Ljubomora

Hedonista

Poznat
Poruka
9.345
Evo za primer..internacionalni...

Ljubomorna devojka izvređala zvezdu filmova “Transformers” Megan Foks u prepunom “Starbaks kafeu”.
v169922p0.jpg
Guliver/Getty images

Jedna od najseksepilnijih žena na planeti, glumica Megan Foks, nedavno je prouzrokovala svađu u kafeu “Starbaks”, a potom na svojoj koži osetila gnev "običnih" žena.

Zvezda filmova “Transformers” i “Jennifer’s body” Megan Foks, nedavno je svratila u kafe u Los Anđelesu, gde joj je prišao jedan fan i rekao da je “najlepša žena na svetu”. Problem je nastao kada je Megan i oduševljenom mladiću prišla njegova devojka i napravila ljubomornu scenu.

“Ko lep! Što ne priznaš da si operisala nos i stavila silikone!”, izdrala se devojka, rekli su očevici, a prenosi “National Enquirer”.

"Ja sam samo došla po kafu“, zbunjeno je rekla Megan (23), a onda izašla iz kafea. Devojka je nastavila da viče za njom. „Uopšte nisi riba, draga moja! Nikada ti nećeš biti Anđelina Džoli!“.


Kakva je situacija kod forumasica?

Forumasi, sta mislite o Megan Fox?
 
Poslednja izmena od moderatora:
iz nekih njenih izjava, kategoricnog odbijanja da pokaze i malo golotinje, komentarisanja kako su joj seksi scene ogavne i slicno, mislim da je megan seksi pozerka, ali da nema u njoj vatre kao recimo kod annette schwarz...

a ljubomora je sasvim normalna, samo treba znati vreme i mesto, ova ljubomorna devojka ocigledno to ne zna...mada i to nije lose, steta sto se nisu pocupale, ali je megan suvise aseksualna za tako nesto...
 
ta ***** je ljubomorna sto nema para i ona za plasticne operacije
u jeee, operisala nos!
pa sta treba, da ga ostavi grbavog da bi se solidarisala sa ruznim zenama
sirom sveta?
puca joj kuras, realno
 
Ja cu moj da ostavim grbav, al ne sto se solidarisem.
@topik
Ma ljubomora je najgora bolescina. Ne mozes da je imas nedelju dana, pa da dve nemas. Il si ljubomoran il nisi. Al jedno je ljubavna mora a drugo zavist. valjda...
 

Back
Top