Virim da si srce smirim

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
Je l' posećujete profile? I iz kojih razloga?
Gledate ima li slike, čitate komentare, da vidite da li je taj neko online, ____________________? :think:

tema NIJE u negativnom kontekstu
viriteeeee, volite seeeeee :zaljubljena:
 
Poslednja izmena:
Je l' posećujete profile? I iz kojih razloga?
Gledate ima li slike, čitate komentare, da vidite da li je taj neko online, ____________________? :think:

Da vidim trenutnu aktivnost najceshce...zato shto Krsta ima malo problema sa lampicama,pa ne znam da li je ta osoba na netu ili ne....

Ili da ostavim komentar...

Ako nije duze bila da vidim da li je ziva..tj.da li je aktivna a da se ne srecemo...

I ono najceshce...okinem i umjesto teme kliknem ime postavljaca :mrgreen:
 
Je l' posećujete profile? I iz kojih razloga?
Gledate ima li slike, čitate komentare, da vidite da li je taj neko online, ____________________? :think:

Profil je sasvim normalna stvar, zato je i formiran, da nas predstavi i pobliže kaže nešto o nama...barem ja tako doživljavam profile. Pogledam šta su napisali, koja su im interesovanja, neke postove, albume...:) Šta je u tome loše? :think: Tako zvuči tema, kao da je to something, bad, bad...:dontunderstand: :mrgreen:
 
nikad ne gledam profile, nemam uopste tu naviku.
samo kada pisem poruku ili ako slucajno drhtavom rukom raspalim pa otvorim..
niti gledam da li je neko online ...
ako ima nesto da napisem nekome, napisem, sta me briga da li je tu, odgovorice kad dodje,
misim, nije penicilin :)
brate, pa to mi ko boles' da se shunjam tamovamo ... :sad2:
 
nikad ne gledam profile, nemam uopste tu naviku.
samo kada pisem poruku ili ako slucajno drhtavom rukom raspalim pa otvorim..
niti gledam da li je neko online ...
ako ima nesto da napisem nekome, napisem, sta me briga da li je tu, odgovorice kad dodje,
misim, nije penicilin :)
brate, pa to mi ko boles' da se shunjam tamovamo ... :sad2:

a ako ti neko hitno treba? :)

zna mi se desiti :)
 
Uhhhhhhhhhhhhh bas nikada...nemam pojma iz kog razloga, mozda sam lenja. Odem samo kada saljem slicicu i to je sve. Uvek mi je lampica upaljena...slike me ne interesuju, mnogo su mi sladje sa putovanja...nisam bas radoznala ko kako izgleda blago receno, grubo bi bilo totalno me ne zanima...auuuuu lenja sam sasvim...
 
Pa kako da vidiš šta je neko napisao o sebi? Kako da vidiš teme koje je postavljao?
Ako neko napiše nešto što me bilo pozitivno, bilo negativno zaintrigira, moram da vidim ko je i šta je.
I da li je za 6 godina imao 66 postova :lol:
 
Moj profil je bombastican samo zbog jedne jedine stavke u njemu. Zbog nje je nekima magicno privlacan, a nekima jednako odbojan.

:mrgreen:
Salim se.
Ne verujem uvek profilima, polazim od sebe, sta sam pisala i sta pisem po svom.
Ali kad kliknem nekome na profil, obicno hocu da vidim profilnu sliku. Ipak je to ono esencijalno.
 

Back
Top