovala pa se nisam udubljivala...mislim,sta treba...da se vratimo na vatu ili da same pravimo uloske od nekih krpica kao nase bake!?Svasta!!!
Ja mislim da je sve to deo nekog kontra marketinga...ali ajde ako neko zna nesto konkretno protiv nek se javi da cujemo...sad me zainteresovalo!!!mozda dr.nesto zna!?
 
maja mala mama:
ja sam cula da ne bi trebale da koristimo ni Allways u vreme ciklusa...nije me ta prica interesovala pa se nisam udubljivala...mislim,sta treba...da se vratimo na vatu ili da same pravimo uloske od nekih krpica kao nase bake!?Svasta!!!
Ja mislim da je sve to deo nekog kontra marketinga...ali ajde ako neko zna nesto konkretno protiv nek se javi da cujemo...sad me zainteresovalo!!!mozda dr.nesto zna!?

Ja mislim da je problem u sintetickim vlaknima od kojih se prave svi ultra sega hiper tanki ulosci. To ti je kao da nosis sinteticki ves. Meni je lekarka rekla da mogu slobodno da ih koristim ako preko njih stavim tanak sloj vate :wink: . Eto, to je ono sto ja znam...
 
Da, i uloske treba jako cesto menjati, cak se, ako vec moram izraziti, mora pravilno koristit toalet papir, jer to su "mesta" gde se bakterije razmnozavaju 200km/h :? Procitala sam da je bolje staviti papirnatu maramicu ili salvetu nego uloske za svaki dan!
 
alex_cool:
chokolada:
Sultan:
hmm *ebes ga ja kolko znam kad sam kupovo za cure uloske uvijek su me slale po Librese i Always ultra.
Bas si zlatan. Vecina muskaraca bi se pre ubila nego isla devojci po uloske! :lol:
Hej! To je notorna laz. :P
I kakva je razlika izmedju jednokratnih ulozaka i svakodnevnih?
Ajde kad prestanete da se smejete... :evil:
pa , kako da ti kazem...
:roll:
jednokratni se menjaju JEDNOM ,
a svakodnevni - SVAKI DAN! :wink:
 
Teki:
alex_cool:
chokolada:
Sultan:
hmm *ebes ga ja kolko znam kad sam kupovo za cure uloske uvijek su me slale po Librese i Always ultra.
Bas si zlatan. Vecina muskaraca bi se pre ubila nego isla devojci po uloske! :lol:
Hej! To je notorna laz. :P
I kakva je razlika izmedju jednokratnih ulozaka i svakodnevnih?
Ajde kad prestanete da se smejete... :evil:
pa , kako da ti kazem...
:roll:
jednokratni se menjaju JEDNOM ,
a svakodnevni - SVAKI DAN! :wink:

...u zivotu?
 
pa kako kome meni je kozha valjda osetljiva i zavisi pa mislimda me to josh malo iritira al dobro sada nije da umresh al mozad nije loshe razmisliti. i mislim da su oni nashi domaci boni posebnno zestoki ali moracu da utvrdim. stvar je valjda u KEsi koja se stavlja na dno, da ne bi propustalo. znaci tvoja sluzokoza je u kesi. jedino shto sad dolaze generacije koje to koriste pa ce za nekih 30 godina da se vide ev. posledice ali do tada nas bole uvo.
to je dr objashnjavala itd.
 
jagodica:
maja mala mama:
udubljivala...mislim,sta treba...da se vratimo na vatu ili da same pravimo uloske od nekih krpica kao nase bake!?a!?

vata rulez..probaj da je nosish po kuci malo. jedino sto nije praktichno zato su ti bakini uloshci i bolji! i nije bash za grad

Ja da sam na tvom mestu - ipak bi koristio svoje uloske - ko zna sta je baka radila... :twisted: (shala-mala: samo si me asocirala na vic o kondomu, shkotu i njegovom dedi...)
 

Back
Top