Zbog radi čega albanski licemeri traže pasoše DRŽAVE SRBIJE ?

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Prvo što je besmisleno je to što Albanci toliko mrze državu u kojoj žive a to je Srbija. Da li postoji ijedan narod na svetu koji toliko mrzi svoju državu kao oni Srbiju ? Pa onda traže nezavisnost od Srbije, a od toga nema ništa! Ali to sve ne bi bilo čudno kad ti isti Albanci koji iz dna duše mrze Srbiju ne bi tražili i papreno plaćali nove pasoše te iste DRŽAVE SRBIJE. :lol: Mi, Srbi taj pasoš plaćamo 2-3 000 dinara a Arnauti na crnom tržištu za njega plaćaju 2-3 000 ojra. :mrgreen: To je još jedan dokaz koliko su ti Arnauti "licimuri" i koliko su potpuno izgubili kompas. Veći su licimuri i od samih Rvata. :mrgreen:

Pazite vi to licimurje: :mrgreen: Busaju se u grudi junačke arnauCke i albanski patriotizam, proteruju Srbe sa Kosmeta, na sva zvona pljuju Srbiju i državne organe Srbije, hoće da se odvoje od Srbije a ovamo traže pasoše te iste Srbije i leče se u srpskim bolnicama u SRBIJI i skupo plaćaju to lečenje. Ma prosto se otimaju o nove srpske pasoše. :hahaha:

Pa što "braćo" ne probate da sa pasošima "nezavisne Kosova Republjik" otputujete u Jevropu i svet ? Ne može, bato ! :lol: Mož' samo da stignete do granice Makedonije i to je to. A sa srpskim pasošom da vas Bog vidi. GOVORI SRPSKI DA TE CEO SVET RAZUME, BRE ! :super:

Mogu samo da zamislim kako se osećaju Arnauti kad na nekoj granici ili aerodromu pokazuju SRPSKI PASOŠ na kome ćirilicom piše REPUBLIKA SRBIJA i stoji srpski grb. Pa brate, u zemlju bi propali. Al, šta će jadni, ne ide se na magarićima u Jevropu ! :hahaha: Zamislite vi koliko je to "licimurno" da virtuelne albanske patriote i junačine pljuju državu Srbiju a u džepu i putnoj torbi nose srpski pasoš ! Jel tako Bademe i Sokrati ? :mrgreen:



:rotf:
 
Poslednja izmena od moderatora:
generate.php


:hahaha:
 
Pa eto,mi imamo PASOSE.
I sta da radimo sa njima,brisemo dupe.
Preterali ste.
Bolje mislite o tome,kako ce te sutra da platite struju i telefon.
Mos,misliti pasos,serem se u njega.

Nije poenta priče u Belom Ševeningenu, :mrgreen:, ja sam već postavljao temu o tome. Niti je tema o nama, Srbima.

Poenta je u tome što Šiptari hoće da se odvoje od Srbije i mrze Srbiju a ovamo traže srpske pasoše što dokazuje njihovo licemerje.
 
Поента приче је да су, овакви или онакви, они пронашли модус да добију оно што желе.
Поента приче је да им те исте пасоше издаје држава Србија и њени службеници који имају ценовник.
Поента приче је да је све на продају, само је питање цене.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/34511/Srpski-pasos-za-5000-evra-
 
Poslednja izmena:
Поента приче је да су, овакви или онакви, они пронашли модус да добију оно што желе.
Поента приче је да им те исте пасоше издаје држава Србија и њени службеници који имају ценовник.
Поента приче је да је све на продају, само је питање цене.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/34511/Srpski-pasos-za-5000-evra-

a poenta je i u tome,gde idu i čime se bave a to sve treba pripisati
srpskim državljanima... mudro nema šta.
 
Nije poenta priče u Belom Ševeningenu, :mrgreen:, ja sam već postavljao temu o tome. Niti je tema o nama, Srbima.

Poenta je u tome što Šiptari hoće da se odvoje od Srbije i mrze Srbiju a ovamo traže srpske pasoše što dokazuje njihovo licemerje.


Pa trazhe jer i ne volu u evropi znaju ko su i sta su, pa sigurno kontaju da ce ispasti kulturniji ako imaju urednu dokumentaciju...........ja mislim da je tako
 
Poenta je u tome što Šiptari hoće da se odvoje od Srbije i mrze Srbiju a ovamo traže srpske pasoše što dokazuje njihovo licemerje.

Желе пасоше јер им је намера да се, коначно, асимилују као држављани Србије. :)
Имају, конкретно, великих проблема да дођу до било каквих исправа за рад преко, сиротиња стисла, а њихови преваранти их стално деру за велике паре, од посла не буде ништа, јер их ЕУ враћа масовно одакле су кренули.
 
Prvo što je besmisleno je to što Šiptari toliko mrze državu u kojoj žive a to je Srbija. Da li postoji ijedan narod na svetu koji toliko mrzi svoju državu kao Šipci Srbiju ? Pa onda traže nezavisnost od Srbije a će da dobiju q... na biciklu. :mrgreen: Ali to sve ne bi bilo čudno kad ti isti Šiptari koji iz dna duše mrze Srbiju ne bi tražili i papreno plaćali nove pasoše te iste DRŽAVE SRBIJE. :lol: Mi, Srbi taj pasoš plaćamo 2-3 000 dinara a Arnauti na crnom tržištu za njega plaćaju 2-3 000 ojra. :mrgreen: To je još jedan dokaz koliko su ti Arnauti "licimuri" i koliko su potpuno izgubili kompas. Veći su licimuri i od samih Rvata. :mrgreen:

Pazite vi to licimurje: :mrgreen: Busaju se u grudi junačke arnauCke i šiptarski patriotizam, proteruju Srbe sa Kosmeta, na sva zvona pljuju Srbiju i državne organe Srbije, hoće da se odvoje od Srbije a ovamo traže pasoše te iste Srbije i leče se u srpskim bolnicama u SRBIJI i skupo plaćaju to lečenje. Ma prosto se otimaju o nove srpske pasoše. :hahaha:

Pa što "braćo" Šipci ne probate da sa pasošima "nezavisne Kosova Republjik" otputujete u Jevropu i svet ? Ne može, bato ! :lol: Mož' samo da stignete do granice Makedonije i to je to. A sa srpskim pasošom da vas Bog vidi. GOVORI SRPSKI DA TE CEO SVET RAZUME, BRE ! :super:

Mogu samo da zamislim kako se osećaju Arnauti kad na nekoj granici ili aerodromu pokazuju SRPSKI PASOŠ na kome ćirilicom piše REPUBLIKA SRBIJA i stoji srpski grb. Pa brate, u zemlju bi propali. Al, šta će jadni, ne ide se na magarićima u Jevropu ! :hahaha: Zamislite vi koliko je to "licimurno" da virtuelne šiptarske patriote i junačine pljuju državu Srbiju a u džepu i putnoj torbi nose srpski pasoš ! Jel tako Bademe i Sokrati ? :mrgreen:

Ali mora tako pošto bi im sa "kosovskim pasošom" na svakom graničnom prelazu pisalo:

generate.php


:rotf:

Zato sto sa nasim pasosem ne treba viza a sa njihovim jadnim im treba to je valjda logicno.Samo ne razumem ove nase tupake sto imam daju i oni glupi ko *****.:rtfm:
 
Поента приче је да су, овакви или онакви, они пронашли модус да добију оно што желе.
Поента приче је да им те исте пасоше издаје држава Србија и њени службеници који имају ценовник.
Поента приче је да је све на продају, само је питање цене.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/34511/Srpski-pasos-za-5000-evra-

A da nije poenta priče slučajno i ta da država Srbija celokupno stanovništvo Kosova još uvek zvanično smatra svojim?
Ili se geslo "Kosovo je Srbija" odnosi samo na par manastira i nekoliko hiljada Srba? :roll:
 
A da nije poenta priče slučajno i ta da država Srbija celokupno stanovništvo Kosova još uvek zvanično smatra svojim?
Ili se geslo "Kosovo je Srbija" odnosi samo na par manastira i nekoliko hiljada Srba? :roll:
Наравно, целокупно становништво Косова и Метохије које има регуларне доказе о томе да су држављани Србије. Уписани у матичне књиге и имају важеће држављанство Републике Србије.
У чланку за који сам навео линк јасно пише да је проблем што они који немају држављанство и нису рођени у Србији добијају папире на сумњив начин од стране службеника који раде у администрацији Републике Србије. Чак су наведене и цене.
Као, оно, пастир оде да дремне али пре тога каже вуку да му не дира овце? А после, ако нека овца недостаје, крив вук....Вук је такав какав је, а пастиру је боље да напуни патроне сољу и да малко напраши страшног вука.
 
siptari na kosovu kukaju za beograd zbog posla, ali kukaju, licno sam uveren, kazu da su sve pare u beogradu, da tamo samo jedino ima posla, e sad politicari to nepricaju, pomalo me i plasi ako ostanu u srbiji, kriminal ce biti strasno u porastu, a i ako se nakote kao pacovi, dovraga, ja sam za kosovo u okviru srbije, ali ko zna koliko albanaca su ameri pustili iz albanije da se nelegalno prebace na kosovo, pa albanija je rekorder u bezanju stanovnistva, upropastili su nas time, niko neprica koliko je bilo albanaca pre popisom, to politicari kriju, znaci da su politicari tudju spijuni i snamerom to rade, potpaceni su bas kao i pred drugi svedski rat, istorija se ponavlja, sve bi se to resilo sa malo volje, ocigledno je da politicari nemaju,
lako je platiti termin novinmarima u britaniji, realan istinom, pa ceo svet bi se podigao, ali nece, niko neprica o kriminalu na kosovu, doseljavalje albanaca i radioaktivno bombardovanje, to se krije ali u srbiji, nasi sve zataskavaju, jedino oni mogu da zapuse usta narodu......
samim tim dolazak albanaca iz albanije na kosovo, otvara vrata pasosima za putovanja dalje, po nalogu amera, ameri tako dobijaju direktnu distribuciju nartkotika iz avganistana, metodom koji su koristili u oluji i bljesku, najnovija metoda koja zamenjuje skupe agente koji su izlozeni otkrivanjem, i tako otkrivaju svoj tajni zadadtak i donose velike probleme sebi, koji moze da procuri u medie (lepo obuce gradjane jedne proti drugih, naoruzaju i posalju u rat, nema potrebe za specijalcima i agentima, i rizika da ih neko provali, koriste ih svuda posvetu za destabilizaciju drzave)....
dokaz za izdaju nasih politicara, je da nasi politicari imaju dozvolu od euleksa za poslovalje njihovih firmi i pranje para na kosovu, da se nasi politicari zalazu za kosovo u srbiji, ne bi imali dozvolu od euleksa, nego bi ih isterali sa kosova, crkli dbgda....
 
Nije. U naslovu ove teme se nalazi pitanje, uzgred veoma nepismeno formulisano... Mogu ja da mrzim Srbiju ali ako sam građanin imam pravo na pasoš..

ЛИЦИМУРИ

Чак и лицимури?
Који јавно раде против земље, чије пасоше желе? Чији нису лојални грађани?
 
ЛИЦИМУРИ

Чак и лицимури?
Који јавно раде против земље, чије пасоше желе? Чији нису лојални грађани?

Pa oni bi da se odvoje od Srbije a mi im ne damo. Zato ne mogu da imaju pasoše za Kosovo nego traže srpske... A najbolje bi bilo da se Kosovo vrati u sastav Srbije kao pre 99 te godine. Onda bi pored naših najistaknutijih sinova i ćerki u narodnoj skupštini sedeli i Haradinaj i Tači kao ravnopravni politički predstavnici. Naravno druga ili treća stranka po snazi u Srbiji bi bila upravo Tačijeva.
 
Pa oni bi da se odvoje od Srbije a mi im ne damo. Zato ne mogu da imaju pasoše za Kosovo nego traže srpske... A najbolje bi bilo da se Kosovo vrati u sastav Srbije kao pre 99 te godine. Onda bi pored naših najistaknutijih sinova i ćerki u narodnoj skupštini sedeli i Haradinaj i Tači kao ravnopravni politički predstavnici. Naravno druga ili treća stranka po snazi u Srbiji bi bila upravo Tačijeva.

Зашто да не????
Наравно не Таћи и Харадинај, већ неки нормални људи...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top