Koliko su vam se ispunili snovi

Santa Fe

Iskusan
Poruka
6.161
Kao deca svi imamo neke snove kakvog bi partnera voleli. Možda devojčice više nego dečaci maštaju i pričaju o tome, ali nema veze.

Dakle koliko je vaš sadašnji partner ispunjenje vaših klinačkih snova. Naravno da se kriterijumi menjaju s godinama, ali eto, da uzmemo za reper ta početna maštanja.
 
Mastala sam o deckima iz bekstrit bojsa , eh ta masta .. Moze svasta :D
Ugl .. Nisam mastala nesto o tome , vise klasika o danu vjencanja al ne onaj bolestan trip .. Vec nako nesto tipa na plazi neke divlje egzotike , kumovi i mi ..
Mladozenja izgledom negdi u magli celave glave :D
 
Kao mala sam sanjala,nekoga ko je dobra osoba,pazljiv,mio i nezan.,sa divnim srcem.Nekoga ko ce da me voli najvise na svetu,da me pazi,razmazi i razume,ko ce puno da me grli i kome cu ja biti ljubav jedina,nekoga sa kim zelim ostariti,sa kim cu imati jednog dana decu i cije ce mi sale stavljati osmeh na lice . Moj san je java,u vidu takvog coveka.
 
Poslednja izmena:
ja sam sanjala da sam heroina, ili da se jedno jutro budim kao djecak, ili donatelo, pa makar bila zelena
i ti snovi su bas trajali
mozda i u pubertetu
kasno sam se ja pocela pipkati ispod majice, pa su me momci kasno i poceli zanimati... sjecam se da mi je od tih momcica bio zanimljiv mijatovic... smatrala sam da on treba da me ozeni... ali, prethodno da me ukrade od kuce
izgleda da mi se snovi bas i nisu ostvarili
 
Kao deca svi imamo neke snove kakvog bi partnera voleli. Možda devojčice više nego dečaci maštaju i pričaju o tome, ali nema veze.

Dakle koliko je vaš sadašnji partner ispunjenje vaših klinačkih snova. Naravno da se kriterijumi menjaju s godinama, ali eto, da uzmemo za reper ta početna maštanja.

Eh..tada su mi se sviđali dječaci, sada imam muškarca ... nisam nikad ni zamišljala da ću živjeti u mjestu u kojem živim, zbog rata naravno ... a kamoli da će moj sadašnji biti moja najduža veza. Jeste kriterijumi su se mnogo promjenili.
Mislim da dok smo adolescenti biramo isključivo na osnovu libida,a da nam se tek kasnije uključe i neke druge vijuge, šta je to zaista bitno, šta želim da moj partner ima i bude.
Tako da ispunjenje klinačkih snova nije,ali ispunjenje snova djevojke ''koja zna šta želi'', tu negdje približno jeste.
 
Kao deca svi imamo neke snove kakvog bi partnera voleli. Možda devojčice više nego dečaci maštaju i pričaju o tome, ali nema veze.

Dakle koliko je vaš sadašnji partner ispunjenje vaših klinačkih snova. Naravno da se kriterijumi menjaju s godinama, ali eto, da uzmemo za reper ta početna maštanja.

Kriterijumi mi se ne menjaju...a dobila sam veliko ništa od toga...mada volim nekoga ko je za mene savršen iako ima više mana nego svi ljudi koje sam do sad upoznala zajedno...srećom ne i one ključne...xD
 
Kao deca svi imamo neke snove kakvog bi partnera voleli. Možda devojčice više nego dečaci maštaju i pričaju o tome, ali nema veze.

Dakle koliko je vaš sadašnji partner ispunjenje vaših klinačkih snova. Naravno da se kriterijumi menjaju s godinama, ali eto, da uzmemo za reper ta početna maštanja.

Nisam nikada mastala o tome kakav ce mi biti muz tako da sam zadovoljna time sto sam dobila u zivotu.
 
Kao deca svi imamo neke snove kakvog bi partnera voleli. Možda devojčice više nego dečaci maštaju i pričaju o tome, ali nema veze.

Dakle koliko je vaš sadašnji partner ispunjenje vaših klinačkih snova. Naravno da se kriterijumi menjaju s godinama, ali eto, da uzmemo za reper ta početna maštanja.

daleko bilo da mi je partner kao Branko Kockica. :sad2:
pu
pu
pu
nisu mi se ispunili, hvala k.cu.

najezzih se.
 
Kao deca svi imamo neke snove kakvog bi partnera voleli. Možda devojčice više nego dečaci maštaju i pričaju o tome, ali nema veze.

Dakle koliko je vaš sadašnji partner ispunjenje vaših klinačkih snova. Naravno da se kriterijumi menjaju s godinama, ali eto, da uzmemo za reper ta početna maštanja.

Pa ne znam....Sto se tice partnera ja mislim da je to to...a kriterij nikada i nisam bas imao tipa ono osnovno lijepa,zgodna,osjecajna,razumna i td.....a sva prateca oprema je dobro dosla :hahaha:
 

Back
Top